Податківці ліквідували дві нелегальні заправки на Черкащині, вилучено товарів на понад 2,6 млн грн. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.
У ході операції "Акциз-2017" було встановлено, що посадові особи однієї з компаній на двох заправках, розташованих на території Черкаської області, здійснюють зберігання і реалізацію палива без наявності необхідних для даного виду діяльності дозвільних документів.
Унаслідок двох оглядів було виявлено та вилучено майже 29,8 тисячі літрів бензину, понад 40 тисяч літрів дизельного палива, понад 4,4 тисячі літрів зрідженого газу, а також обладнання, яке використовували в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад 2,6 мільйона гривень.
Зараз триває перевірка.


Тех, кто "крышевал" эти АЗС ликвидировали?
Прикройте ту АЗС что вместо бензина мочу продает, та что на въезде в Дахновку!