3 315 11

Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
Під час операції "Рубіж-2017" було встановлено, що на митницю від імені однієї з компаній було подано пакет документів для митного оформлення сільгосппродукції, яку придбали за готівку без відображення цих операцій у податковому й бухгалтерському обліках. Як показала проведена перевірка, директор і засновник компанії, зазначеної в документах, не має жодного стосунку до неї і до ведення зовнішньоекономічної діяльності, що свідчить про фіктивність цього підприємства.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) КК.
Унаслідок проведених заходів було виявлено 9,9 тисячі тонн кукурудзи врожаю 2016 року вартістю майже 40 мільйонів гривень, яку вже завантажили на два судна.

Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 01Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 02Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 03Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 04

Тепер зазначений вантаж заарештовано. Розслідування кримінального провадження триває.
Топ коментарі
+5
Ти бач, які молодці. Хлопці, ви краще зупиняли б товарні поїзди з вантажними вагонами і цистернами, на яких написано "ВТБ-лизинг", "Уралхим", "Сибур" тощо.
показати весь коментар
04.07.2017 14:24 Відповісти
+3
щурі зЪїдають.
показати весь коментар
04.07.2017 14:33 Відповісти
+1
Не можно випускати з України сировину для поп-корна, бо у нас все тільки починається...
показати весь коментар
04.07.2017 14:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=MBzBy3nr5d8 «Ай-яй-яй-яй-яй .
показати весь коментар
04.07.2017 14:24 Відповісти
Ти бач, які молодці. Хлопці, ви краще зупиняли б товарні поїзди з вантажними вагонами і цистернами, на яких написано "ВТБ-лизинг", "Уралхим", "Сибур" тощо.
показати весь коментар
04.07.2017 14:24 Відповісти
Не можно випускати з України сировину для поп-корна, бо у нас все тільки починається...
показати весь коментар
04.07.2017 14:26 Відповісти
Мне всегда было интересно , какая дальнейшая судьба груза , типа 9,9 тысячи тонн кукурузы урожая 2016 года стоимостью почти 40 миллионов гривен .
показати весь коментар
04.07.2017 14:28 Відповісти
щурі зЪїдають.
показати весь коментар
04.07.2017 14:33 Відповісти
"Выбросят в пропасть " . Скорее всего перепродаст "своя" компания ( да и эта вряд-ли на свой страх и риск работала . "Крыша прохудилась" наверное.
показати весь коментар
04.07.2017 14:46 Відповісти
на бумаге утиль, на деле экспорт.
показати весь коментар
04.07.2017 16:44 Відповісти
ух ты...это целых две газели....
показати весь коментар
04.07.2017 14:34 Відповісти
Совсем херово с математикой?
Грузоподьёмность "газели" 1500кг
показати весь коментар
04.07.2017 14:38 Відповісти
он в том смысле что две газели, два кузова, налички чтоб все закупить
показати весь коментар
04.07.2017 16:51 Відповісти
Т.е. предприятие не было аккредитовано если директор и учредитель не имеют отношения к внешнеэкономической деятельности? И подали документы на оформление экспорта? Они идиоты? Тю.. или белеберда написана....
показати весь коментар
04.07.2017 14:47 Відповісти