3000 набоїв, 2 РПГ-22, 2 РГД: в покинутому будинку на Київщині знайшли схованку з боєприпасами. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації ГУ НП в Київській області.
Правоохоронці виявили в обваленому будинку, власниця якого проживає за кордоном, прихований арсенал боєприпасів: майже 3 тисячі набоїв калібру 7,62, 2 заряджені РПГ-22, 2 РГД, 9 запалів УДЗ та 3 сигнальні набої 40 мм.
Наразі вилучене направлено на відповідні експертизи. Тривають слідчі дії та оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до незаконного зберігання боєприпасів. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Топ коментарі



...
Эти боеприпасы должны были быть выпущены по сепарским гадинам.
Воровать на фронте - это преступление, которому нет оправдания.
Боеприпасы должны убивать врагов, а не валяться и ржаветь в тылу.
[Зображення недоступне]