5311 відвідувач онлайн

Розмова окупанта з батьками: Ми наче в гостях, не як у полоні. Я мабуть краще тут пересиджу. ВIДЕО

Відповідне відео опубліковано в соцмережах, повідомляє Цензор.НЕТ.

Окупант з Удмуртії розказав батькам, що в полоні перебуває все його відділення - восьмеро людей.

"Ставляться дуже добре. Ми наче в гостях, не як у полоні. ... У зв'язку із ситуацією краще, напевно, тут перечекати, ніж взагалі", - каже він батькам.

Окупант визнав, що його армія бомбить мирні міста та об’єкти цивільної інфраструктури.

"Взагалі головою не думають. Показують відео, як бомблять мирне населення. Багато військових просто складають зброю і йдуть на кордон або здаються в полон так само", - каже він.

Мати окупанта відповідає, що інформації про полонених багато у місцевих ЗМІ, згадуючи видання з Удмуртії та Самари.

Топ коментарі
+34
теперь им вообще не будет страшно идти воевать против Украины
показати весь коментар
05.03.2022 16:16 Відповісти
+24
Шо то за реклама ?1

Тут хорошо, ну не получілось вбивати, здався.... Погудували, поспав, приїжджайте, вбивайте, як попадете в полон, то нічо, українці добрі !

Я фігєю з такої реклами ! Ви там подуріли ?!
показати весь коментар
05.03.2022 16:21 Відповісти
+20
В гостях он ****. Разорвать пидаров.
показати весь коментар
05.03.2022 16:19 Відповісти

Завантаження...