"Школи вже зараз завантажені на 200-300%", - мешканці Позняків провели акцію проти тотальної забудови мікрорайону. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ, раніше до Київради було подано звернення з вимогою не продовжувати будівництво житлового комплексу на вулиці Олени Пчілки. Під листом підписалися понад тисячу осіб.

"Позняки-4 і Позняки-4а розділені однією вузькою вулицею Пчілки. Там "Київміськбуд" побудував новий житловий комплекс, в якому буде 10 тисяч мешканців на дуже маленькій площі. Він ще не заселений, а черга в школи і садки вже величезна. Школи вже зараз завантажені на 200-300%. Ті місця, на яких можна було звести школи, садки, паркінги, зараз забудовує "Інтергал-буд". Інфраструктура району знищується остаточно", - зазначив один з учасників акції Павло Приходченко.

"Позняки-4 і Позняки-4а розділені однією вузькою вулицею Пчілки. Там "Київміськбуд" побудував новий житловий комплекс, в якому буде 10 тисяч мешканців на дуже маленькій площі. Він ще не заселений, а черга в школи і садки вже величезна. Школи вже зараз завантажені на 200-300%. Ті місця, на яких можна було звести школи, садки, паркінги, зараз забудовує "Інтергал-буд". Інфраструктура району знищується остаточно", - зазначив один з учасників акції Павло Приходченко.
Топ коментарі



А лекарство от агрессивной застройки - пустые квартиры, мы ж с вами понимаем, что это нереально? Всегда найдутся люди, которые вложатся в недвижку, всегда найдется тот, кто будет снимать в неблагоустроенном районе квартиру потому что дешевле, поэтому в Киеве квартиры пустыми стоять не будут, причем в ситуации, когда большое количество переселенцев приехало.
вітрякамикіосками.ты вот сколько налогов за прошлый год заплатил?
Хтось просто засирає землю, вкладаючи накрадені гроші у новобудови. Оскільки собівартість десть 200 баксів за м2, то навіть продавши 25% квартир забудовник повертає вкладене і починає гнати новий будинок. Під наявні непродані квартири забудовники беруть кредити і будують далі, намагаючись заплювати всю поки доступну територію.