Автомобіль на Київщині врізався у газовий модуль АЗС, є жертви, - ДСНС. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.


Унаслідок вибуху одна людина загинула, ще одна постраждала.
"11 липня близько 18:40 у Бородянському районі поблизу с. Загальці (64 км автодороги Ковель-Київ) автомобіль Daewoo Lanos зіткнувся з газовим модулем на АЗС "UPG". Унаслідок цього стався вибух ємності з газом із подальшим горінням. О 19:12 пожежу на АЗС було локалізовано і о 19:45 - ліквідовано", - йдеться у повідомленні.


Унаслідок вибуху одна людина загинула, ще одна постраждала.
не водитель?
тогда непонятно кто кем управлял.