9495 відвідувачів онлайн

7 воїнів 59-ї бригади взяли у полон 22 російських штурмовиків під Авдіївкою! Блискуча перемога бригади Вадима Сухаревського. ВIДЕО

Українські воїни розгромили під Авдіївкою російський штурмовий загін, який атакував наші позиції, спалили бойову техніку, перебили більшість російських солдатів. У ході бою 7 українських воїнів взяли в полон одразу 22 російських військовослужбовців зі складу спеціального штурмового загону.

Про це повідомив командир групи аеророзвідки "Мадяр", інформує Цензор.НЕТ.

"Видатна перемога 59-ї мотопіхотної бригади під командуванням Вадима Сухаревського! Це справжній подвиг", - написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Топ коментарі
+34
Ні, цей день таки потрібно запам'ятати. Є в ньому якась магія
показати весь коментар
22.05.2023 21:59 Відповісти
+34
22.05
У мене народилася донечка 9 років тому
Знаєте як їх звати?
Правильно
Вікторія!🇺🇦
показати весь коментар
22.05.2023 22:03 Відповісти
+30
Це справжні українські супергерої...
показати весь коментар
22.05.2023 22:00 Відповісти

Завантаження...