Суд продовжив перебування в СІЗО "тітушкам", які стріляли по учасниках Євромайдану. ФОТО
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із залу суду.
Головною підставою для тримання під вартою є тяжкість звинувачення - замах на умисне вбивство.

Прокурор Валерій Смирнов повідомив суду, що саме такий запобіжний захід не дозволить обвинуваченим втекти або вплинути на свідків і потерпілих. Прокурор нагадав, що інші особи, причетні до цих подій, зараз у розшуку. Раніше в розшуку також перебував Олег Гебан.
Адвокати обвинувачених просили замінити СІЗО на домашній арешт з електронним браслетом. Захисники уточнили, що Гебан перебував у розшуку тільки один день. Захист вважає, що проти Гебана і Костенка немає прямих доказів, оскільки свідки і потерпілі не дали на них показань. Крім того, третій обвинувачений у справі - Геннадій Погрібний - перебував під домашнім арештом і умов не порушує.
Як відомо, справа Костенка, Гебана і Погрібного слухається судом присяжних. На цьому етапі в суді досліджуються матеріали справи.
Костенко, Гебан і Погрібний звинувачуються в стрілянині з вогнепальної зброї в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року на розі вулиць Велика Житомирська та Володимирська в учасників Євромайдану. У вигляді максимального покарання їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Топ коментарі
А остальные где?
Наверное получили большие срока и сидят в тюрьме?
Этих за три года посадить не смогли, может они не виноваты?
Бред какой-то.
Пора разгонять половину судейского корпуса за такие дела.