Стрілянина на Дарницькій площі пов'язана із затриманням двох працівників поліції, які причетні до наркобізнесу, - СБУ. ФОТО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.
В інформації зазначається: "У Борисполі правоохоронці вилучили півтора грама наркотику в капрала, який працює в центрі обслуговування підрозділів столичного главку поліції.
Під час другого етапу операції співробітники спецслужби "вийшли" в столиці на майора - співробітника чергової служби одного з райуправлінь Головного управління Нацполіції в Києві.
СБ України встановила його причетність до функціонування нарколабораторії з виготовлення амфетаміну в Борисполі. Під час затримання майор, перебуваючи в стані афекту, протаранив машину оперативників. Співробітники СБ України продовжують операцію із затримання поліцейського.
В автомобілі, який поліцейський покинув у центрі Києва, правоохоронці вилучили залишки речовини схожої на амфетамін. Співробітники СБ України продовжують спецоперацію.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України".
Топ коментарі


там что ангелы ?
там просто люди прошедшие тест с определенными навыками !
нож это орудие ! для кулинарии или террора решать не ему
еще один написал что покидает, так как все єто показуха..
Реформа - это не значит, что в новом ведомстве все станут честными, это значит, что создан механизм, когда коррупция в полиции будет наказываться. Вы говорите, что до сих пор "берут"? Скажите, вы видели, чтоб от тяжелой болезни врач излечивал за два часа? Так и реформа - не будет всего сразу. Но постоянные задержания нечистых на руку правоохранителей дают основания считать, что в ведомстве создана нетерпимость к коррупции, а именно это - главный показатель того, что реформа работает. И коррупция существует в медицине от низового до самого высокого уровня - много ли у нас врачей, обирающих пациентов увольняли по инициативе их медицинского начальства? И таких коррупционных отраслей в стране - море, но пока что, лишь в МВД я замечаю самоочищение системы. так что, свидетелям "зрады" и противникам Авакова я бы порекомендовал включить свои мозги.
Согласно закону Порошенко має давно сидіти бо співпрацює з терористами.
Чи в нас закон працює тільки на Парашенка