Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний. ВIДЕО
Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України Роман Безсмертний, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
"Мене вразив волонтерський принцип української дипломатії. Це означає, що ти працюєш, але не маєш ні документів, необхідних для забезпечення цього процесу. Ти не маєш чітких інструкцій, як ти маєш діяти, ні елементарних умов для забезпечення того, щоб ти міг би аргументувати... Ви просто не уявляєте, яке приниження відчуває там прем'єр-міністр Марчук (1995 р. - Ред.), президент Кучма (1994-2005 рр. - Ред.)..." - сказав він.
За його словами, всі учасники переговорів від України їздять до Мінська власним коштом.
"Я не знаю, як зараз, але іноді траплялися ситуації такі, що люди в посольстві там спали покотом по 12 осіб на підлозі. Дипломати! Представники України!" - поділився Роман Безсмертний.
Водночас посол вважає, що до Мінська все ж варто їздити заради двох речей: припинення обстрілів і повернення полонених українців.
Він також розповів, що ватажки ОРДЛО відчувають свою ущербність і розуміють, що зрадили Україну.
"Я відчув, що вони розуміють свою ущербність. Вони розуміють, що це їхня катастрофа... Вони розуміють, що зрадили Батьківщину. Дуже часто на переговорах, коли треба було ситуацію звести на нуль, я переходив на риторику таку, що ви - зрадники Батьківщини, ви кримінальники, ви відповідатимите. Про яку амністію ви говорите? Після цього, зрозуміло, жодні переговори більше не велися", - додав український дипломат.
"Вони дурненькі?. Для чого Їздити?"... бо на війні можна наколядувати в рази більше!
Люди і в гірших умовах живуть і працюють.
Слава Україні!
НУ ТАК И ЧТО ЧТО ДИПЛОМАТЫ
угу - "валєтом" з Кучмою ...а поруч Марчук .
Матрац Siena
основа матраца виготовлена з піни Ecocell високої якостізони різної жорсткості - для кращого розподілення ваги та вирівнювання хребта«дихаючі» властивостінижня й бокова сторони з тканини 3D Airmesh - для додаткової вентиляції та свіжості
оскільки Марчук (як старий КДБшник) спить не роздягаючись ... раптом том щось
А, если честно, я сам под столом рыдаю...
ДЕРЖИТЕ МЕНЯ --- Я ЩА БУДУ РЫДАТЬ!!!!!!!!
Это что? Интересно, почему наше государство не выделяет нашим дипломатам деньги для минских переговоров? Специально, чтобы вместе с рашей их окончательно унизить?
Как-то не сходится. Трудно поверить, что Кучма - миллионер спит на полу. Про медведчука вообще молчу - он не наш, он - кум путина.
В общем, наше правительство окончательно обкакалось, позволяя себя постоянно унижать.
Что-то плохо работает, с замедленной реакцией.
Таже чопорная Ирина Геращенко побрезгует остановиться даже в 4-х звездочном отеле.
А Вы предлагаете лечь ей на пол рядом с пьяным храпящим Кучмой?