8091 відвідувач онлайн

Перший російський мобілізований здався в полон за допомогою проєкту "Хочу жити". ВIДЕО

Перші російські мобілізовані почали здаватися в полон Силам Оборони за допомогою проєкту "Хочу жити".

Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, інформує Цензор.НЕТ.

26-річний росіянин Михайло Куликов з Орська був відправлений на фронт в Україну через п’ять днів після отримання повістки. Проте ще перебуваючи на Росії зателефонував на "гарячу лінію" проєкту "Хочу жить" та отримав інструкції, як правильно та безпечно здатися в полон українцям.

Топ коментарі
+44
Для чого імена зливати, обіцяйте їм конфіденційність
показати весь коментар
04.10.2022 20:00 Відповісти
+38
Правильно зробив. Рашисти, здавайтесь. Будьте, як Міхаїл.
показати весь коментар
04.10.2022 19:41 Відповісти
+36
Дебил не дебил, а позвонил еще с россии, отакой хитрюган
показати весь коментар
04.10.2022 19:41 Відповісти

Завантаження...