12038 відвідувачів онлайн

Російська армія розширює полігон під Воронежем. ВIДЕО

Про це свідчать супутникові знімки сервісу Planet.com, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Радіо Свобода.

Новий табір звели після 25 січня. Процес його будівництва можна бачити на знімках 30 січня, 1 та 7 лютого.

На цей полігон російська армія активно перекидала техніку та особовий склад напередодні повномасштабного вторгнення в Україну рік тому.

Зокрема, тут базувалися частини 1-ї гвардійської танкової армії - згодом, як стверджували в ГУР з посиланням на документи, знайдені після відступу російських військ з-під Києва, підрозділи цієї армії менше ніж за місяць війни втратили вбитими й пораненими більше ніж 400 солдатів і офіцерів, а також понад 300 одиниць техніки.

Топ коментарі
+22
Ніт. Але Гром-2, Нептун, та Вільха (але теоретично, як казав виробник можна модернізувати до 202км дальність) дістануть, але асфальт, яйця, марафон.. всі діла, самі розумієте.
показати весь коментар
13.02.2023 13:26 Відповісти
+18
Эт хорошо! Как только новоселье справлять до кучи соберуться - послать ту Хаймерсов: распространять пригласительные на кобзДона! А то, как-то, неохотно, а тут - "случай"! (Хлудов)
показати весь коментар
13.02.2023 13:12 Відповісти
+14
показати весь коментар
13.02.2023 13:14 Відповісти

Завантаження...