9121 відвідувач онлайн

Суд знову відмовив Насірову у виїзді за кордон на лікування. ФОТО

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із будівлі суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАБУ прогнозує завершення справи проти Насірова до 10 липня

Рішення винесла суддя Світлана Кушнір. Засідання тривало понад 4 години в закритому режимі в зв'язку з лікарською таємницею. Рішення суду оскарженню не підлягає.
Перед прийняттям рішення суд годину слухав свідчення медичного працівника про здоров'я Насірова.
Прокурор Андрій Перов сказав, що в разі виїзду Насірова за кордон українські правоохоронні органи не будуть мати можливості проконтролювати його.

Суд знову відмовив Насірову у виїзді за кордон на лікування 01

Насіров у супроводі адвокатів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАБУ відправило запит у Британію на копію свідоцтва про натуралізацію Насірова

Раніше Солом'янський районний суд Києва продовжив зобов'язання відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова носити електронний браслет стеження і не виїжджати за кордон до 26 серпня.

Раніше повідомляли, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі Феофанії спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Як наслідок, прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було ухвалено, оскільки правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також, у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми.Своєю чергою, Онищенко заявив:"Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірова. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Разом з тим, у Холодницького єсумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня Кабмін відсторонив Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.

Насіров у своєму інтерв'ю заявив: "Я співпрацював зі слідством з середини минулого року, починаючи з першого допиту".

4-5 березня суд не зміг обрати запобіжний захід Насірову і переніс засідання на 6 березня. Побоюючись, що Насірова можуть відпустити, "Автомайдан" заблокував будівлю суду, в якому перебуває Насіров. Крім того, активісти залишилися під будівлею суду на всю ніч: "Ми залишаємося під судом, щоб дочекатися судового засідання щодо Насірова". Сам Насіров також провів ніч у будівлі Солом'янського райсуду.

Під час судового засідання захист Насірова попросив про проведення судмедекспертизи стану здоров'я підозрюваного. У прокуратурі у відповідь заявили, що захист Насірова використовує право на медичну допомогу для затягування справи. У підсумку, Солом'янський райсуд відмовив у проведенні судмедекспертизи, а викликаний до суду представник Інституту кардіології ім. Стражеско заявив: "Стан Насірова дозволяє йому брати участь у суді". Також, під час засідання стало відомо, що Насіров має громадянство Великої Британії та Угорщини. Цензор.НЕТ опублікував детальний репортаж із Солом'янського райсуду Києва, де три доби розглядали запобіжний захід для Насірова.

У підсумку суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олександр Бобровник у ніч на 7 березня частково задовольнив клопотання слідчих органів, обравши для голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави в розмірі 100 мільйонів гривень. Нагадаємо, що прокуратура вимагала внесення застави у розмірі 2 млрд грн. Водночас екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе на мітингу під райсудом заявив: "Адміністрація Президента вимагає від суду зменшити заставу для Насірова до 10 млн грн". Своєю чергою, Порошенко заявив: "Оголошення підозри Насірову відбувається без інформування Президента". Захист Насірова тим часом намагається перевести підозрюваного в клініку "Феофанія": "Він досі стаціонарний хворий".

Також Антикорупційне бюро розпочало кримінальне провадження за протидію НАБУ в "справі Насірова" проти нардепів Загорія, Антонищака і Давиденка. А нардеп Лещенко заявив: "На голову Солом'янського райсуду, яка не забезпечила його роботу для обрання запобіжного заходу Насірову, поскаржаться в НАБУ".

За даними Мін'юсту, Насірова доставили в Лук'янівський слідчий ізолятор у вівторок близько 4:00. Його відразу ж обстежив лікар медчастини СІЗО. Лікар визнав стан Насірова задовільним. Також у Мін'юсті розповіли, що Насіров перебуває в чотиримісній загальній камері: "У нього один сусід по камері. Це не та камера, у якій був Луценко".

Згодом Насіров вийшов із-під варти під встановлену судом заставу в розмірі 100 млн гривень.

Топ коментарі
+17
а где одеялко клетчатое?
показати весь коментар
06.07.2017 19:04 Відповісти
+17
Одеялко продал - денег на лекарства уже не хватает...
показати весь коментар
06.07.2017 19:12 Відповісти
+17
Клоунада. "Больного" человека выбрали президентом федерации дзюдо . Вы еще Добкина главным шахматистом страны выберите
Суд снова отказал Насирову в выезде за границу не лечение - Цензор.НЕТ 774
показати весь коментар
06.07.2017 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а где одеялко клетчатое?
показати весь коментар
06.07.2017 19:04 Відповісти
Одеялко продал - денег на лекарства уже не хватает...
показати весь коментар
06.07.2017 19:12 Відповісти
а у него подушка в правой руке)))))
показати весь коментар
06.07.2017 20:15 Відповісти
А може то ковдрочка в чехлі? )))
показати весь коментар
06.07.2017 23:22 Відповісти
Надо проверить чем она набита? Может взятку судье нес
показати весь коментар
07.07.2017 09:01 Відповісти
na nary naserova, *****.
показати весь коментар
06.07.2017 20:33 Відповісти
Хоть бы диагноз написали чем эта зараза болен, его к психологу надо , лечить от мании коррупции.
показати весь коментар
07.07.2017 09:03 Відповісти
Одеяло завернул в простыню и носит с собой.
показати весь коментар
07.07.2017 09:40 Відповісти
А шо такое? Не хочется лечиться у украинских врачей, как все остальные? Целых 3% ж прошли тест на компетентность!
показати весь коментар
06.07.2017 19:05 Відповісти
В нас гарні лікарі-в них обладнання та ліків не вистачає.
показати весь коментар
06.07.2017 19:13 Відповісти
Як можуть бути гарними лікарі що не бачили ********* обладнання та не мають доступу до ******** ліків? Може 3% десь в Феофанії та ще в декількох госпіталях. А решта існують в кам'яній добі медицини, де й досі використовують антибіотики для лікування ОРВЗ тощо.
показати весь коментар
06.07.2017 19:31 Відповісти
Бачили, стажувалися і навіть працювали. І новинки фармакології знають. Не уявляй Україну як країну, де ведмеді по вулицях гуляють.
показати весь коментар
06.07.2017 19:45 Відповісти
Троє моїх родичів різного віку померли від раку в Україні. Ще один прямо зараз потребує фінансування на лікування в Іспанії бо в Києві йому нічим допомогти не можуть. Я можу порівнювати стан української медицини зі Штатами.
показати весь коментар
06.07.2017 20:15 Відповісти
Я теж маю таку можливість-та повторю, лікарі в нас гарні.
показати весь коментар
06.07.2017 20:17 Відповісти
Об'єктивне тестування свідчить про протилежне.
показати весь коментар
06.07.2017 20:20 Відповісти
Тест на IQ теж нічого не каже про розум.
показати весь коментар
06.07.2017 20:22 Відповісти
Не будем брать какие либо больницы. В Украине много хороших докторов профессоров лечащих и оперирующих. Насирову они все доступны. Одна проблема , то что он симулянт ясно с первого взгляда, хотя на диету эту заразу посадить не мешает, такой живот в столь молодом возрасте, просто не прилично
показати весь коментар
07.07.2017 09:06 Відповісти
В нас РІЗНІ лікарі - є і гарні, є рукожопі, а є просто бізнесмени в білих халатах.
показати весь коментар
06.07.2017 23:23 Відповісти
Не хочет , а то они сразу поимут что насиров симулянт.
показати весь коментар
07.07.2017 09:02 Відповісти
Все Насиров, выхода нет, помирай паскуда!
Или ты и дальше, годами будешь просить, что бы тебя выпустили "полечиться"?
показати весь коментар
06.07.2017 19:06 Відповісти
Дарма ти так.
показати весь коментар
06.07.2017 19:11 Відповісти
Чому, ти віриш що воно хворе?
показати весь коментар
06.07.2017 19:22 Відповісти
В слова пограємо?
А воно не хворе хіба?
показати весь коментар
06.07.2017 19:25 Відповісти
фізично ні, морально - так
показати весь коментар
06.07.2017 19:27 Відповісти
Фізично здорових в його віці майже немає в Україні. Морально-не сперечаюся.
показати весь коментар
06.07.2017 19:47 Відповісти
а ты свои жизненные условия на его то не ровняй!
показати весь коментар
06.07.2017 19:48 Відповісти
Хибна думка. Чув-усі хвороби від нервів?
показати весь коментар
06.07.2017 19:51 Відповісти
Да, но нервничать он начал - после пидозры
Та выше новость есть
показати весь коментар
06.07.2017 19:52 Відповісти
Трохи знаю життя людей його ґатунку-це не так. Вони живуть в постійному стресі.
показати весь коментар
06.07.2017 19:54 Відповісти
Это тот уровень, где уже нервов нет... Такие должности, сравни наследственного титула... только для своих
показати весь коментар
06.07.2017 19:56 Відповісти
показати весь коментар
06.07.2017 19:59 Відповісти
Усі хвороби від нервів, тiльки сифiлiс вiд любовi.
показати весь коментар
06.07.2017 20:28 Відповісти
Десь так...
показати весь коментар
06.07.2017 20:29 Відповісти
Нехай звертається десь у районну лікарню, там вилікують...
показати весь коментар
06.07.2017 19:07 Відповісти
Скорше ще й геморой заробить.
показати весь коментар
06.07.2017 19:10 Відповісти
Эх лыжи лыжи мечта хотя бы через Германию замутить ... Ромчик помни тебя заждались в тюрьме.
показати весь коментар
06.07.2017 19:09 Відповісти
Насрилов,приезжай,тащи капусту,я тебя отправлю в ЕС,ты ж всё равно в бега собрался и возвращаться не собираешься
показати весь коментар
06.07.2017 19:09 Відповісти
Смертельно больной человек....
показати весь коментар
06.07.2017 19:09 Відповісти
пожалели беднягу, боятся что не перенесёт такую, утомительную для него дорогу
показати весь коментар
06.07.2017 21:23 Відповісти
"О,я самый больной в мире человек"...(с).
показати весь коментар
06.07.2017 19:10 Відповісти
насралов -здохни вже собі спокійно -і не мучай УКРАЇНУ!!!
показати весь коментар
06.07.2017 19:11 Відповісти
А що то за болячка така що обов'язково йому треба за кордонами лікуватися? Хай звернеться до районної лікарні чи до ветеринарного лікаря
показати весь коментар
06.07.2017 19:13 Відповісти
А чего в феофания уже не??? Там же рвачи покойников с того света вытаскивают!! На второй день уже сцать бегают
показати весь коментар
06.07.2017 19:13 Відповісти
эх, савсэм пропадет, не за цапову душу.... не дают "смертельно хворому" полечиться...
показати весь коментар
06.07.2017 19:17 Відповісти
Да сделайте ему золотой укол.
показати весь коментар
06.07.2017 19:18 Відповісти
Вся чиновничья сволочь должна лечиться исключительно в Украине.
Иначе эти твари НИКОГДА не реформируют Здравоохранение и не поднимут его до уровня мировых стандартов.
Ибо зачем?
Когда в Украине наворуют, а лечатся в других странах, в которых ЕСТЬ Здравоохранение потому что там такие подонки ВОРОВАТЬ ТАК НЕ МОГУТ.
И дело не только в Насирове.
Такие как он ВСЕ, кто был до него и кто после него.
показати весь коментар
06.07.2017 19:18 Відповісти
а зачем тогда этим сволочам вообще лечиться? хай сразу сдыхают, всё равно же ничего для медицины они не предпринимают - нах они тогда нужны!
показати весь коментар
06.07.2017 20:18 Відповісти
А зачем тогда эти подонки вообще существуют?
Чтобы воровать, размножаться, паразитируя на других?
Нормальные имунные системы в здоровом организме (государстве) уничтожают паразитов.
Только не рассказывай мне сказки о необходимости всей этой своры "государственных служащих"!
Они расплодились после "незалежности" без меры, посоздавали себе должностя под себя, нахерачились кучей начальничков, замов и прочей челяди, и утворылы свою "систему", в которой варятся, воруют и обворовывают тех людей, кто ещё работает и всовывают туда же своих деток. Вся "освита" заточена под паразитов. Не?
И на каком месте Украина в рейтинге стран в мире по всем показателям? И это Европейская страна! Орда "насировых" разворовывала, разворовывает и будет разворовывать Украину, пока мы будет это позволять им через "систему", которая не предполагает никакой ответственности.
ЗА СЧЁТ НАС эти подонки едут "лечиться" за границу. Или омолаживать свою морду в Австрию, как погань ющ.
В нашем государстве надо отказываться от этой долбаной иерархии и переходить на одноранговую систему управления. Хватит Украине панов.
Хватит Украине "украин", которые бэруть грошы.
И для начала пусть дохнут от своих болезней.)
Что касается конкретной персоналии Насирова, то он, естественно, лжец и дрянь, сказочкой про лечение за границей смазал лыжи чтоб слинять.
Это и козлу понятно.
Но лично мне внушает надежду то что делаются правильные шаги в нужном направлении.
И я жду когда Верховный Главнокомандующий, Президент Украины даст приказ брать за жабры всю проворовавшуюся чиновничью сволочь.
показати весь коментар
06.07.2017 22:14 Відповісти
Алекс, твои комменты посильнее многих статей на Цензоре.
Бьёшь прямо в десятку.
показати весь коментар
06.07.2017 22:21 Відповісти
Скорее бы посадили кого-то из высшего эшелона власти. Спортивное рыболовство здесь ни к чему.
показати весь коментар
06.07.2017 19:18 Відповісти
бандиты при власти сажают себе подобного, это же нонсенс
показати весь коментар
06.07.2017 21:24 Відповісти
Cтранно, как воровать, так живее всех живых, а как сидеть так все или инвалиды или умирающие!
показати весь коментар
06.07.2017 19:21 Відповісти
Суд должен был вынести такое решение: 1. насирову расконсервировать трёхлитровки с очередной сотней миллионов 2. вызвать немецкий врачей к насирову. 3. клизма и 2-х часовая прогулка по посольству сша. Всё - пациент здоров!
показати весь коментар
06.07.2017 19:23 Відповісти
Клоунада. "Больного" человека выбрали президентом федерации дзюдо . Вы еще Добкина главным шахматистом страны выберите
Суд снова отказал Насирову в выезде за границу не лечение - Цензор.НЕТ 774
показати весь коментар
06.07.2017 19:23 Відповісти
Этого не долечили. Или перелечили.
показати весь коментар
06.07.2017 20:33 Відповісти
Пускай **** едет.Но с одним условием, пускай возьмёт на себя лечение за бугром єтих деток.https://tsn.ua/dopomoga
показати весь коментар
06.07.2017 19:25 Відповісти
https://tsn.ua/dopomoga єтих деток
показати весь коментар
06.07.2017 19:26 Відповісти
Суд снова отказал Насирову в выезде за границу не лечение - Цензор.НЕТ 1190
показати весь коментар
06.07.2017 19:27 Відповісти
И если он **** спасёт хотя бы 50 процентов ,то так и быть ,пускай жывет.Но желательно в сибири.
показати весь коментар
06.07.2017 19:28 Відповісти
дайте йому листочок подорожника...нехай лікується
показати весь коментар
06.07.2017 19:29 Відповісти
лечись падло здесь, у нас хорошая медицина!!!!!!!!!!!! не?????????
показати весь коментар
06.07.2017 19:29 Відповісти
Пусть, падлюки, лечатся в реформированных Супруншей поликлиниках...
показати весь коментар
06.07.2017 19:31 Відповісти
Диагноз впечатляет своим букетом...
Но...Как купить здоровья на краденные деньги?
показати весь коментар
06.07.2017 19:35 Відповісти
А шо он ещё живой?!Судя по диагнозу спецов Феофании,ему вже на кладбище,прогулы ставят
показати весь коментар
06.07.2017 19:35 Відповісти
на удаление гипофиза пустить можно)
показати весь коментар
06.07.2017 19:37 Відповісти
Всё равно на свободе слоняешся-за свои бабки построй клинику круче чем у немцев и врачей найми-может хоть шотоа после себя останется,помимо звания украинский казнокрад!И это во время войны:к стенке и всё лечение!
показати весь коментар
06.07.2017 19:44 Відповісти
Суд снова отказал Насирову в выезде за границу не лечение - Цензор.НЕТ 1232
показати весь коментар
06.07.2017 19:50 Відповісти
Неизлечим вообще никак, самое время снимать мерку для гроба с карманами. А за кордоном еще заразит кого...
показати весь коментар
06.07.2017 19:54 Відповісти
Куйня проходит, а писец не лечится
показати весь коментар
06.07.2017 20:13 Відповісти
Хай лікується в рідних,українських лікарнях,як і всі люди.І приймає підроблені медикаменти,як і всі українці..чи в Україні такі як насіров тільки заробляють мільярди а тратять їх за парканом
показати весь коментар
06.07.2017 20:22 Відповісти
законодательно было бы правильно что бы чинуши лечились только в наших больницах и ездили на машинах своего производства, а то суки деребанят страну и потом ездят заграницу дома покупать
показати весь коментар
06.07.2017 20:25 Відповісти
Во как повернулось... А я вот, рядовой украинец, могу за границу выезжать.

Тебя посодют, а ты не воруй! (с)
показати весь коментар
06.07.2017 20:28 Відповісти
....суд час слушал показания медицинского работника о здоровье Насирова......

Шо за болезнь такая загадочная? Воспаление хитрости? Не надо было браслет на интимное место надевать, а как все на ногу. И болезнь бы не приключилась. И шо за мед работник за такой загадочный, что нельзя назвать его ФИО?
показати весь коментар
06.07.2017 20:38 Відповісти
Усипіть його, хай бідолашка не мучиться
показати весь коментар
06.07.2017 20:39 Відповісти
пожалели беднягу, боятся что не перенесёт такую, утомительную для него дорогу
показати весь коментар
06.07.2017 21:25 Відповісти
ВІн безсмертний. На фіга його лікувати
показати весь коментар
06.07.2017 21:47 Відповісти
Эта ж падла отвечала за наполнение бюджета, в том числе и на медицину. Будет справедливо, если он станет жертвой той медицины, которую он обычным украинцам обеспечил.
показати весь коментар
06.07.2017 22:15 Відповісти
Чиновники любого уровня должны лечиться ТОЛЬКО в УКраине.
показати весь коментар
06.07.2017 22:24 Відповісти
В тюрьме есть тоже лазарет...
показати весь коментар
06.07.2017 22:30 Відповісти
"Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ"(с)
показати весь коментар
06.07.2017 22:41 Відповісти
Как жестоко!!!)))
показати весь коментар
07.07.2017 02:34 Відповісти
Как они такие больные находятся на госслужбе?
Там больным нельзя быть.
А тут как за _опу возьмут, так сразу - больной.
Может начать с проверки здоровья всех госслужащих, чтобы потом не было отмазы в суде?
показати весь коментар
07.07.2017 05:01 Відповісти
Суд снова отказал Насирову в выезде за границу на лечение - Цензор.НЕТ 820
показати весь коментар
07.07.2017 08:54 Відповісти
Чотири клізьми у Лук"янівському СІЗО і зразу не заговорить на допитах, а заспіває. Він же гнида тільки красти вміє, а відповідати - НІЯК.
показати весь коментар
07.07.2017 08:57 Відповісти
Склько этот сюр еще будет продолжаться? Вон, людей за кражу металла на пару сотен гривень на несколько лет сажают. Хотя, лучше бы штраф, многократный причиненному ущербу, заплатили. https://hk.npu.gov.ua/ru/publish/article/265521
А тут миллиардные убытки и месяцами тянут. Как говорится друзьям - всё, врагу - закон.
показати весь коментар
07.07.2017 10:13 Відповісти
Так зачем заграницу? Психбольница и в Киеве есть.
показати весь коментар
07.07.2017 17:10 Відповісти