Терористи обстріляли 125-мм осколково-фугасними танковими снарядами школу в Красногорівці, - прес-офіцер СЦКК. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр АТО із посиланням на прес-офіцера української сторони СЦКК підполковника Вадима Бакая.
Повідомляють, що 125-мм осколково-фугасні танкові снаряди влучили в загальноосвітню середню школу №1. Від вибухів боєприпасів у будівлі навчального закладу пошкоджено зовнішню стіну, віконну раму і внутрішні приміщення.

обстрел
У штабі нагадали, що днями школу №1 в Красногорівці вже обстрілювали бандити ОРДО із забороненої Мінськими угодами зброї.

Читайте також: З початку доби бойовики вже 10 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ: били із забороненої артилерії і "зеніток", - спікер прес-центру АТО

Крім того, наголошено, що члени НВФ ОРДО порушили режим припинення вогню і в районі Мар'їнки: "Житловий сектор цього населеного пункту обстріляли з РПГ і стрілецької зброї великого калібру у напрямку Петровського району Донецька (Трудовського). Унаслідок чергової провокації бандитів у житлові приміщення влучили гранати ручного протитанкового гранатомета РПГ, які пошкодили зовнішні стіни будівель, а вікна посікло осколками".

обстрел

"Всі ці факти порушення режиму припинення вогню і використання озброєння, яке заборонено мінських домовленостей, зафіксовані військовослужбовцями наглядової групи української сторони СЦКК і патрулем СММ ОБСЄ", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, за минулу добу, 25 липня, бойовики 61 раз відкривали вогонь по силах АТО.
Топ коментарі
+4
Убежден,что местные "ТамТожеНашиГраждане" все равно уверены что это хунта с бандерами обстреляла.И,если даже это "апалченцы"-хунта все равно виновата.
показати весь коментар
26.07.2016 13:01 Відповісти
+2
Дивно було б аби вони на фортепіано грали, або ж хоч школу яку в Донецьку відремонтували.
показати весь коментар
26.07.2016 12:33 Відповісти
+2
Война с детьми - это тоже "рУЦКий мир".
Чем тупее поколение, тем проще навязывать свои идеи.
показати весь коментар
26.07.2016 12:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дивно було б аби вони на фортепіано грали, або ж хоч школу яку в Донецьку відремонтували.
показати весь коментар
26.07.2016 12:33 Відповісти
и что дальше?????????????
показати весь коментар
26.07.2016 12:38 Відповісти
https://twitter.com/LuftGanza Люфт Ганза ‏@LuftGanza https://twitter.com/LuftGanza/status/757849685910433793 2 ч.2 часа назад
Ночь была ужасная,активные бд,я все,валюсь спать,наша арта выдавала норм,честно,было страшновато,хотя слышал многое,ну вы держитесь там)
показати весь коментар
26.07.2016 12:40 Відповісти
і ? якийсь сепарський розрахунок на металобрухт перетворили? щось не чув.
показати весь коментар
26.07.2016 12:41 Відповісти
но это с Авдеевки сегодняшней ночью, а ниже в ленте новостей есть про фарш из бухих минометчиков
показати весь коментар
26.07.2016 12:45 Відповісти
тоді гуд
показати весь коментар
26.07.2016 12:58 Відповісти
це- провокаційний обстріл і провокаційні руйнування! "мінськ" понад усе! навіть якщо когось вб*ють- все одно провокація! не відповідаємо!
показати весь коментар
26.07.2016 12:40 Відповісти
Ну вот.Пришло время и этот вопиющий факт,уже абсолютно никому не интересен.Все привыкли.Уже не кричим.Уже нет сил гневаться.А зачем ? Что это изменит ? Молча сглатываем.Террористы в Европе.А это,так,неблагорозумные люди с непонятным статусом.Но точно не террористы.- В Европе же не определились..Да и зачем это Европе ? Об этом нужно даже не кричать,а орать ! Во все горло. Только кто это должен делать ?
показати весь коментар
26.07.2016 12:44 Відповісти
Война с детьми - это тоже "рУЦКий мир".
Чем тупее поколение, тем проще навязывать свои идеи.
показати весь коментар
26.07.2016 12:45 Відповісти
Соплежуи из ОБСЕ уже выразили озабоченость?
показати весь коментар
26.07.2016 12:56 Відповісти
Убежден,что местные "ТамТожеНашиГраждане" все равно уверены что это хунта с бандерами обстреляла.И,если даже это "апалченцы"-хунта все равно виновата.
показати весь коментар
26.07.2016 13:01 Відповісти
ПиТарасы мля...
показати весь коментар
26.07.2016 13:05 Відповісти
Интересно, а если бы попали оскол. фугасом в толпу школьников, наши статисты тоже бы гнусавым голосом доложили, что гады нарушили минские, 40 детей погибло, но мы не отвечаем на провокации.
показати весь коментар
26.07.2016 13:27 Відповісти