Близько 40 тонн львівського сміття вивантажили на стихійному звалищі на Київщині, - поліція. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Відділу комунікації обласної поліції.
За інформацією правоохоронців, відходи привезли зі Львова.
"У купі сміття довжиною близько 15 м і висотою близько 1,70 м знайдено платіжки із зазначенням різних львівських організацій. Зараз поліцейські з'ясовують усі обставини події і дані осіб, причетних до організації незаконного вивезення сміття", - повідомили в поліції.
Також вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.
Топ коментарі


Ото тому ТАКА ХУ....НЯ , малята і вийшла.....
А поліція , то була при ДЕКОНАІДЗЕ , которую армян Авяков вигнав С ЄГО СТРАНИ ....
І оця статейка тому підтвердження . Підтверження ТОЇ ГНИДНОЇ СИСТЕМИ котру вони вибудували .
Це зрозуміло ?
Вже за пару днів буде місяць, як вивозом сміття завідує ставленник Паршивенка - Синютка!!!
Парадом керують Бойові Підараси Петра !!!
[Зображення недоступне]
А что с ВПП в Гостомеле?
Не чистят, что ли?
Что там у них на ВПП может повредить двигатели Боинга?
Повреждение может быть, если он будет садиться на грунтовую ВПП, а от бетонной то что будет?
Т.е. по сути, это означает то, что наличие под Киевом стихийной свалки (понимаю, что она не одна) заинтересовало экологов и правоохранителей только после того, как на ней появился (предположительно) мусор из Львова.
При цьому вкравши з Львівського бюджету 500 мільйонів гривень.
Виникає риторичне запитання - куди Банда Панамського Пороха приховала львівські гроші, розкидаючи сміття де прийдеться ..............