Через вирубку лісу вночі на Оболоні сталося зіткнення із стріляниною. ФОТОрепортаж
Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля.
"Стався конфлікт між місцевими жителями і невстановленими особами, які вирубували ліс. Сталося це близько 4 ранку. Вони почали пиляти сосни, рубати їх. Місцеві жителі вийшли на конфлікт. До моменту прибуття патрульних з боку лісорубів прозвучало кілька пострілів, попередньо, з травматичної зброї. Чоловік, який стріляв, нікого не поранив і був затриманий. Потім людина в стані алкогольного сп'яніння на вантажівці почала їхати на натовп людей, які там стояли. Тобто, і протестувальники, і ті, хто ліс вирубував", - сказав він.
За словами Зозулі, вантажівка пошкодила 4 автомобілі. Один з них вилетів в кювет і перекинувся. Після цього водій націлився на натовп, проте поліція його затримала.
"Було прийнято рішення зупинити транспорт шляхом його пошкодження. Було здійснено кілька пострілів в двигун і в колеса автомобіля, автомобіль був зупинений", - додав начальник патрульної поліції.
У коментарі "Громадському" місцевий житель Сергій розповів: "Ми прокинулися о пів на четверту ранку, тут вже валили дерева - безпосередньо на будинок і дорогу. Під'їзди були заблоковані, щоб ми не могли вийти".
"Ця історія триває ще з 2013 року. Якщо це законно, то чому тоді таким чином - на світанку ось так повалити дерева. Забудовник створив громадську організацію і просуває ідею, що тут нібито треба побудувати якийсь парк, але ми проти - навіщо він нам, коли тут є ліс?" - каже місцева жителька Марина.
Наразі з'ясовуються всі обставини події. Потерпілих немає.






"Стався конфлікт між місцевими жителями і невстановленими особами, які вирубували ліс. Сталося це близько 4 ранку. Вони почали пиляти сосни, рубати їх. Місцеві жителі вийшли на конфлікт. До моменту прибуття патрульних з боку лісорубів прозвучало кілька пострілів, попередньо, з травматичної зброї. Чоловік, який стріляв, нікого не поранив і був затриманий. Потім людина в стані алкогольного сп'яніння на вантажівці почала їхати на натовп людей, які там стояли. Тобто, і протестувальники, і ті, хто ліс вирубував", - сказав він.
За словами Зозулі, вантажівка пошкодила 4 автомобілі. Один з них вилетів в кювет і перекинувся. Після цього водій націлився на натовп, проте поліція його затримала.
"Було прийнято рішення зупинити транспорт шляхом його пошкодження. Було здійснено кілька пострілів в двигун і в колеса автомобіля, автомобіль був зупинений", - додав начальник патрульної поліції.
У коментарі "Громадському" місцевий житель Сергій розповів: "Ми прокинулися о пів на четверту ранку, тут вже валили дерева - безпосередньо на будинок і дорогу. Під'їзди були заблоковані, щоб ми не могли вийти".
"Ця історія триває ще з 2013 року. Якщо це законно, то чому тоді таким чином - на світанку ось так повалити дерева. Забудовник створив громадську організацію і просуває ідею, що тут нібито треба побудувати якийсь парк, але ми проти - навіщо він нам, коли тут є ліс?" - каже місцева жителька Марина.
Наразі з'ясовуються всі обставини події. Потерпілих немає.






Топ коментарі
....
Государственная ментура только мир и порядок с бандитами поддерживает.