14295 відвідувачів онлайн
54 309 212

Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною. ФОТОрепортаж

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля.

"Стався конфлікт між місцевими жителями і невстановленими особами, які вирубували ліс. Сталося це близько 4 ранку. Вони почали пиляти сосни, рубати їх. Місцеві жителі вийшли на конфлікт. До моменту прибуття патрульних з боку лісорубів прозвучало кілька пострілів, попередньо, з травматичної зброї. Чоловік, який стріляв, нікого не поранив і був затриманий. Потім людина в стані алкогольного сп'яніння на вантажівці почала їхати на натовп людей, які там стояли. Тобто, і протестувальники, і ті, хто ліс вирубував", - сказав він.

Читайте також: Вибух у Києві: рятувальники під завалами знайшли тіло чоловік

За словами Зозулі, вантажівка пошкодила 4 автомобілі. Один з них вилетів в кювет і перекинувся. Після цього водій націлився на натовп, проте поліція його затримала.

"Було прийнято рішення зупинити транспорт шляхом його пошкодження. Було здійснено кілька пострілів в двигун і в колеса автомобіля, автомобіль був зупинений", - додав начальник патрульної поліції.

Також читайте: У Донецькій області податківці викрили схему незаконного переміщення товарів на непідконтрольну територію, затримано 35 вагонів деревини. ФОТО
У коментарі "Громадському" місцевий житель Сергій розповів: "Ми прокинулися о пів на четверту ранку, тут вже валили дерева - безпосередньо на будинок і дорогу. Під'їзди були заблоковані, щоб ми не могли вийти".

"Ця історія триває ще з 2013 року. Якщо це законно, то чому тоді таким чином - на світанку ось так повалити дерева. Забудовник створив громадську організацію і просуває ідею, що тут нібито треба побудувати якийсь парк, але ми проти - навіщо він нам, коли тут є ліс?" - каже місцева жителька Марина.
Наразі з'ясовуються всі обставини події. Потерпілих немає.

Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною 01Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною 02Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною 03Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною 04Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною 05Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною 06Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною 07
Топ коментарі
+58
Из-за вырубки леса ночью на Оболони произошло столкновение со стрельбой - Цензор.НЕТ 5955....
показати весь коментар
09.07.2017 09:43 Відповісти
+50
Тому, що влада закон не поважає, а якщо його не поважає влада, то його ніхто поважати не буде.
показати весь коментар
09.07.2017 09:47 Відповісти
+47
Вообще оборзели уже! Кто что хочет то и делает.
показати весь коментар
09.07.2017 09:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
С этими участками на Водогоне все отработано еще при Лёне Черновецком по накатанной преступной схеме. Землю, на которой растет многолетний лет, выделили кусочками на подставных лиц типа под частную жилую застройку. Очевидно, что превышены полномочия местного совета, так как он не имел право менять целевое назначение земли. Потом у этих подставных лиц участки скупил уже один или два собственника, которые типа не при делах, и добросовестные покупатели. И лес они хотят вырубить, а построить многоэтажные дома. Местная громада против, общественные слушания не проводились.
показати весь коментар
09.07.2017 13:41 Відповісти
Было бы оружие у граждан, бандиты не сунулись бы.
Государственная ментура только мир и порядок с бандитами поддерживает.
показати весь коментар
09.07.2017 13:57 Відповісти
ВОДИТЕЛЮ ГРУЗОВИКА ПОЖИЗНЕННЫЙ СРОК !!! А ТОМУ КТО СТРЕЛЯЛ 5 ЛЕТ ИСПРАВИТЕЛЬНЫХ РАБОТ !!! И ВСЁ !!!
показати весь коментар
09.07.2017 14:09 Відповісти
потому орков и крючит от украинцев (кроме внутренней колорадоваты). Потому, что не трусливое бессловесное быдло и терпилы. Делом показывают, что готовы биться за свои интересы и ворополицаям рыло начистить в силах. А скот в Держимордоре даже мычать боится и чем больше его обдирают и бьют мусора - тем крепче барина любят. "Один народ"(с), ага
показати весь коментар
09.07.2017 14:19 Відповісти
Пострадавших нет, а потерпевшие все же есть, судя по покореженным авто на фото
показати весь коментар
09.07.2017 14:45 Відповісти
Народу час вже озброюватись і самим себе захищати !
показати весь коментар
09.07.2017 16:26 Відповісти
В правооооом углу Виииииталий Клиииичко!!!
показати весь коментар
09.07.2017 16:39 Відповісти
виталя резвится
показати весь коментар
09.07.2017 17:02 Відповісти
А что собираются строить на Лесном на газоне на Братиславской напротив больницы и медучилища? Деревья там уже вырубили, палатка стоит. А что будут строить?
показати весь коментар
09.07.2017 17:41 Відповісти
Оьгинские и ИНТЕРовские боты радостно растявкались невпопад!
показати весь коментар
09.07.2017 18:05 Відповісти
YНу нахрена содержать полицию, которая ни хрена не делает.Народ сам решает свои проблеммы, а эти только протоколы умеют заполнять на фига они нужнф???
показати весь коментар
10.07.2017 08:15 Відповісти
Штраф 17 грн
показати весь коментар
10.07.2017 08:41 Відповісти
Сторінка 3 з 3