Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний. ВIДЕО

Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України Роман Безсмертний, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Мене вразив волонтерський принцип української дипломатії. Це означає, що ти працюєш, але не маєш ні документів, необхідних для забезпечення цього процесу. Ти не маєш чітких інструкцій, як ти маєш діяти, ні елементарних умов для забезпечення того, щоб ти міг би аргументувати... Ви просто не уявляєте, яке приниження відчуває там прем'єр-міністр Марчук (1995 р. - Ред.), президент Кучма (1994-2005 рр. - Ред.)..." - сказав він.

За його словами, всі учасники переговорів від України їздять до Мінська власним коштом.

"Я не знаю, як зараз, але іноді траплялися ситуації такі, що люди в посольстві там спали покотом по 12 осіб на підлозі. Дипломати! Представники України!" - поділився Роман Безсмертний.

Водночас посол вважає, що до Мінська все ж варто їздити заради двох речей: припинення обстрілів і повернення полонених українців.

Він також розповів, що ватажки ОРДЛО відчувають свою ущербність і розуміють, що зрадили Україну.

"Я відчув, що вони розуміють свою ущербність. Вони розуміють, що це їхня катастрофа... Вони розуміють, що зрадили Батьківщину. Дуже часто на переговорах, коли треба було ситуацію звести на нуль, я переходив на риторику таку, що ви - зрадники Батьківщини, ви кримінальники, ви відповідатимите. Про яку амністію ви говорите? Після цього, зрозуміло, жодні переговори більше не велися", - додав український дипломат.

Топ коментарі
+35
_На полу. Разве могут быть сомненья? Разве не правдоподобно? А медведчук и кучма так вообще под одним одеялом.
показати весь коментар
14.01.2018 21:11 Відповісти
+31
Ирина Геращенко спит на полу.
Верю!!!
показати весь коментар
14.01.2018 21:07 Відповісти
+25
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ: Кучма и Медведчук - спят на полу? НЕ ВЕРЮ!!!
показати весь коментар
14.01.2018 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
в следующий раз нужно им взять спальные мешки,на полу ведь холодно

Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 1800
показати весь коментар
14.01.2018 21:49 Відповісти
Не желаете скинуться на надувной матрас "дипломатам"?
показати весь коментар
14.01.2018 21:51 Відповісти
Уже и пол наверное протерли.Придется группе переговорщиков еще и за ремонт пола заплатить.
показати весь коментар
14.01.2018 21:56 Відповісти
Бред
показати весь коментар
14.01.2018 21:59 Відповісти
Специально для тех которые "спят вповалку по 12 человек на полу" https://socportal.info/2018/01/14/razrabotchiki_sozdali_prilozhenie_s_pomoschju_kotorogo_mozhno_poluchit_soglasie_na_seks.html разработчики создали приложение, с помощью которого можно получить согласие на секс.
показати весь коментар
14.01.2018 22:01 Відповісти
БОЖЕ! Яка маячня! І для кого?
показати весь коментар
14.01.2018 22:03 Відповісти
'"Я не знаю, як зараз, але іноді траплялися ситуації такі, що люди в посольстві там спали покотом по 12 осіб на підлозі. Дипломати! Представники України!"----можливо технічні працівники.Гниди сплять в 5-зіркових.А це вже зовсім цікаво------''Це означає, що ти працюєш, але не маєш ні документів, необхідних для забезпечення цього процесу. Ти не маєш чітких інструкцій, як ти маєш діяти, ні елементарних умов для забезпечення того, щоб ти міг би аргументувати..''Вони дурненькі?Для чого ж їздити?
показати весь коментар
14.01.2018 22:47 Відповісти
Вони за роки без війни наколядували мільйони... і повинні пожиттєво за свої (тобіш наші) кошти їздити.
"Вони дурненькі?. Для чого Їздити?"... бо на війні можна наколядувати в рази більше!
показати весь коментар
15.01.2018 03:35 Відповісти
так война ж Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 1569
показати весь коментар
14.01.2018 22:05 Відповісти
Принизливо їм..

Люди і в гірших умовах живуть і працюють.
показати весь коментар
14.01.2018 22:05 Відповісти
Прикольно..... Під час війни з кацапськими псами Україну в мінську представляє Генерал КДБ Марчук, кум Путіна - Медведчук і хрещений батько олігархів України - Кучма !

Слава Україні!
показати весь коментар
14.01.2018 22:06 Відповісти
И все вместе спят на полу.Кто с кем-монетку бросают
показати весь коментар
14.01.2018 22:22 Відповісти
они что не воины, пусть ротом ну их дело вести переговоры, но воины же или цацы(? чего они вообще туда ездят а?( на курорт экстрима или бороться за державу?!(((.
показати весь коментар
14.01.2018 22:07 Відповісти
Можно видео или хотя бы фото ? И медведчук ?!
показати весь коментар
14.01.2018 22:08 Відповісти
Дипломаты! Представители Украины! святые мощи! ьлять

НУ ТАК И ЧТО ЧТО ДИПЛОМАТЫ
показати весь коментар
14.01.2018 22:09 Відповісти
Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 7940
показати весь коментар
14.01.2018 22:09 Відповісти
Истинная правда-спят на полу,в туалет бегают под кустики,умываются из лужи а едят из помойки!Все о государстве беспокоятся.Медведчук не даст совратьУчасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 886
показати весь коментар
14.01.2018 22:10 Відповісти
А де тут Ирка?
показати весь коментар
14.01.2018 22:22 Відповісти
під зеленою ковдрою ..))
показати весь коментар
14.01.2018 22:38 Відповісти
Та шось худа дуже. Охляла?
показати весь коментар
14.01.2018 23:15 Відповісти
Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 2259
показати весь коментар
14.01.2018 22:57 Відповісти
Клетчатое одеяло видишь?
показати весь коментар
14.01.2018 22:28 Відповісти
Представил Медведчука, спящего на полу. Спасибо, поржал
показати весь коментар
14.01.2018 22:17 Відповісти
Представил Медведчука, спящего на полу ...

угу - "валєтом" з Кучмою ...а поруч Марчук . Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 3252
показати весь коментар
14.01.2018 22:28 Відповісти
розкладушки пускай с собой носят, в Минск, шоб не спать на полу во время проведения переговоров!!!
показати весь коментар
14.01.2018 22:18 Відповісти
Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 593

Матрац Siena

основа матраца виготовлена з піни Ecocell високої якостізони різної жорсткості - для кращого розподілення ваги та вирівнювання хребта«дихаючі» властивостінижня й бокова сторони з тканини 3D Airmesh - для додаткової вентиляції та свіжості
показати весь коментар
15.01.2018 10:30 Відповісти
из-за того кучмы, геращенке приходится ходить на переговоры в труселях медведчука
показати весь коментар
14.01.2018 22:25 Відповісти
а медведчуку взагалі без них ?
оскільки Марчук (як старий КДБшник) спить не роздягаючись ... раптом том щось Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 8211
показати весь коментар
14.01.2018 22:39 Відповісти
какого ПЭТИ они вообще туда ездят.....
показати весь коментар
14.01.2018 22:36 Відповісти
та ладно, бедный кучма наа полу, ага, яценюк вторым классом у луценка на свадьбе с госохраной, меньше воровать надо, шакалы
показати весь коментар
14.01.2018 22:38 Відповісти
Ніуя з ними не случиця.
показати весь коментар
14.01.2018 22:43 Відповісти
Так где видео, что *спят на полу*? А то одни блаблабла. Интересно ведь! Голливуд по- беларусски...
показати весь коментар
14.01.2018 22:56 Відповісти
Давайте номер картки. Допоможемо. Адже кучма з мудачуком злидота ще та. Та i патрiоти яких ще пошукати треба.
показати весь коментар
14.01.2018 23:00 Відповісти
Медведчук может использовать свои связи и забронировать ночлежку) В Минске есть и, естественно, бесплатная).
показати весь коментар
14.01.2018 23:13 Відповісти
слёзы не дали дочитать до конца...))
показати весь коментар
14.01.2018 23:30 Відповісти
Яка ж ты все-таки цынична бандэра.)))
А, если честно, я сам под столом рыдаю...
показати весь коментар
15.01.2018 08:37 Відповісти
Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 2958
показати весь коментар
15.01.2018 00:26 Відповісти
И икра вся черная.
показати весь коментар
15.01.2018 08:39 Відповісти
Могу смело заявить, что теперь я слышал всё! Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 2064
показати весь коментар
15.01.2018 00:42 Відповісти
Если нет хлеба пусть едят торты!
показати весь коментар
15.01.2018 02:14 Відповісти
БЕДНЫЕ, НИЩИЕ, ОБОРВАННЫЕ "ДИПЛОМАТЫ". ОСОБЕННО МЕДВЕДЧУК С КУЧМОЙ.
ДЕРЖИТЕ МЕНЯ --- Я ЩА БУДУ РЫДАТЬ!!!!!!!! Учасники Тристоронньої контактної групи від України їздять до Мінська власним коштом і сплять на підлозі, - Безсмертний - Цензор.НЕТ 5329
показати весь коментар
15.01.2018 03:40 Відповісти
Можливо там був якийсь персонал обслуговуючий. Тобто на кожного Кучму з Медведчуком - по перукарю, по 2 масажиста, по кухарю, по водію, по 2 куртизанки, по 4 охоронця і т.д. От хтось з цього персоналу і спав на підлозі.
показати весь коментар
15.01.2018 08:36 Відповісти
"прекращение обстрелов и возвращение пленных украинцев", - америкоси спецоперації, а ми спимо на долівці - дуже ефективно.
показати весь коментар
15.01.2018 09:48 Відповісти
Мало того, что Минские переговоры сами по себе унизительно для нас подписаны, так еще и дипломаты спят на полу.
Это что? Интересно, почему наше государство не выделяет нашим дипломатам деньги для минских переговоров? Специально, чтобы вместе с рашей их окончательно унизить?
Как-то не сходится. Трудно поверить, что Кучма - миллионер спит на полу. Про медведчука вообще молчу - он не наш, он - кум путина.
В общем, наше правительство окончательно обкакалось, позволяя себя постоянно унижать.
показати весь коментар
15.01.2018 10:08 Відповісти
Гибридная война, гибридный президент, гибридные минские переговоры с гибридными дипломатами.
показати весь коментар
15.01.2018 10:11 Відповісти
На Цензор.нет , скорее всего происходит давление со стороны сбу - за вчерашнюю новость про продажного петра.
Что-то плохо работает, с замедленной реакцией.
показати весь коментар
15.01.2018 10:15 Відповісти
Еще один высоколобый скурвился
показати весь коментар
15.01.2018 10:17 Відповісти
Спят на полу жрут кильку в томате - вот что наркотики с людьми делают!
показати весь коментар
15.01.2018 10:32 Відповісти
Участники Трехсторонней контактной группы от Украины ездят в Минск за свой счет и спят на полу, - Безсмертный. На кого рассчитан этот бред. Представляю себе Кучму который в гостинице спит на полу. Да он быстрее купит эту гостиницу чем ляжет на пол.
показати весь коментар
15.01.2018 11:44 Відповісти
Спят на полу? Не смешите мои тапочки.
Таже чопорная Ирина Геращенко побрезгует остановиться даже в 4-х звездочном отеле.
А Вы предлагаете лечь ей на пол рядом с пьяным храпящим Кучмой?
показати весь коментар
15.01.2018 12:21 Відповісти
Ни с медведчуком в одном спальнике спят.
показати весь коментар
15.01.2018 17:24 Відповісти
Не знаю как Марчук, а Кучма точно находится на полном государственном обеспечении, не говоря уже про наворованное за годы у власти. Так что учитывая, что нет никаких государственных денег, кроме денег налогоплательщиков, то ездят они не за свои, а за наши с вами деньги!
показати весь коментар
15.01.2018 18:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2