Заступник начальника комунального підприємства Києва вимагав 30 тис. грн за розміщення торгових точок. ФОТО
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію, за певну винагороду він "дозволяв" підприємцям розміщувати тимчасові споруди торговельного призначення на території Солом'янського району. Вартість однієї точки - 5 тис. гривень.
За розміщення 6 МАФів комунальник вимагав 30 тис. гривень. Він заявив підприємцеві, що для подальшої безперешкодної діяльності той повинен щомісяця платити "данину".
Правоохоронці затримали чиновника біля Бессарабського ринку. Він одержав від представника підприємця 30 тис. гривень.

(Фото зі сторінки Департамент захисту економіки Національної поліції України)
Суть проекта на Facebook-сайте МИД:
Всем обнаружившим случаи географического кретинизма - следующая рекомендация (цитата):
«1. Скріншот/фото некоректного зображення.
2. Інформація про навігаційний продукт (назва, мова використання, рік виготовлення, дата оновлення карт).
3. Компанія-виробник навігаційної карти (назва, країна, центральний офіс).
4. Технічний прилад, на якому використовується програмний продукт (назва, рік, виробник).
5. Додаткова інформація про продукт (наприклад, якщо йдеться про позначення АР Крим на навігаторі, який встановлено в автомобілі - марка, рік випуску авто)».
А это - ранее достигнутые результаты:
http://www.eurointegration.com.ua/experts/2017/04/14/7064530/ II. «Русская весна» и прочие пропагадёныши захлебываются пеной от анонсированного «Миротворцем» введения автоматической системы распознавания морды лица каждого российского террориста (и его пособников) по фотографии
http://s2.1pic.org/files/2017/07/24/92155b9e8b21dd222056.jpg
http://s2.1pic.org/files/2017/07/24/48ab0a969ba6f79cfaef.jpg
http://s2.1pic.org/files/2017/07/24/f500acbed57b5a374745.jpg
А ПутинТВ пусть и дальше п#дит…
Нормальный , украинский бизнес . Так всегда было .
Все станции метро, как и прежде - большая ярмарка "киев-товарный", все проходы заставлены коробками, товарами, грязными ящиками. В нашу часто приезжают гости и партнеры из-за границы - стыдно провезти в метро! Антисанитария, мусоро на улицах, у наших коллег глаза лезут на лоб! Из скромности вежливо молчат, но, думаю, дома расскажут о "европейской" столице и загадочной душе киевского мэра с заграничной пропиской. Может, оттого ему в Киеве хоть трава расти в переходах, ему будет одинаково?
https://petition.president.gov.ua/petition/38690