Концерт пам'яті убитого в Києві ветерана АТО Сергія Олійника відбудеться 16 липня в парку ім. Шевченка. ФОТО
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив син загиблого Ярослав Олійник, інформує Цензор.НЕТ.
"Минуло понад два тижні, як не стало мого тата. Не пам'ятаю такого моменту у своєму свідомому житті, щоб я не торкався до інструмента протягом 15 днів поспіль... Я дуже стараюся вийти з цього стану, саме тому перший свій виступ хочу присвятити моєму батьку.
Рівно через один тиждень, 16 липня, відбудеться концерт пам'яті Сергія Олійника в парку ім. Шевченка, біля пам'ятника. Це те саме місце, де я часто грав, а він стояв навпроти і слухав мене.

Час проведення - 18:00-19:30. Деталі й можливі зміни повідомлятиму в процесі підготовки. Буду радий бачити всіх, і ще раз дякую за постійну моральну підтримку!" - написав Ярослав.
Нагадаємо, ветерана Сергія Олійника було вбито у сквері біля метро "Золоті ворота". Невідомий вимагав від хлопця-музиканта, який грав біля "Золотих воріт", гроші і погрожував розправою. За нього заступився батько. Олійник зазнав двох смертельних ножових ударів - у живіт і груди. Вбивцю затримали на даху 5-поверхівки навпроти.
Топ коментарі
так обидно такое писать, когда человек погиб в тылу... (((((
Батька дуже шкода,така трагедія..
Царство йому Небесне...
Сыну его мои глубочайшие соболезнования...
На фото к статье Сергей очень похож на Тимоти Далтона.