Бійці готуються до штурму позицій "вагнерівців" поблизу Бахмуту: "Прийом. На зв’язку. Як там п#дари поживають? Мерзнуть бідолаги?". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі зафіксований вихід на позиції для початку штурму та фрагменти переговорів з іншими підрозділами.
Це вже класика 😂😂😂
Подяка нашим бійцям і вдалого полювання на рашистську погань 🙁