8675 відвідувачів онлайн

Снайпер "мінусує" двох окупантів поблизу Бахмуту. ВIДЕО

Снайпер-прикордонник з позивним Одеса ліквідував двох окупантів поблизу Бахмуту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментом бойової роботи українського воїна опублікований у соцмережах.

"Снайпер-прикордонник мінуснув двох окупантів на Бахмутському напрямку. Двоє "освободітєлєй" забули, що для них прогулянки на українській землі є смертельно-небезпечними. Про це їм нагадав снайпер з позивним Одеса. Прикордонник відмінно відпрацював з української гвинтівки UAR-10. Знищуємо і будемо знищувати", - йдеться у коментарі до запису.

Завантаження...