Російська армія розширює полігон під Воронежем. ВIДЕО
Про це свідчать супутникові знімки сервісу Planet.com, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Радіо Свобода.
Новий табір звели після 25 січня. Процес його будівництва можна бачити на знімках 30 січня, 1 та 7 лютого.
На цей полігон російська армія активно перекидала техніку та особовий склад напередодні повномасштабного вторгнення в Україну рік тому.
Зокрема, тут базувалися частини 1-ї гвардійської танкової армії - згодом, як стверджували в ГУР з посиланням на документи, знайдені після відступу російських військ з-під Києва, підрозділи цієї армії менше ніж за місяць війни втратили вбитими й пораненими більше ніж 400 солдатів і офіцерів, а також понад 300 одиниць техніки.
Топ коментарі
+22 Alex Dev #551606
показати весь коментар
13.02.2023 13:26 Відповісти Посилання +18 Alex Kat
показати весь коментар
13.02.2023 13:12 Відповісти Посилання +14 Олександр Дніпро
показати весь коментар
13.02.2023 13:14 Відповісти Посилання