Загін спецпідрозділу КОРД сформовано в поліції Донецької області, - Аброськін. ФОТОрепортаж+ВІДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ комунікації поліції Донецької області.
Аброськін прибув у розташування спецпризначенців, щоб привітати бійців і визначити першочергові кроки щодо подальшого розвитку підрозділу, головне завдання якого - безпека жителів і захист від терористичної загрози.
- Сьогодні, 9 січня 2017 року, дали дорогу в життя спецпідрозділу КОРД. До його складу увійшли співробітники поліції, які пройшли відбір, 2-місячні курси виживання, отримали відповідний сертифікат бійця КОРД і пройшли переатестацію. Наш спецпідрозділ має бути кращим, - зазначив генерал Аброськін.
Урочистий захід розпочався з виконання гімну. Після цього було оголошено про призначення поліцейських на посадиі.
- Поліція Донецької області пройшла атестацію. Є кілька працівників, які повинні бути звільнені з органів Національної поліції, є ті, які будуть призначені на посади нижчого рівня, а є люди, які показали серйозні результати, і ми будемо розглядати їх на підвищення. І сьогодні на посади спецпідрозділу ми призначили тих бійців, які пройшли відповідну підготовку, які гідні. Можна сказати, з цього дня в Донецькій області починає своє існування спецпідрозділ КОРД, - зазначив В'ячеслав Аброськін.
Вони йшли до цього близько року. Пройшли жорсткий відбір, курс виживання, спецпідготовку за міжнародними стандартами в Києві і отримали сертифікати КОРДу. До цього дня дійшли тільки найвитриваліші і справжні професіонали.
Сьогодні КОРД Головного управління НП в Донецькій області - потужний штурмовий загін, призначений для супроводу поліцейських спецоперацій і затримання озброєних злочинців, в тому числі - в зоні бойових дій.
Командиром загону став досвідчений боєць з позивним "Тридцять третій", який, до слова, отримав найвищий бал під час складання тестів. Серед бійців - учасники бойових дій у Дебальцевому і Широкиному.
Глава поліції Донецької області зазначив, що сьогодні повністю вирішена проблема з автотранспортом, технічним забезпеченням спецпідрозділу. Бійці мають на озброєнні сучасну зброю, спецтехніку, зокрема сучасний український бронеавтомобіль "Варта", який витримує вибух 6 кг тротилу.
Єдиним питанням залишається кадрове забезпечення. Зараз підрозділ укомплектовано приблизно на 50%. Протягом 2 - 3 місяців планується укомплектувати штат повністю.
Генерал закликав загін КОРД до активної роботи і поставив завдання створити дійсно потужний, згуртований колектив, здатний протистояти будь-яким загрозам.
- Від сьогодні ви - єдиний колектив. Ви повинні відчувати спину товариша. Ви тепер самі - свого роду зброя і перш ніж зробити крок, повинні сто разів відміряти і вже з упевненістю завдати удару по злочинності, по тих терористах, які воюють проти нас. Ви працюєте в умовах більшої небезпеки, ніж будь-який інший спецпідрозділ у країні. Бажаю, щоб ви дійсно стали кращим спецпідрозділом поліції в Україні, - звернувся до бійців В'ячеслав Аброськін, зазначивши, що для цього у спецпризначенців зараз є всі умови.
Топ коментарі







К событиям «русской весны» он (Аброськин) относился вполне лояльно и не только сам не собирался уезжать куда-либо из Севастополя, но и сослуживцев уговаривал остаться и активно поддержать новую власть, - пишут севастопольские журналисты.
Оказывается, Аброськин претендовал на пост главмента в Севастополе при новой, российской, власти. На эту должность его хотел поставить севастопольский Захарченко - Чалый. Но приехавший из Москвы министр МВД Колокольцев кандидатуру Аброськина зарубил, утвердив своего человека.
Затем Аброськин пытался устроиться при оккупантах в Симферополе, но не получилось. И только после этого "не предавший присягу" патриот подался в Украину, где Аваков принял его с распростертыми объятиями и назначил главным ментом Донецкой области. Сдавал Крым - теперь работай на Донбассе.
В общем, не получается из Аброськина "не изменивший присяге". И даже "честный мент" не получается.
А получается обычный мент, у которого, как и у всех ментов, нет никаких идеологических предпочтений, а лишь стремление занять высокую должность и получать высокий коррупционный доход. Не важно при какой власти и под каким флагом. Высказывания мента о лояльности к "русской весне" или к Украине - это для лохов. Просто мент знает что и когда нужно говорить, проявляя изумительную гибкость.
И вот этот Аброськин посадил в тюрьму донецких партизан из отряда "Равлик".
Мне передавали его ответ по ситуации в частной беседе - пришел приказ сверху, я не мог не выполнить. Охотно верю, это в духе ментов, потому что, повторю это еще раз - у ментов нет и не было никаких идеологических предпочтений. Они предают и демонстрируют верность исключительно за бабло и должности. Им все равно кого прессовать, сепаров или укропов.
Однако, уничтожая патриотов Украины, Аброськин автоматически становится сепаром. Это ему передает привет из Мариупольского СИЗО Боря Овчаров (позывной "Дончанин"):
Дай Бог Вам воинам мужественным защитникам Украинской Родины без потерь уничтожить всех - всех кровавых нелюдей бандитов сепаратистов- террористов и проклятых российских фашистов оккупантов . Защитить и освободить от этой фашистской кремлёвской нечисти, кровавого фашиста )(уйла свою родную но временно оккупированную украинскую землю Донбасса, а затем и Крыма
Это карательный отряд для патриотов Украины, состоящий из сепарских ментов!
Именно этот Аброскин, предатель из Севастополя, занимается исполнением репрессий против добровольцев. По команде Авакова, естественно. Лучшего кандидата для грязной работы и придумать трудно. Во-первых, он уже предатель и уничтожать патриотов Украины для него в порядке вещей, в во-вторых, он на крючке, так как в любой момент могут всплыть и другие подробности о его пребывании в Крыму во время оккупации.
Аброськин окружил себя такими же предателями, сформировал из них свою команду - http://pauluskp.com/news/69584c010
Да, именно под руководством Аброськина Равлик был выловлен и посажен в СИЗО!
Бутусов, сколько стоит подать в розовых тонах репортаж о Ефремове, знаменитом радетеле Украины?