Поліція вилучила бурштину на понад півмільйона гривень у Рівненській області. ФОТОрепортаж

Про це Цензор.НЕТ повідомила спікер Департаменту захисту економіки НПУ Наталія Калиновська.
Так, біля села Олександрія було виявлено автомобіль Audi, біля якого перебували троє мешканців області. У ході огляду біля машини були виявлені сумки, в яких були мішки з бурштином сирцем вагою близько 50 кілограмів.
За попередньою оцінкою, вартість вилученого бурштину становить понад півмільйона гривень. На даний момент триває перевірка.

Читайте також: Групу незаконних копачів бурштину затримали на Житомирщині. ФОТОрепортаж

ривненщина янтарь

Також читайте: Прикордонники вилучили на Чернігівщині 2 кг бурштину під час спроби його контрабанди в Росію. ФОТО

ривненщина янтарь

Також дивіться: Українець намагався незаконно провезти через кордон 5 кг бурштину. ВIДЕО

ривненщина янтарь

Нагадаємо, проблема незаконного видобутку бурштину набула поширення торік на території Житомирської, Рівненської та Волинської областей. Тисячі місцевих жителів і заїжджих гастролерів почали незаконний і хаотичний видобуток скам'янілої смоли, по-варварськи знищуючи локальні екосистеми.
Цього року масштаби хижацького промислу набули такого розмаху, що влада була змушена в вести в регіони видобутку підрозділи Національної гвардії України.
У зведеннях правоохоронних органів все частіше з'являється інформація про затримання оптових скупників бурштину.
Водночас, на думку фахівців, рішенням цієї проблеми є не тільки рейди проти нелегальних видобувачів, а й законодавче вирішення цього питання. У травні 2015 року Волинська облрада вперше дозволила підприємству розробку "бурштинової" землі.Джерело: https://censor.net/ua/n421650
Топ коментарі
+1
Нужен митинг - заплатил 2 копейки и добывай сколько хочешь. Нужна дорога и шины.
показати весь коментар
24.01.2017 21:06 Відповісти
+1
Вот чо мне нравится в банде параженки, в том числе и в "полиции" = ИЗЫМАТЬ они наловчились виртуозно.
А вот что то ДАВАТЬ или хотя бы что то делать для народа = это ну никак.
показати весь коментар
24.01.2017 21:08 Відповісти
+1
Полиция изъяла янтаря более чем на полмиллиона гривен в Ривненской области - Цензор.НЕТ 8470
показати весь коментар
24.01.2017 21:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нужен митинг - заплатил 2 копейки и добывай сколько хочешь. Нужна дорога и шины.
показати весь коментар
24.01.2017 21:06 Відповісти
Вот чо мне нравится в банде параженки, в том числе и в "полиции" = ИЗЫМАТЬ они наловчились виртуозно.
А вот что то ДАВАТЬ или хотя бы что то делать для народа = это ну никак.
показати весь коментар
24.01.2017 21:08 Відповісти
А ещё не дают людям заниматься грабежом, сейчас люди бедные - а так грабанул кого-то, и на месяц хватит. Но злочинна влада не дает людям обеспечить хоть так себя.
показати весь коментар
24.01.2017 21:12 Відповісти
Полиция изъяла янтаря более чем на полмиллиона гривен в Ривненской области - Цензор.НЕТ 5049

"В то же время, по мнению специалистов, решением этой проблемы является не только рейды против нелегальных добытчиков, но и законодательное решение этого вопроса."
А что мешает?
Полиция изъяла янтаря более чем на полмиллиона гривен в Ривненской области - Цензор.НЕТ 5006

Всего ДВА! мешка на на 500 тыс. А 10-ть, а 40? Мешков? Это и есть одна из огромных возможностей пополнения казны и другого.
показати весь коментар
24.01.2017 21:14 Відповісти
а на кишеню тоді отримають одиниці, хто дозволи видаватиме, а не армія злочинців
показати весь коментар
25.01.2017 08:17 Відповісти
20-40 кг янтаря взяли))))....вот это пэрэмога!)))
показати весь коментар
24.01.2017 21:19 Відповісти
Полиция изъяла янтаря более чем на полмиллиона гривен в Ривненской области - Цензор.НЕТ 8470
показати весь коментар
24.01.2017 21:23 Відповісти
ТАК А ГДЕ УЖЕ НОВАЯ ЯНТАРНАЯ КОМНАТА !?
показати весь коментар
25.01.2017 10:28 Відповісти