Друга річниця трагедії під Зеленопіллям: у містах України згадали бійців, загиблих унаслідок російського артудару. ФОТОрепортаж
Унаслідок удару загинуло 39 воїнів з 24-ї і 79-ї бригад Збройних сил України та Державної прикордонної служби, повідомляє Цензор.НЕТ.
У понеділок, 11 липня, в Миколаєві та Запоріжжі, в річницю трагедії під Зеленопіллям городяни вшанували пам'ять загиблих українських військових. У Миколаєві вшанувати пам'ять прийшло близько 100 осіб, серед яких були колишні військові, представники Миколаївської облдержадміністрації та небайдужі громадяни. Присутні принесли із собою квіти, портрети загиблих і лампадки зі свічками, повідомляє сайт "Преступности.НЕТ".
Біля контрольно-пропускного пункту 79-ї бригади, біля монумента загиблим десантникам городяни поклали квіти, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та заспівали гімн України. У бою під Зеленопіллям у Луганській області 11 липня 2014 року 79-та Миколаївська аеромобільна бригада втратила 10 військовослужбовців, ще 41 було поранено.





У Запоріжжі біля стін обласної державної адміністрації пройшов мітинг-реквієм у пам'ять про бійців, які загинули під час неоголошеної війни на території Донецької та Луганської областей. Під час мітингу люди тримали в руках портрети тих, хто загинув у ході обстрілу та операції на сході України. Багато тих, хто прийшли, запалювали лампадки як символ пам'яті за вбитими в зоні АТО військовими, повідомляє сайт "Время новостей".



У понеділок, 11 липня, в Миколаєві та Запоріжжі, в річницю трагедії під Зеленопіллям городяни вшанували пам'ять загиблих українських військових. У Миколаєві вшанувати пам'ять прийшло близько 100 осіб, серед яких були колишні військові, представники Миколаївської облдержадміністрації та небайдужі громадяни. Присутні принесли із собою квіти, портрети загиблих і лампадки зі свічками, повідомляє сайт "Преступности.НЕТ".
Біля контрольно-пропускного пункту 79-ї бригади, біля монумента загиблим десантникам городяни поклали квіти, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та заспівали гімн України. У бою під Зеленопіллям у Луганській області 11 липня 2014 року 79-та Миколаївська аеромобільна бригада втратила 10 військовослужбовців, ще 41 було поранено.





У Запоріжжі біля стін обласної державної адміністрації пройшов мітинг-реквієм у пам'ять про бійців, які загинули під час неоголошеної війни на території Донецької та Луганської областей. Під час мітингу люди тримали в руках портрети тих, хто загинув у ході обстрілу та операції на сході України. Багато тих, хто прийшли, запалювали лампадки як символ пам'яті за вбитими в зоні АТО військовими, повідомляє сайт "Время новостей".



Топ коментарі
а последний раз 1918 г...
32-33й, 39-45й, 45-61й, и после!!!
За рассказ о Голодоморе следовал расстрел, если не ошибаюсь.
Виноват только Махно, который решил, что враг его врага - его друг. Ну так мы запомним, что формулируется немного иначе: кто не с нами, тот против нас.
Тому і винищували комуністи в Голодомор українців, щоб забули вони і думати про свою державу і відплату. В народі вже є і пісні. в т числі і народні про цю боротьбу.
Ця кров ще не висохла на їх руках.
Но если будет то выглядеть он будет ОН ТАК:
россия россияне даже ТОЛЬКО ОДНИ ЭТИМ СЛУЧАЕМ вы показали ВСЕМУ МИРУ весь ЦИНИЗМ СВОЕ ПОДЛОСТИ!!!
Со своей территории, В СПИНУ стрелять ТЕМ КТО ЕЩЕ ПИТАЛ НАДЕЖДУ вам ВЕРИТЬ.(((
ВЕСЬ МИР - Вы теперь видите КАК МОЖНО РОССИИ ВЕРИТЬ????
ЭТОТ СЛУЧАЙ ВАМ В НАПОМИНАНИЕ!!!
СВЕТЛАЯ ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ!!!
5 коп: По поводу цинизма и кощунства:
Погибли ГЕРОИ с двух русскоговорящих областей (Николаевская и Запорожская) от рук так сказать "русских братьев"
Погибли как раз те ЛЮДИ, которых якобы по задумке уйла сруцкий мир должен был защитить от нацизма и фашизма. ЭТО ПАРАДОКС ПАРАДОКСОВ
7 - пограничников
10 - 79-я бригада
21 - из 24ой бригады
1 - из 704 отдельного полка РХБЗ
остальные 300 - 310 воинов из какого подразделения?
Герої не вмирають, не гине слава їх.
https://inforeactor.ru/33669-nepokorennyi-donbass-mozgi-ukrainskogo-kiborga-stali-trofeem-v-muzee#
МОЗГИ УКРАИНСКОГО «КИБОРГА » СТАЛИ ТРОФЕЕМ В МУЗЕЕ НОВОРОССИИ В САНКТ - ПЕТЕРБУРГЕ.
Видео - https://www.youtube.com/watch?v=GVocXrFukQI http://savefrom.net/?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DGVocXrFukQI&utm_source=userjs-chrome&utm_medium=extensions&utm_campaign=link_modifier
С 1 августа в России вступает в силу новый антитеррористический закон, предоставляющий полное право на получение федеральной службе безопасности рф практически всех личных данных пользователей интернет-ресурсов.
В частности, все данные обо всех пользователях, логины и электронные адреса, списки их контактов, сведения о количестве, объемах и адресатах передаваемых сообщений владельцы почтовых серверов, блог-хостингов, форумов и соцсетей будут обязаны предоставлять по первому требованию представителей российских государственных структур.
Таким образом, ФСБ на законодательном уровне получает полное право вмешиваться в личную жизнь не только граждан России, но и иностранцев.
В связи с этим Служба безопасности Украины советует украинцам до 1 августа удалить свои аккаунты из российских социальных сетей.
ФИЛЬМ: УКРАИНА -2015.---- 8 минут продолжительность.
Снят в Луганске в 2012 году, еще при власти Януковича. К войне с Украиной россия готовилась очень давно. Майдан поламал тщательно заготовленные планы агрессора.
https://censor.net/user/370173, сдохни, мразина, не вякай здесь.
Про це заявив генерал-полковник Михайло Коваль.
"Щодо нещодавніх подій у районі Зеленопілля. Ми, військові експерти, чітко бачимо, що стріляли не з установки "Град". А стріляли швидше з установки "Торнадо", прийнятої на озброєння в збройних силах Росії зовсім недавно. Тому що всі ураження нашої техніки, всі ті моменти, які ми бачимо на фото, підказують, що це саме ті реактивні снаряди, які застосовуються саме цією системою", - сказав Коваль.
- Система залпового вогню "Торнадо-Г", - розповідає генерал-полковник Михайло Коваль, - надійшла на озброєння російської армії два роки тому. Артилерійська частина "Граду" та "Торнадо" ідентична. Там теж 40 артилерійських стволів, встановлених на базі дизельного "Уралу", однак у "Торнадо" краще управління вогнем. Він має GPS-приймач, автоматизовану систему наведення, прицілювання, топоприв'язку. Також у цієї системи більша дальність стрільби - не 40 кілометрів, як у "Граду", а сто, потужніші ********** калібру 122 міліметри. "Торнадо" створили фахівці тульського оборонного підприємства "Сплав".
Я впевнений, що проти наших вояків у Зеленопіллі було застосовано саме "Торнадо-Г". Адже звичайний снаряд "Граду" не може мало не дощенту знищити танки й БТР, як це сталося під Зеленопіллям. Якби проти нашої техніки там було застосовано "Гради", то на танках залишилися б тільки "подряпини". Максимум була б розбита командирська башта. Але такої великої шкоди не було б завдано танку. Це стосується й БМП. Тим часом, як ми бачимо, під Зеленопіллям техніка була повністю знищена. Таке можуть зробити лише "Торнадо". Її снаряди нагадують "матрьошку" - всередині мають ще два-три **********, що призначені для ураження бронетехніки. Думаю, по Зеленопіллю стріляли три установки із самонаведенням для знищення бронетехніки, а ще три установки били осколковими бронеприпасами для ураження живої сили. Тому й маємо так багато жертв.
http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2014rik/dm140717/t140721/tornado/tornado.htm
війна"АТО ?!Ваши подсчёты засуньте себе в жопу с проворотом. Объясняю счетоведам-оленеводам. А попросту дуракам и казлам.
1. Если бы вы придурки, знали процедуру похорон военнослужащих, то изначально не пи#дели бы про 300-500-мульён погибших.
2. На каждого погибшего командир части подписывает отдельный документ. И каждого везут в город представители части. Я лично хоронил мужиков на Закарпатье и знаю что это такое.
3. Кроме этого такое сообщение уходит в военкомат призыва. И там соответствующее делопроизводство.
4. Погибший исключаются из книг учёта части (подразделения) и заносится в список погибших: а) подразделения, б) войсковой части, в) вида (рода) войск в командовании.
5. Кроме этого морги тоже пишут свои бумажки.
Так что я ещё удивлён как-то не написали про 100500 человек.
Для нормальных людей есть сайты, где все указаны. С фото в том числе.
Для идиотов есть прогрессирующие цифры и вечная "зрада".
На Ил-76, все приехали. На годовщину Волновахи - тоже. А тут просто странность.
Эй алени, считать научитесь и заткнитесь.