У Києві ДСНС врятувала 22 рибалок з крижини, що відкололася. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.
"До місця виклику було направлено водолазно-рятувальні відділення ГУ ДСНС України в м. Києві і найближчі пожежно-рятувальні підрозділи. Завдяки злагодженим діям столичних рятувальників вдалося врятувати 22 людини, що були на відірваній крижині на орієнтовній відстані 40-50 метрів від берега. Рятувальна операція завершена о 10:22. На місці події були задіяні 2 відділення водолазно-рятувальної служби та 2 відділення пожежно-рятувальних підрозділів загальною чисельністю 20 рятувальників особового складу", - розповіли у відомстві.
Загиблих і постраждалих немає, від медичної допомоги рибалки відмовилися.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на крижині в Києві опинилося 30 рибалок. 


Виставить би їм рахунок щоб і почки продали....