10389 відвідувачів онлайн
2 070 4

Податківці ліквідували дві нелегальні заправки на Черкащині, вилучено товарів на понад 2,6 млн грн. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада відклала до 2020 року введення екологічного стандарту "Євро-6" для автотранспорту

У ході операції "Акциз-2017" було встановлено, що посадові особи однієї з компаній на двох заправках, розташованих на території Черкаської області, здійснюють зберігання і реалізацію палива без наявності необхідних для даного виду діяльності дозвільних документів.
Унаслідок двох оглядів було виявлено та вилучено майже 29,8 тисячі літрів бензину, понад 40 тисяч літрів дизельного палива, понад 4,4 тисячі літрів зрідженого газу, а також обладнання, яке використовували в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад 2,6 мільйона гривень.
Зараз триває перевірка.

Податківці ліквідували дві нелегальні заправки на Черкащині, вилучено товарів на понад 2,6 млн грн 01

Податківці ліквідували дві нелегальні заправки на Черкащині, вилучено товарів на понад 2,6 млн грн 02

Коментувати
Сортувати:
Годами работали-работали, а тут бац и незаконно!
Тех, кто "крышевал" эти АЗС ликвидировали?
показати весь коментар
12.07.2017 16:52 Відповісти
А выглядит как легальная.
Прикройте ту АЗС что вместо бензина мочу продает, та что на въезде в Дахновку!
показати весь коментар
12.07.2017 16:54 Відповісти
1000%
показати весь коментар
12.07.2017 17:05 Відповісти
С Киева бочки с газом перекочевали в область. Поворот на Гнидын возле карьера уже две недели назад обосновались, при въезде в Вишенки дней пять уже как бочка на салазках распахнула свои объятия. Причём у нас там в Золоче, прокуроров как мух в на говне живёт и ничего, надзор на уровне))) Анекдот!
показати весь коментар
12.07.2017 17:38 Відповісти