Розмова окупанта з батьками: Ми наче в гостях, не як у полоні. Я мабуть краще тут пересиджу. ВIДЕО
Відповідне відео опубліковано в соцмережах, повідомляє Цензор.НЕТ.
Окупант з Удмуртії розказав батькам, що в полоні перебуває все його відділення - восьмеро людей.
"Ставляться дуже добре. Ми наче в гостях, не як у полоні. ... У зв'язку із ситуацією краще, напевно, тут перечекати, ніж взагалі", - каже він батькам.
Окупант визнав, що його армія бомбить мирні міста та об’єкти цивільної інфраструктури.
"Взагалі головою не думають. Показують відео, як бомблять мирне населення. Багато військових просто складають зброю і йдуть на кордон або здаються в полон так само", - каже він.
Мати окупанта відповідає, що інформації про полонених багато у місцевих ЗМІ, згадуючи видання з Удмуртії та Самари.
Тут хорошо, ну не получілось вбивати, здався.... Погудували, поспав, приїжджайте, вбивайте, як попадете в полон, то нічо, українці добрі !
Я фігєю з такої реклами ! Ви там подуріли ?!