Три гранатомети, п'ять гранат, 1,5 кг пороху: на Луганщині на узбіччі дороги знайшли мішок із боєприпасами. ФОТОрепортаж
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє керівниця Відділу комунікації поліції Луганській області Тетяна Погукай у Фейсбуці.
"Гранатомети, гранати, порох і майже триста набоїв вилучили поліцейські на узбіччі дороги сполученням Лисичанськ-Бахмут. До Лисичанського відділу поліції звернувся 44-річний місцевий житель, який розповів правоохоронцям, що на узбіччі дороги він виявив мішок із боєприпасами", - йдеться в повідомленні.
Зазанчено, що під час огляду місця події поліцейські виявили і вилучили три гранатомети "РПГ-22", п'ять гранат "Ф-1", 1,5 кг пороху і 283 набої калібру 7,62 мм.
Цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано за ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).






-------------------------------------------------------------------------------
СБУшники ПОДКИНУЛИ НА ДОРОГУ, ЧТО БЫ ЛОВИТЬ ПРОХОЖИХ С ПОЛИЧНЫМ И ОТПУСКАТЬ ЗА БАБЛО...
ШАБАШКА КОНЧИЛАСЬ КОГДА ОЧЕРЕДНОЙ ПРОХОЖИЙ ((("хозяин" этого добра))) ВЫЗВАЛ ПО МОБИЛЕ МЕНТОВ...
.