8445 відвідувачів онлайн
9 164 26

Понад 300 дітей із восьми прифронтових міст Донбасу побачили Україну за межами війни у виїзному мовному таборі GoCamps, - Найєм. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбук написав нардеп (БПП) Мустафа Найєм.

"У нас є невелика перемога на Сході, про яку ми не розповідали, поки не були впевнені в результаті. Ви можете собі уявити, що в Україні є діти, які ніколи не бачили поїзд, не знають, що таке "іноземець", не розуміють? як це "говорити іншою мовою", а людей іншого кольору шкіри і традицій бачили лише по телевізору? Я теж не знав. Ще один наш проект, про який я вам нічого не розповідав", - написав він.
Найєм нагадав, що на початку літа команда GоGlobal привезла в Україну майже півтори сотні волонтерів із 38 країн, які роз'їхалися по селах і маленьких містечках і три тижні провели з українськими дітьми в літніх таборах по всій країні. У планах команди були майже з десяток шкіл і містечок у Донецькій і Луганській областях: "Туди не захотів поїхати ЖОДЕН волонтер - на жаль, для багатьох ці території досі в зоні ризику. Як наслідок, ми вирішили організувати дітям з колишніх окупованих шкіл табір у Володарці Київської області. І в нас вийшло!"

дети

"Сьогодні останній день виїзного мовного табору GoCamps, який ми з командою GoGlobal організували в школі-інтернаті у Володарці. З 4 липня через цей кемп пройшли понад 300 дітей з восьми прифронтових міст Луганської і Донецької областей. Маріуполь, Костянтинівка, Дмитрів, Севєродонецьк, Попасна, Новопсков, Кремінна - діти з цих міст стали глобальніші, підтягнули англійську з волонтерами, а головне побачили Україну за межами війни.
Я щиро і сліпо вірю, що критичне мислення, знання про інші культури і можливість говорити з великим світом однією мовою дозволять наступному поколінню не робити тих помилок, які зробили ми і наші попередники.

Також читайте: "Усім нам потрібно володіти мовою глобального спілкування - англійською", - Порошенко

Дякую нашій великій команді, яка останні два місяці працює у режимі нон-стоп, а також усім, хто підтримав проект морально і фінансово. Без пафосу: це справді дуже важливо, коли у реалізацію таких проектів включаються люди з різних структур, команд і офісів, починаючи від державного сектора, закінчуючи благодійними фондами, міжнародними організаціями і бізнесовими колами", - написав нардеп.

дети

Найєм подякував за допомогу і підтримку міністру з питань АТО Вадиму Чернишу і його заму Георгію Туці, УВКБ ООН в Україні за оперативне фінансове сприяння в перевезенні дітей; міністру з питань інфраструктури Володимиру Омеляну за допомогу в транспортуванні дітей, який організував для проекту додаткові причіпні вагони до поїздів із Краматорська, Маріуполя та Севєродонецька; Нацполіції України та особисто Євгену Жукову за заходи безпеки під час усього проекту.
Він також додав, що цьому проекту допомогли й Адміністрація президента України, "Фонд родини Загорій", Фонд Бориса Ложкіна, Міністерство освіти України і державна адміністрація Київської області.

дети

"Тим часом ми готуємося до наступного року і плани у нас ВЕЛИКІ. Цього літа GoCamps охопили загалом майже 9000 школярів по всій Україні. Наступного року наша команда GоGlobal хоче привезти в Україну щонайменше тисячу волонтерів і охопити 100.000 школярів.
Освіта і боротьба з корупцією можуть змінити країну швидше, ніж ми собі уявляємо", - резюмував нардеп.
Топ коментарі
+14
Идея неплохая. Возможно еще удастся спасти "неоСКРЕПНУТЫЕ" юные головушки лугадонии.. Хотелось бы верить.
показати весь коментар
20.07.2016 09:07 Відповісти
+8
Как говорится "лучше один раз увидеть чем 100 раз услышать" . Это очень важно дать таким детям возможность своими глазами увидеть другую жизнь. То что они видели это только по телевизору это конечно вина их родителеи ,которым тоже не хватает понимания что свои отпуска и выходные надо проводить не перед телевизором с бутылкой пива , а посвящать развитию своих детеи. Разнообразие повышает у детеи и людеи стремление к совершенствованию себя и окружающего.
показати весь коментар
20.07.2016 09:18 Відповісти
+4
Надо детей из оккупированных территорий приглашать в семьи и лаг ера отдыха в свободной Украине
показати весь коментар
20.07.2016 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Идея неплохая. Возможно еще удастся спасти "неоСКРЕПНУТЫЕ" юные головушки лугадонии.. Хотелось бы верить.
показати весь коментар
20.07.2016 09:07 Відповісти
Журналіста Павла Шеремета вбили в Києві ,а ЦЕНЗОР як завжди спить ... і застарілі новини публікує .
показати весь коментар
20.07.2016 09:07 Відповісти
Взорвалась машина-это всё, что известно. И Цензор не молчит.
показати весь коментар
20.07.2016 09:16 Відповісти
Пока министром будет Квакваков, настоящего расследования никогда не будет.
показати весь коментар
20.07.2016 09:58 Відповісти
Надо детей из оккупированных территорий приглашать в семьи и лаг ера отдыха в свободной Украине
показати весь коментар
20.07.2016 09:09 Відповісти
Так и делаем, но их очень много-не всё сразу.
показати весь коментар
20.07.2016 09:15 Відповісти
Такое тоже делается. В прошлые годы детей с Донецкой, Луганской областей приглашали к себе жители из Западной Украины на каникулы, что бы им показать что там живут нормальные люди, не бендеровцы которые едят русскоговорящих младенцев. Дети ехали туда с удовольствием, но многие родители с опаской отпускали их.
показати весь коментар
20.07.2016 11:09 Відповісти
Нужно и об остальных детях Украины не забывать. А для детей из Донецкой и Луганской областей нужно в первую очередь изучение украинского .
показати весь коментар
20.07.2016 09:15 Відповісти
В первую очередь хотя бы по голове погладить и улыбнуться.
показати весь коментар
20.07.2016 09:17 Відповісти
А воно підніме ту голову і скаже ;Ти чьо фраєр, гониш, отстєгні лаве на клєй, а то сєводня єщьо нє нюхал!;
Доводилося бачити як десятирічний луганський хлопчик колеться просто на лавці під вікном будинку.
показати весь коментар
20.07.2016 09:26 Відповісти
У меня не поднимет, с ногой то за шеей.
показати весь коментар
20.07.2016 09:28 Відповісти
Коли так то ще й мурчатиме!
показати весь коментар
20.07.2016 09:33 Відповісти
Так скорее мартовские крики котов были.
показати весь коментар
20.07.2016 09:48 Відповісти
Вы, что пишите? Если ты голодный и больной ребенок ЛНР и ДНР то зпочатку вывчи мову?
показати весь коментар
20.07.2016 09:44 Відповісти
Кацап, посмотри фото, где ты увидел голодных и больных? Это тебе не рф.
показати весь коментар
20.07.2016 09:49 Відповісти
Сало, ты только по фото мыслишь, я нет. Так может 120-ки мины отличаются ВСУ и ДНР?
На твой вопрос, если в Украине молочные реки и кисельные берега, нет больных я буду только рад.
показати весь коментар
20.07.2016 10:00 Відповісти
Про мову было написано исключительно для того, чтоб вы выступили со своей пламенной речью. В паре работаете?
показати весь коментар
20.07.2016 10:30 Відповісти
так а что ж их худыми есть?
естественно мы их откормили чтобы сожрать перед распятием
показати весь коментар
20.07.2016 10:26 Відповісти
там нет детей лнр и днр
показати весь коментар
20.07.2016 10:20 Відповісти
Как говорится "лучше один раз увидеть чем 100 раз услышать" . Это очень важно дать таким детям возможность своими глазами увидеть другую жизнь. То что они видели это только по телевизору это конечно вина их родителеи ,которым тоже не хватает понимания что свои отпуска и выходные надо проводить не перед телевизором с бутылкой пива , а посвящать развитию своих детеи. Разнообразие повышает у детеи и людеи стремление к совершенствованию себя и окружающего.
показати весь коментар
20.07.2016 09:18 Відповісти
Ахметову не "посылки" гнать в лугандон,а построить на свободной украинской территории жилье для желающих уехать с оккупированных территорий. Жабище давит. Да и Украина для него просто место заработать.
показати весь коментар
20.07.2016 09:19 Відповісти
Рыжая собака только спонсирует терроризм , а строить это не для него.
показати весь коментар
20.07.2016 09:26 Відповісти
Пора организовать игру SWIFT GO ботоксному карлику.
показати весь коментар
20.07.2016 09:55 Відповісти
Привезти в Украину как минимум тысячу дворников из Германии, Норвегии и Китая - не проблема. Вопрос только, как они будут учить украинских детей английскому!https://censor.net/p398166
показати весь коментар
20.07.2016 11:01 Відповісти
есть методики разговорной практики с нуля)))многие учат язык на слух,по телеку и без перевода,по интуиции)))волонтеры- носители языка не связаны с профессией учителя!!!главное-общение,это цель летних курсов,там не зубарят грамматику и лексику!!))))
показати весь коментар
20.07.2016 13:13 Відповісти