Учасники блокади ОРДЛО повідомили про відкриття нового поста. ФОТО
"Відкрито мобільний пост штабу блокади в новому напрямку. Пост розташований на трасі Курахове-Мар'їнка і є сполучною ланкою з редутом "Соловейко" на маріупольському напрямку і редутом "16-го добровольчого батальйону" в Кривому Торці", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, сьогодні Кабмін затвердив затвердив порядок переміщення товарів у район або з району проведення антитерористичної операції.
Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.
25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів. 16 лютого активісти заявили, що слідом за залізницею почали блокування автомобільних доріг.
На сепаратистських сайтах 27 лютого поширено спільну заяву ватажків так званих "ДНР" та "ЛНР", в якій вони вимагають від Києва до 1 березня зняти транспортну блокаду Донбасу, що, за їхніми словами, суперечить Мінським домовленостями. У разі якщо їхні вимоги не буде виконано, Олександр Захарченко та Ігор Плотницький погрожують взяти під контроль підприємства, що зберігають українську юрисдикцію, а також обіцяють на тимчасово непідконтрольних уряду України територіях припинити постачання вугілля.Джерело: https://censor.net/ua/n430244
.