4565 відвідувачів онлайн
3 564 7

У Херсонській області податківці зупинили торгівлю фальсифікованим алкоголем, вилучено товару більш ніж на 2,5 мільйона, - ДФС. ФОТОрепортаж

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.
У повідомленні зазначено: "Під час операції "Акциз-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, було встановлено ​​групу осіб, які продавали фальсифікат.
Продаж здійснювали через мережу реалізаторів, а також шляхом розміщення оголошень в інтернеті з використанням низки служб доставки.

Унаслідок проведеного обшуку було виявлено та вилучено майже 18,3 тисячі літрів алкоголю, розлитого у пляшки, обклеєні підробленими марками акцизного податку.
Вартість вилученого алкоголю становить понад 2,5 мільйона гривень. Ррозслідування кримінального провадження триває".

Дивіться також: "Фантом" на Луганщині не пропустив на окуповану територію дві тонни м'яса. ФОТОрепортаж

алкоголь гфс

алкоголь гфс

алкоголь гфс

алкоголь гфс

Коментувати
Сортувати:
Винотека - яныка!?
показати весь коментар
10.01.2017 13:20 Відповісти
Яд этот нужно уничтожать любыми способами
показати весь коментар
10.01.2017 13:24 Відповісти
В Запорожье по ул Воронежская разливайка в киосках вовсю ,стоят бутыля 5 литровые с ************* шкурками и мимо ездит полиция ))) им дела нет или заплатили .....,
показати весь коментар
10.01.2017 13:35 Відповісти
в днрию как гуманитарную помощь)))
показати весь коментар
10.01.2017 13:37 Відповісти
Они после стекломоя и "Боярышника" переварят все у них уже все отполированно и отрофированно таких раньше называли "многоборцы " им что ширка ,что ацетон ,что самогон все вкусно !!!!!!
показати весь коментар
10.01.2017 13:47 Відповісти
Мало занесли. Или конкуренты.
показати весь коментар
10.01.2017 13:59 Відповісти
Повышайте акцизы дальше, дебилы...
показати весь коментар
10.01.2017 14:09 Відповісти