12038 відвідувачів онлайн

Бійці готуються до штурму позицій "вагнерівців" поблизу Бахмуту: "Прийом. На зв’язку. Як там п#дари поживають? Мерзнуть бідолаги?". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі зафіксований вихід на позиції для початку штурму та фрагменти переговорів з іншими підрозділами.

Топ коментарі
+34
Як там пі@ ри поживають ??
Це вже класика 😂😂😂
Подяка нашим бійцям і вдалого полювання на рашистську погань 🙁

показати весь коментар
13.02.2023 15:53 Відповісти
+30
Щасти. Хлопці розуміють, вороги не повинні жити на нашій землі.
показати весь коментар
13.02.2023 15:50 Відповісти
+26
Кацапомонгольских чурок нужно только уничтожать!
показати весь коментар
13.02.2023 15:47 Відповісти

Завантаження...