Терористи обстріляли 125-мм осколково-фугасними танковими снарядами школу в Красногорівці, - прес-офіцер СЦКК. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр АТО із посиланням на прес-офіцера української сторони СЦКК підполковника Вадима Бакая.
Повідомляють, що 125-мм осколково-фугасні танкові снаряди влучили в загальноосвітню середню школу №1. Від вибухів боєприпасів у будівлі навчального закладу пошкоджено зовнішню стіну, віконну раму і внутрішні приміщення.

У штабі нагадали, що днями школу №1 в Красногорівці вже обстрілювали бандити ОРДО із забороненої Мінськими угодами зброї.
Крім того, наголошено, що члени НВФ ОРДО порушили режим припинення вогню і в районі Мар'їнки: "Житловий сектор цього населеного пункту обстріляли з РПГ і стрілецької зброї великого калібру у напрямку Петровського району Донецька (Трудовського). Унаслідок чергової провокації бандитів у житлові приміщення влучили гранати ручного протитанкового гранатомета РПГ, які пошкодили зовнішні стіни будівель, а вікна посікло осколками".

"Всі ці факти порушення режиму припинення вогню і використання озброєння, яке заборонено мінських домовленостей, зафіксовані військовослужбовцями наглядової групи української сторони СЦКК і патрулем СММ ОБСЄ", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, за минулу добу, 25 липня, бойовики 61 раз відкривали вогонь по силах АТО.
Топ коментарі
Ночь была ужасная,активные бд,я все,валюсь спать,наша арта выдавала норм,честно,было страшновато,хотя слышал многое,ну вы держитесь там)
Чем тупее поколение, тем проще навязывать свои идеи.