Податківці вилучили на Житомирщині спиртовмісних рідин на суму понад 4 млн грн. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.
У ході операції "Акциз-2017" було встановлено, що посадові особи одного зі спиртових комбінатів здійснюють незаконне зберігання спиртовмісних рідин, а саме ефіро - альдегідної фракції і стяжки.
Унаслідок проведеного огляду було виявлено та вилучено понад 18 тисяч літрів зазначених рідин на суму понад 4 мільйони гривень, які зберігалися без наявності будь-яких дозвільних документів.


Відносно директора спиртового комбінату складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 (порушення порядку здійснення господарської діяльності) КУпАП. Вилучене передане на відповідальне зберігання.
Навіщо ця хімія податківцям? Що вони з нею будуть робити?