Нелегальних мігрантів з Монголії затримали на Закарпатті під час спроби порушити кордон, - Держприкордонслужба. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прикордонного відомства.
Невідомих, які намагалися подолати загороджувальний паркан, прикордонний наряд виявив за допомогою тепловізора.
До місця виявлення правопорушення негайно прибула група оперативного реагування. Помітивши прикордонників, невідомі спробували сховатися, але за 200 метрів до лінії кордону їх затримали.


Порушниками виявилися двоє чоловіків, які повідомили, що вони громадяни Монголії. Подальшу долю мандрівників і оцінку їхнім діям дасть суд.
Топ коментарі
Вон япоки пыжатся ,глазки округляют ,а как были косорылыми ,так и остались..
Ну а что касается данных монголоидов ,то нехай в росею валят и воссоединяют её с монгольской ордой)