Донецький бізнесмен Щур зламав ніс патрульному. Йому оголошено про підозру, а 18 січня призначений суд з обрання запобіжного заходу. ФОТОрепортаж
Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написав волонтер Роман Сініцин.
Він зазначив: "Тут така делікатна історія. Дивно, що вона ніде не пройшла новиною в прес-службі поліції (Артем Шевченко), Патрульній поліції України або у зведеннях Київ Оперативний.
Не кожен день копів пи##ять донецькі блатні. Але спишімо це на святковий період, відпустки, олів'є і шампанське.
Отже знайомтеся. Коля. А точніше Микола Щур.
"Донецький бізнесмен", віце-президент федерації боксу Києва.Про Колю нам було б нічого не відомо, якби не світські хроніки. Коля в 2011 одружився із українською топ-моделлю Сніжаною Онопко.
Але набагато цікавіше - бізнес Колі. Про Колю є уривчасті дані в Інтернеті в контексті його зв'язку з Юрою Єнакієвським.
"Джерела в СБУ розповідають, що, за оперативними даними, пов'язаних з ним донецьких бізнесменів Миколу Щура та Олександра Бродського підозрюють в організації та фінансуванні викрадення людей під час акцій протесту на Майдані Незалежності".
"За наявною в Інтернеті інформацією, відомо, що підприємці Коля Щур і Саша Бродський в структурі бізнес-імперії Юрія Іванющенка спеціалізуються на тіньових схемах відмивання грошей, рейдерських захопленнях, а також курирують одну з найбільших у столиці мереж МАФів."
Коля, кажуть, у дружніх відносинах ще з одним світським левом - Сашком Онищенком.
А тепер сама історія. 2 січня о пів на третю ночі екіпаж патрульної поліції на Оболоні переслідує і зупиняє автомобіль MERCEDES-BENZ G 63, н.зн. АА2222НН. За кермом Геліка перебуває така собі Войцеховська Олена Віталіївна, 81 року народження. У нетверезому стані.
Для складання адмінматеріалів, задування в драгер і.т.д. патрульні везуть її до Оболонського райвідділу.
Туди ж одразу приїжджає і Коля. Виручати Олену.
У Колі в райвідділі виникає суперечка з копами, які складають протокол і він починає їх пи###ти (!!!). Ламає одному з них ніс. Інші його крутять.
Зараз Коля завбачливо ліг у "Борис", аби не закрили.
Слідчі завели справу за 345 статтею "Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу". Санкція там до 5 років позбавлення волі.
Але ось зуб даю, що замнуть. Якщо не зараз - так на наступних етапах, занадто багато у Колі грошей і впливових знайомих. Та й взагалі, кажуть що в ієрархії бандитського Києва, Коля стоїть дуже рівно. Але ми будемо стежити за ходом справи".
Пізніше, глава київської поліції Андрій Крищенко в Фейсбуці написав: "Щодо ситуації про побиття патрульного поліцейського в Оболонському управлінні поліції.
2 січня сталася згадана подія, 4 січня фігуранту було оголошено про підозру, незважаючи на те, що він перебував у лікарні. На 18 січня призначений обрання запобіжного заходу у Оболонському суді".
Топ коментарі




Раньше Щур встречался с Наталией Вороной, которая была в браке с "регионалом" Нестором Шуфричем
А вообщем два сапога..
ейного мужа, даунецкого страшного гопника на цугундер! и без всякого залога.
[Зображення недоступне]
там выше правильно кто-то написал модели не редко .. специфической внешности, есть красивые, но бывает просто удивляешься что таких же топ-моделей на улице только сегодня встретилось несколько, но в мире шоу-бизнеса свои понятия
Куда делась мусорская прыть? почему его не застрелили сразу? Был ведь повод и железный. Или ментам только пьянх трусить где то на вокзале ?
[Зображення недоступне]