Всім чоловікам, присутнім на виконкомі Броварської міськради, вручили повістки. Зокрема, меру Сапожку. ВIДЕО
Про це повідомляє "Трибуна - Бровари", передає Цензор.НЕТ.
"Щойно всім чоловікам, присутнім на виконкомі міської ради, вручили повістки. Першому - міському голові Ігорю Сапожку. Заступник начальника Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Григорьянц вручив повістки 9 присутнім.
Також повістки отримають ще 98 чоловіків із Броварської ОТГ", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ті, хто отримав повістки, мають з'явитися в "військкомат" для уточнення облікових даних і проходження військово - лікарської комісії.
Топ коментарі
+55 Tierre
показати весь коментар
31.01.2023 12:10 Відповісти Посилання +52 Максим Колісник #551719
показати весь коментар
31.01.2023 12:03 Відповісти Посилання +25 Fjall_Raven
показати весь коментар
31.01.2023 12:06 Відповісти Посилання