3 265 4

Три гранатомети, п'ять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами. ФОТОрепортаж

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє керівниця Відділу комунікації поліції Луганській області Тетяна Погукай у Фейсбуці.
"Гранатомети, гранати, порох і майже триста набоїв вилучили поліцейські на узбіччі дороги сполученням Лисичанськ-Бахмут. До Лисичанського відділу поліції звернувся 44-річний місцевий житель, який розповів правоохоронцям, що на узбіччі дороги він виявив мішок із боєприпасами", - йдеться в повідомленні.
Зазанчено, що під час огляду місця події поліцейські виявили і вилучили три гранатомети "РПГ-22", п'ять гранат "Ф-1", 1,5 кг пороху і 283 набої калібру 7,62 мм.
Цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано за ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Три гранатомети, пять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами 01Три гранатомети, пять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами 02Три гранатомети, пять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами 03Три гранатомети, пять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами 04Три гранатомети, пять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами 05Три гранатомети, пять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами 06

Коментувати
Сортувати:
Здається мені, що місцевий житель в нинішній смутний час це все прикопав би в найближчій лісосмузі, а не таскався з ним в райдділ. Тим більше, який дурак ********** на обочині дороги залишить? Дітвора тай годі, а не поліція, навіть придумати нічого путнього не можуть.....Накрайняк, тяжко було в засаді посидіти та власника спіймати?
показати весь коментар
24.07.2017 15:11 Відповісти
Дед мороз не дошёл.
показати весь коментар
24.07.2017 15:50 Відповісти
Три гранатомета, пять гранат, 1,5 кг пороха: на Луганщине на обочине дороги нашли мешок с боеприпасами.

-------------------------------------------------------------------------------

СБУшники ПОДКИНУЛИ НА ДОРОГУ, ЧТО БЫ ЛОВИТЬ ПРОХОЖИХ С ПОЛИЧНЫМ И ОТПУСКАТЬ ЗА БАБЛО...

ШАБАШКА КОНЧИЛАСЬ КОГДА ОЧЕРЕДНОЙ ПРОХОЖИЙ ((("хозяин" этого добра))) ВЫЗВАЛ ПО МОБИЛЕ МЕНТОВ...



.
показати весь коментар
25.07.2017 04:50 Відповісти