"Фантом" у Донецькій області затримав спільницю терористів із грошима. ФОТОрепортаж
Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.
У повідомленні зазначається: "На контрольно-пропускному пункті в'їзду/виїзду "Новотроїцьке" під час проходження контрольних заходів співробітники спецпідрозділу звернули увагу на схвильовану поведінку громадянки, яка прямувала на окуповану територію пішим ходом.
У ході огляду її речей було виявлено та вилучено 20 тисяч гривень готівкою і 10 банківських карток. Унаслідок проведених заходів було встановлено, що жінка протягом останнього часу щодня знімала на підконтрольній Україні території грошові кошти в розмірі від 20 до 200 тисяч гривень і перевозила їх на окуповану територію.
Крім того, внаслідок огляду телефону жінки встановлено її причетність до незаконних збройних формувань.
Зараз громадянку передано співробітникам Служби безпеки України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 258 - 5 КК (фінансування тероризму).
Топ коментарі



За Путина мать
В могилушках братских
Все будут лежать!!
Там наверное хлопцы много ещё интересного найдут!
рюзге мiр, щоб ти здох.
http://24tv.ua/ya_gromadyanin_rf__sbu_oprilyudnila_rezonansne_video_iz_zatrimanim_boyovikom_n704286
Невозможно деньги снять к обеду кончаются,банкоматы пустые.
Нафига это преподносить как подвиг или результат кропотливой работы.
Не выдавали пенсии сепарам и очередей в банкоматы не было.
Стоит **** ,пачка карточек и снимает по 3 тыс и более с каждой.
Так еще бывает с пароляли запутается ,вызванивает,уточняет.
Прошлись по очередям у банкоматов,запаковали пособников и пополнили бюджет,заодно и выявили липовых переселенцев.
Нихрена СБУ работать не хочет.
Ты что с этими ундеменшами в одной очереди стоял? Это как бы западло в одной отаре с рабами находиться.
А на счёт "спаковать"... Во-первых - у нас были другие обязанности и задачи. Этими вопросами занимаются "спецы".
Ну, даже если и "спаковал", што дальше ??? Што ты им предъявишь ??? Предъявишь то, што они жрать хотят ???
Если отталкиваться от понятия справедливости, то нужно делать как ты предлагаешь, но... Сам понимаешь...
[Зображення недоступне]
куйопогані фашисти, курва...