4427 відвідувачів онлайн

Проректора Київської академії водного транспорту зловили на хабарі, - Нацполіція. ФОТО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує прес-служба столичної прокуратури.

Також читайте: Чиновника Київського експертно-технічного центру Держпраці зловили на хабарі у 50 тисяч

"4 січня в рамках спільної операції слідчих прокуратури Києва і співробітників Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримали під час одержання неправомірної вигоди першого проректора Київської державної академії водного транспорту ім. Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. Проректор вимагав 25 тис. грн від громадянина за сприяння у зарахуванні його на другий курс заочної форми навчання при переведенні в академію з іншого вищого навчального закладу", - йдеться у повідомленні.

взятка

Його затримали "на гарячому" одразу після отримання другої частини обумовленої суми коштів.
Відомості про правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових рішень за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Тривають першочергові слідчі дії.

взятка
Топ коментарі
+3
Це та бурса, де папіреднік хабарника був педофілом?
показати весь коментар
04.01.2017 16:16 Відповісти
+3
Ето не бурса, а Академиа!!!! А раньше - да! Киевское речное учЫлище! Вот метаморфозы - да?
показати весь коментар
04.01.2017 18:47 Відповісти
+2
Давно вже пора це непорозуміння розігнати та закрити, випускають професійних невігласів.
Навіщо держава викидує гроші на те, щоб готувати кадри доя МОРСЬКОГО торгівельного флоту. В Києві, де моря ніколи не було і спеціалістів теж. На річку - нема проблем. Море - це насемперед Одесса та Херсон. В Херсоні, до речі , працює найстаріше у всьому колишньому СРСР морехідне училище, і репутація у нього дуже добра. А в Києві завжди по факту торгували за дорого морськми дипломами. Ті хто іх купує мріють працювати в інозмених компаніях, на круту зарплатню. Дурні, вчитись треба там, де можуть навчити. Ключове слово - вчитись
показати весь коментар
04.01.2017 16:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Во люди работают- ни выходных ни праздников!
показати весь коментар
04.01.2017 15:26 Відповісти
Штуку баксов хотел..
показати весь коментар
04.01.2017 15:28 Відповісти
Почему не 28 штук?
показати весь коментар
04.01.2017 15:31 Відповісти
та то сторговались...
и курс доллара сегодня вниз пошел, опять же...
показати весь коментар
04.01.2017 15:36 Відповісти
Меньше штуки баксов- рождественские скидки! Акційна пропозиція- все по фен-шую!!
показати весь коментар
04.01.2017 17:05 Відповісти
да,этот похуже вляпался,чем рабинович
показати весь коментар
04.01.2017 15:34 Відповісти
это на экспедицию снизу вон и карта сокровищ прилагается.
показати весь коментар
04.01.2017 16:01 Відповісти
Давно вже пора це непорозуміння розігнати та закрити, випускають професійних невігласів.
Навіщо держава викидує гроші на те, щоб готувати кадри доя МОРСЬКОГО торгівельного флоту. В Києві, де моря ніколи не було і спеціалістів теж. На річку - нема проблем. Море - це насемперед Одесса та Херсон. В Херсоні, до речі , працює найстаріше у всьому колишньому СРСР морехідне училище, і репутація у нього дуже добра. А в Києві завжди по факту торгували за дорого морськми дипломами. Ті хто іх купує мріють працювати в інозмених компаніях, на круту зарплатню. Дурні, вчитись треба там, де можуть навчити. Ключове слово - вчитись
показати весь коментар
04.01.2017 16:05 Відповісти
А в Одессе типа не торгуют дипломами и остальным?!В ОНМА только вышмат 500$ за сессию.Диплом два года назад тянул 50000$.
В Николаеве в здании мореходной школы,основанной кстати в 1789 году,открыли пару лет назад филиал Киевской академии водного транспорта .Пока о взятках не слышно.
А за учёбу согласна с вами.Это такая работа,если не знаешь чего,сразу спишут, причём домой- за свой счёт.
показати весь коментар
04.01.2017 16:27 Відповісти
Your are right. Quality of eduction is very low in both institutions. However, marine school in non marine city is nonsense simply because there are no anyone in Kiev to pass their own experience from generation to generation. And both institutions are selling diploma to those who willing to by and able to pay. Those who buy are idiots, total waste of money. I'm firing them instantly.
Best regards, Master, OHMA
показати весь коментар
04.01.2017 21:14 Відповісти
Полностью с вами согласна.Так мой отец,ходивший дедом,передаёт все тонкости работы моему сыну,студенту-механику ОНМА.Основной посыл - в море ты должен будешь надеяться только на себя.А в Киеве был институт водного транспорта(река),который сейчас стал именоваться - Киевская академия водного транспорта,с морскими факультетами,что конечно же не правильно.
И вам всего хорошего
показати весь коментар
04.01.2017 23:48 Відповісти
Та писец, купить диплом и дальше что? Зачем он кому то без знаний?
показати весь коментар
05.01.2017 00:55 Відповісти
Це та бурса, де папіреднік хабарника був педофілом?
показати весь коментар
04.01.2017 16:16 Відповісти
Ага! Ректор Михайлов.
показати весь коментар
04.01.2017 17:51 Відповісти
Ето не бурса, а Академиа!!!! А раньше - да! Киевское речное учЫлище! Вот метаморфозы - да?
показати весь коментар
04.01.2017 18:47 Відповісти
Коли вже Україна пересадить своїх хабарників?
показати весь коментар
04.01.2017 16:17 Відповісти
очень не скоро,к сожалению
показати весь коментар
04.01.2017 16:28 Відповісти
Ау...там еще через дорогу на Ильинской 2-4 зайдите где ТО рыбакам делают
показати весь коментар
04.01.2017 16:28 Відповісти
ЕЩЕ ОДНО ЧМО!!!!!!!!!!! ХАБАРНИК СТАРЫЙ ЧОРТ !!!!!!!! ПОДЕЛОМ ЕМУ ЗАСРАНЦУ !!!!!!!!!!!
показати весь коментар
04.01.2017 16:59 Відповісти
https://censor.net/photo_news/422160/prorektor_kievskoyi_akademii_vodnogo_transporta_popalsya_na_vzyatke_natspolitsiya_foto

https://youtu.be/SqrHPgNtPgs
показати весь коментар
04.01.2017 17:38 Відповісти
Я вспоминаю старину-
Как первый раз попал в тюрьму
На нары,понял,на нары,***,на нары!

Меня сгубили заодно:
Гитара,карты и вино,
И шмары,понял,и шмары,***,и шмары!

Шумят в Ростове-на-Дону
И собирают всю шпану-
Базары,понял,базары,***,базары!

Там шарил девушку одну,
Там харил девушку одну...
Кошмары,понял,кошмары,***,кошмары!

Вот привели меня на суд,
А судьи яйцами трясут:
"Три года тебе светит,блин,три года!"

А прокурор сидит в углу
И **** лупит по столу-
Намек,мол,не видать тебе свободы!

Гандон свидетели несут,
И судьи давят,хоть и ссут:
"На лапу дай,на лапу,***,на лапу!"

На лапу дать я не сумел,
На всю катушку загремел
На Север,***,на Север по этапу!

Сижу на нарах,блох ищу,
Картошку чистить не хочу
Задаром,понял,задаром,***,задаром!

А на свободе фраера
Гуляют с ночи до утра
И шмары,понял,и шмары,***,и шмары!

Я пропадал за ноль цены,
Про волю снятся ночью сны,
Кошмары,понял,кошмары,***,кошмары!

Но я душою не поник,
Судьбу я взял за воротник,
За шкварник сгреб,за шкварник,***,
за шкварник!
показати весь коментар
04.01.2017 17:39 Відповісти
Итак потихонечку по 25000 с каждого бурсака и можно достигнуть заветной цели отдыха на Мальдивах
показати весь коментар
04.01.2017 19:58 Відповісти
Я честно говоря вообще не могу понять, чему там учат? Помню как учился сам, в технических вузах преподают то что уже устарело на момент преподавания на 2-5 лет. В итоге проходит еще 2-3 года, ты выпускаешься и твои знания уже устаревают ка минимум на 5 лет. А с нынешней скоростью технологий, повышение квалификации в крупных западных компаниях происходит уже раз в квартал! Так чему там сейчас в ВУЗ-ах можно научится? Корочку просто получить, типа просидел, попротирал штаны.
показати весь коментар
05.01.2017 00:51 Відповісти
Це продовження теми, про заборону е-декларування директорів навчальних закладів, щоб атестати і дипломи були з відзнакою....
показати весь коментар
05.01.2017 17:40 Відповісти