Суд знову відмовив Насірову у виїзді за кордон на лікування. ФОТО
Насіров у супроводі адвокатів.
Раніше Солом'янський районний суд Києва продовжив зобов'язання відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова носити електронний браслет стеження і не виїжджати за кордон до 26 серпня.
Раніше повідомляли, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі Феофанії спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Як наслідок, прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було ухвалено, оскільки правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також, у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".
Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми.Своєю чергою, Онищенко заявив:"Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".
Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірова. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Разом з тим, у Холодницького єсумніви з приводу діагнозу Насірова.
3 березня Кабмін відсторонив Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.
Насіров у своєму інтерв'ю заявив: "Я співпрацював зі слідством з середини минулого року, починаючи з першого допиту".
4-5 березня суд не зміг обрати запобіжний захід Насірову і переніс засідання на 6 березня. Побоюючись, що Насірова можуть відпустити, "Автомайдан" заблокував будівлю суду, в якому перебуває Насіров. Крім того, активісти залишилися під будівлею суду на всю ніч: "Ми залишаємося під судом, щоб дочекатися судового засідання щодо Насірова". Сам Насіров також провів ніч у будівлі Солом'янського райсуду.
Під час судового засідання захист Насірова попросив про проведення судмедекспертизи стану здоров'я підозрюваного. У прокуратурі у відповідь заявили, що захист Насірова використовує право на медичну допомогу для затягування справи. У підсумку, Солом'янський райсуд відмовив у проведенні судмедекспертизи, а викликаний до суду представник Інституту кардіології ім. Стражеско заявив: "Стан Насірова дозволяє йому брати участь у суді". Також, під час засідання стало відомо, що Насіров має громадянство Великої Британії та Угорщини. Цензор.НЕТ опублікував детальний репортаж із Солом'янського райсуду Києва, де три доби розглядали запобіжний захід для Насірова.
У підсумку суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олександр Бобровник у ніч на 7 березня частково задовольнив клопотання слідчих органів, обравши для голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави в розмірі 100 мільйонів гривень. Нагадаємо, що прокуратура вимагала внесення застави у розмірі 2 млрд грн. Водночас екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе на мітингу під райсудом заявив: "Адміністрація Президента вимагає від суду зменшити заставу для Насірова до 10 млн грн". Своєю чергою, Порошенко заявив: "Оголошення підозри Насірову відбувається без інформування Президента". Захист Насірова тим часом намагається перевести підозрюваного в клініку "Феофанія": "Він досі стаціонарний хворий".
Також Антикорупційне бюро розпочало кримінальне провадження за протидію НАБУ в "справі Насірова" проти нардепів Загорія, Антонищака і Давиденка. А нардеп Лещенко заявив: "На голову Солом'янського райсуду, яка не забезпечила його роботу для обрання запобіжного заходу Насірову, поскаржаться в НАБУ".
За даними Мін'юсту, Насірова доставили в Лук'янівський слідчий ізолятор у вівторок близько 4:00. Його відразу ж обстежив лікар медчастини СІЗО. Лікар визнав стан Насірова задовільним. Також у Мін'юсті розповіли, що Насіров перебуває в чотиримісній загальній камері: "У нього один сусід по камері. Це не та камера, у якій був Луценко".
Згодом Насіров вийшов із-під варти під встановлену судом заставу в розмірі 100 млн гривень.

выбрали президентом федерации дзюдо
. Вы еще Добкина главным шахматистом страны выберите
Или ты и дальше, годами будешь просить, что бы тебя выпустили "полечиться"?
А воно не хворе хіба?
Та выше новость есть
Иначе эти твари НИКОГДА не реформируют Здравоохранение и не поднимут его до уровня мировых стандартов.
Ибо зачем?
Когда в Украине наворуют, а лечатся в других странах, в которых ЕСТЬ Здравоохранение потому что там такие подонки ВОРОВАТЬ ТАК НЕ МОГУТ.
И дело не только в Насирове.
Такие как он ВСЕ, кто был до него и кто после него.
Чтобы воровать, размножаться, паразитируя на других?
Нормальные имунные системы в здоровом организме (государстве) уничтожают паразитов.
Только не рассказывай мне сказки о необходимости всей этой своры "государственных служащих"!
Они расплодились после "незалежности" без меры, посоздавали себе должностя под себя, нахерачились кучей начальничков, замов и прочей челяди, и утворылы свою "систему", в которой варятся, воруют и обворовывают тех людей, кто ещё работает и всовывают туда же своих деток. Вся "освита" заточена под паразитов. Не?
И на каком месте Украина в рейтинге стран в мире по всем показателям? И это Европейская страна! Орда "насировых" разворовывала, разворовывает и будет разворовывать Украину, пока мы будет это позволять им через "систему", которая не предполагает никакой ответственности.
ЗА СЧЁТ НАС эти подонки едут "лечиться" за границу. Или омолаживать свою морду в Австрию, как погань ющ.
В нашем государстве надо отказываться от этой долбаной иерархии и переходить на одноранговую систему управления. Хватит Украине панов.
Хватит Украине "украин", которые бэруть грошы.
И для начала пусть дохнут от своих болезней.)
Что касается конкретной персоналии Насирова, то он, естественно, лжец и дрянь, сказочкой про лечение за границей смазал лыжи чтоб слинять.
Это и козлу понятно.
Но лично мне внушает надежду то что делаются правильные шаги в нужном направлении.
И я жду когда Верховный Главнокомандующий, Президент Украины даст приказ брать за жабры всю проворовавшуюся чиновничью сволочь.
Бьёшь прямо в десятку.
Но...Как купить здоровья на краденные деньги?
Тебя посодют, а ты не воруй! (с)
Шо за болезнь такая загадочная? Воспаление хитрости? Не надо было браслет на интимное место надевать, а как все на ногу. И болезнь бы не приключилась. И шо за мед работник за такой загадочный, что нельзя назвать его ФИО?
Там больным нельзя быть.
А тут как за _опу возьмут, так сразу - больной.
Может начать с проверки здоровья всех госслужащих, чтобы потом не было отмазы в суде?
А тут миллиардные убытки и месяцами тянут. Как говорится друзьям - всё, врагу - закон.