5110 відвідувачів онлайн

Суд продовжив перебування в СІЗО "тітушкам", які стріляли по учасниках Євромайдану. ФОТО

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із залу суду.
Головною підставою для тримання під вартою є тяжкість звинувачення - замах на умисне вбивство.
Суд продовжив перебування в СІЗО тітушкам, які стріляли по учасниках Євромайдану 01

Прокурор Валерій Смирнов повідомив суду, що саме такий запобіжний захід не дозволить обвинуваченим втекти або вплинути на свідків і потерпілих. Прокурор нагадав, що інші особи, причетні до цих подій, зараз у розшуку. Раніше в розшуку також перебував Олег Гебан.

Адвокати обвинувачених просили замінити СІЗО на домашній арешт з електронним браслетом. Захисники уточнили, що Гебан перебував у розшуку тільки один день. Захист вважає, що проти Гебана і Костенка немає прямих доказів, оскільки свідки і потерпілі не дали на них показань. Крім того, третій обвинувачений у справі - Геннадій Погрібний - перебував під домашнім арештом і умов не порушує.
Як відомо, справа Костенка, Гебана і Погрібного слухається судом присяжних. На цьому етапі в суді досліджуються матеріали справи.
Костенко, Гебан і Погрібний звинувачуються в стрілянині з вогнепальної зброї в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року на розі вулиць Велика Житомирська та Володимирська в учасників Євромайдану. У вигляді максимального покарання їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Топ коментарі
+7
Из тысяч титушек осталось двое,остальные видимо перевоспитались и теперь бьют того кого уже нынешней власти надо ,да и этих тоже отпустят,кто-то же должен будет стрелять в недовольных ...
показати весь коментар
14.07.2017 16:42 Відповісти
+2
А где остальные?
Наверное получили большие срока и сидят в тюрьме?

Этих за три года посадить не смогли, может они не виноваты?
показати весь коментар
14.07.2017 16:46 Відповісти
+2
там де і Добкін. гуляють. Добкіну навіть не не дали звинувачення у сепаратизмі. лайно це, а не ГПУ!
показати весь коментар
14.07.2017 17:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Только двое???
А остальные где?
показати весь коментар
14.07.2017 16:42 Відповісти
А то ты не знаешь...
показати весь коментар
14.07.2017 16:43 Відповісти
а остальные в новой полиции очьень важьно или еще на стороне переместителей грузов- тамжынашихлюдей из дамбаса бамбаса.
показати весь коментар
14.07.2017 16:54 Відповісти
там де і Добкін. гуляють. Добкіну навіть не не дали звинувачення у сепаратизмі. лайно це, а не ГПУ!
показати весь коментар
14.07.2017 17:22 Відповісти
Видалили мій комент за правду, тому повторюю; - Тітушки зараз "працюють" серливими порохоботами, подібними тобі. Але юродствувати на крові українців вам залишилось недовго, кожного дожене заслужена кара.
показати весь коментар
14.07.2017 17:32 Відповісти
За брехню та наклеп.А також провокацію.
показати весь коментар
14.07.2017 17:37 Відповісти
Из тысяч титушек осталось двое,остальные видимо перевоспитались и теперь бьют того кого уже нынешней власти надо ,да и этих тоже отпустят,кто-то же должен будет стрелять в недовольных ...
показати весь коментар
14.07.2017 16:42 Відповісти
Ага,суд выяснит,что стреляли,при чём из рогаток по бутылкам и банкам в глубоком детстве ..
показати весь коментар
14.07.2017 16:44 Відповісти
ну конечно. они дежурили на блохпостах с ментами. и работали на кухне.
показати весь коментар
14.07.2017 16:55 Відповісти
А их сволочей там еще не уничтожили? Безобразие! Эту сволочь убивать надо гадов продажно-безмозглых.
показати весь коментар
14.07.2017 16:45 Відповісти
А как поживает основатель этого названия движения ? - Титушко.
показати весь коментар
14.07.2017 16:45 Відповісти
Участники превзошли создателя.
показати весь коментар
14.07.2017 17:17 Відповісти
А где остальные?
Наверное получили большие срока и сидят в тюрьме?

Этих за три года посадить не смогли, может они не виноваты?
показати весь коментар
14.07.2017 16:46 Відповісти
Это называется просто. Нашли крайних. Аж троих ! Эта власть ни на что не способна, кроме как мародерствовать и воровать !
показати весь коментар
14.07.2017 16:52 Відповісти
и убивать патриотов
показати весь коментар
14.07.2017 16:56 Відповісти
К сожалению патриот, патриоту рознь. Пока наблюдаю, бизнес на патриотизме, Дай Бог, что бы я ошибался.
показати весь коментар
14.07.2017 17:09 Відповісти
Типично кацапские размышления...
показати весь коментар
14.07.2017 17:18 Відповісти
И шо, до сих пор не могут осудить?
Бред какой-то.
Пора разгонять половину судейского корпуса за такие дела.
показати весь коментар
14.07.2017 20:48 Відповісти