Туреччина побудувала 330-кілометрову бетонну стіну на кордоні з Сирією та Іраком. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на агентство Анадолу.
У Генштабі Туреччини повідомили, що реалізація робіт з будівництва модульної стіни завершена. А також на відрізку довжиною 191 км південного кордону створені огорожі з колючого дроту.

У Генштабі Туреччини повідомили, що реалізація робіт з будівництва модульної стіни завершена. А також на відрізку довжиною 191 км південного кордону створені огорожі з колючого дроту.

Завдяки вжитим заходам за останній рік попереджено 57 тис. спроб незаконного перетину держкордону, причому більшість порушень (89,5%) припало на кордон Туреччини з Сирією. Затримано 425 тис. осіб, серед яких громадяни 74 країн світу. Більшість порушників (390 тис. осіб) - сирійці.
При цьому кількість найманців, які намагалися долучитися до ІДІЛ, порівняно з 2015 роком знизилася у сім разів.
Топ коментарі
У Беларуси, впрочем, тоже.
интересно через какие страны транзит беженцев усилится
А не ото "волшебно-заговорённое" мутиво, шо меж нами и выгребной ямой наколдовали...
Или, может быть, поэтому и получилось.
Ну, а для пущей прочности (т.с. контрмера) параша изнутри создаст стенку с небольшим напряжением типа 3000 вольт, чтоб наверняка.
ЗАНАВЕС, ЖЕЛЕЗНЫЙ !!!
Мав світ шанс, коли орки не мали ядерної зброї ,яку орки створили, як і американці за допомогою нацистів, позбавитися мордору. Чому клятий нацист Гітлер не додумався сказати, що слов"яни "адин нарот", арійська кров, чому не проводив різні референдуми, як в Криму, чому не створював ПНР, ДНР, ЛНР і інші "народні республіки" ? Чому ? Таким шляхом мали б шанс знищити мордор, а так, тепер будуємо паркани....., перетворюємо Московію в Північну Корею, а толку з того, будемо мати постійно під боком їбанутого сусіда, який постійно буде загрозою для нас і інших сусідів і не тільки. Не знаю як, але мордор має бути знищений, Кремль, як лігво світового зла і тероризму, має бути зрівняний з землею. Столиця кацапів має бути перенесена назад в Пітер і під наглядом всього світу, можливо їм можна буде надати шанс, останній.....
только в два раза выше.
А других вариантов нет???
Помнится когда Израиль строил с Палестиной,во всем мире были негодование и ропот.