"У місті багато людей, які раніше тут не проживали", - до Торецького направили спецгрупу Нацполіції. ФОТОрепортаж
Серед поліцейських - бійці спецпідрозділів поліції, співробітники оперативних служб і управління превентивної діяльності, кінолог зі службовою собакою.
Очолив групу начальник управління превентивної діяльності ГУ НП у Донецькій області Юрій Горустович.
Поліцейські будуть здійснювати профілактичне відпрацювання міста і прилеглих селищ, які майже щодня піддаються обстрілу з боку бойовиків. Вони перевірятимуть транспорт та документи громадян, будуть реагувати на повідомлення від жителів, надавати допомогу людям, які її потребують.
"Від жителів надходять повідомлення, що в місті знаходиться багато людей, які раніше тут не проживали. Для повної стабілізації ситуації в місті, виявлення осіб, причетних до тероризму, вилучення зброї та боєприпасів, ми плануємо в Торецькому (провести. - Ред) профілактичні заходи", - зазначив В'ячеслав Аброськін.





Топ коментарі
Флектарн да не тот какой-то, кстати. У меня дома комплект лежит - и цвета и покрой другие.
Это сборная группа и форма у них разная...
нету у нас в ВСУ "разной формы" )))
все что на фото все куплено в секонде ,дпм уже новый у анличан.
Или у него ноги служили в полиции, а голова кинолог?
Это быдло неисправимо и никакими переговорами там ничего не решить.
Дамбаз признает только силу.
Это уже очевидный факт. И исчезновение путена из медиапространства с этим как-то связано.
навіть у нас їх немає.
Накрутите хвоста сепарским ублюдкам.
Кацапів завезли без водяри?
Если ты знаешь маршрут и можешь не только в комментах воевать, могу с тобой вместе их где-нибудь встретить.
То, что вражеское гнездо лицемеров в рясах и врагов Украины свило гнездо под маской Украинской Православной Церкви Московского патриархата наше СБУ почему-то не хочет замечать (или не хотят провокаций?).