5985 відвідувачів онлайн

Не менше чотирьох вибухів пролунало у різних районах Києва. ВIДЕО

Про це у Telegram повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+29
Будь вы прокляты все русские
показати весь коментар
03.03.2022 02:44 Відповісти
+20
Фашистская Германия разбомбила Киев в 1941. Теперь в 2022 внук Гитлера ***** повторяет подвиг своего деда
показати весь коментар
03.03.2022 02:53 Відповісти
+14
Хрещатик підірвали НКВСники.
Німці не чіпали завойовані міста і села, тільки коли там партизанили сильно.
показати весь коментар
03.03.2022 03:18 Відповісти

Завантаження...