"Є багато планів і перспектив", - Клімкін зустрівся з президентом М'янми Тхіном Чжо. ФОТОрепортаж
"Почалося турне міністра Павла Клімкіна до країн Південно-Східної Азії, яке включає відвідування Республіки Союз М'янма, Брунею Даруссаламу та Республіки Сингапур. 11-13 січня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить перший в історії двосторонніх відносин візит до Республіки Союз М'янма, метою якого є активізація політичного діалогу, обговорення перспективних напрямків двосторонньої співпраці, поглиблення співпраці на міжнародній арені, а також обмін думками з актуальних міжнародних і регіональних питань", - сказано в повідомленні.
У ході візиту вже пройшла зустріч Клімкіна з Президентом М'янми Тхіном Чжо.
"Перший в історії двосторонніх відносин візит до М'янми розпочався із зустрічі з президентом країни Тхіном Чжо. Є багато планів і перспектив", - написав Клімкін в своєму Твіттері.
13-14 січня Міністр закордонних справ України буде перебувати в Брунеї Даруссаламі з метою відновлення політичного діалогу на високому рівні, обговорення шляхів виведення двосторонніх відносин на новий рівень, а також зміцнення взаємодії в міжнародних і регіональних організаціях.
15-16 січня міністр закордонних справ України здійснить візит до Республіки Сингапур. Метою візиту є підтримка динаміки політичного діалогу, активізація економічної та інвестиційної співпраці, налагодження взаємодії в гуманітарній та науково-технічній сферах.
Топ коментарі



што оттуда што ли?
не бзди, скоро освободим
будет и на нашей улице праздник
завидую молча
у меня тоже
уровень мьянма наше всё
псы. говорят в сингапуре неплохой шопинг, приедет расскажет
Какие "много планов и перспектив" с Мьянмой??? Три дня на визит в страну, которая кроме диких обезьян, бананов и дешевой рабсилы ничем на мировой арене не примечательна?
Ладно Бруней, у султана хоть деньги есть, а это что? Чем Климкин занимается?