Інгушські партизани записали звернення на території Інгушетії. ВIДЕО
Командир спеціального оперативного підрозділу "Бадр" Інгушської Визвольної Армії разом зі своїми бійцями записали відеозвернення.
Як передає Цензор.НЕТ, відео записано на території тимчасово окупованої північнокавказької республіки Інгушетія.
У відеозверненні інгушські партизани говорять про звільнення своєї батьківщини від російських окупантів, які принесли насильство і бідність на їхню землю. Бійці закликають своїх співвітчизників не брати участі у несправедливій війні проти України, а навпаки - створювати осередки руху збройного спротиву російським окупантам у себе вдома.
На території Інгушетії вже діє мережа повстанців. Було оголошено про створення Інгушської Визвольної Армії для відновлення національно-визвольної боротьби проти російських окупантів та за незалежність Інгушетії.
Нагадаємо, що на початку квітня 2023 року між інгушськими партизанами і російськими силовиками тривали кількаденні бої, під час яких загинуло близько півтора десятка співробітників ФСБ, Росгвардії, військових і поліцейських. Одразу після цих подій секретар Радбезу РФ Патрушев провів в Кабардино-Балкарії засідання щодо посилення заходів безпеки на Північному Кавказі.
Про долю нових вільних територій в межах колишньої рфії Заходу необхідно думати вже, так як і думати, що робити із атомною зброєю у раші.
Визвольний збройний рух та опір від рашистських окупантів у Інгушетії, Чеченській Республіці Ічкерія, інших вільних територіях Кавказу та Закавказзя набиратиме оберти із геометричною прогресією.
Чим швидше та чим більше озброєння буде надано Заходом до ЗСУ - тим швидше згинуть рашисти та тим більш вільним буде увесь світ!
Слава ЗСУ!