"Мріють перетворити Слов'янськ на столицю робототехніки", - Гройсман про дитячу студію "U-робот", створену переселенцем із Донецька. ВIДЕО
Про це йдеться в сюжеті, опублікованому на сторінці в Facebook прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Цензор.НЕТ.
Бажаю маленьким дослідникам завзяття, а Юрію ще більше нових вихованців!" - написав прем'єр у коментарі під відео.
Топ коментарі

Теперь Гройсман - МЕЧТАТЕЛЬ ......................
РАБОТАТЬ НУЖНО мечтатели .!
Якщо комусь раптом щось почне в цьому напрямку вдаватися, то його миттю переманять інші держави, бо в нас немає умов.
не скажу, що дуже приємно
махонький.... такой... для одного долбо.... или нескольких..
чтобы скучать за ними... долго..
твоя ватна довбешка не здатна на інше світосприйняття
або хтось когось імає, або хтось у когось смокче
хе-хе
Канєшна убідюсь, бо ти дуже смілива людина, якщо пропонуєш мені за пів-години дістатися з Дніпра до Києва!
дуже сміливо, навіть, відчайдушно!
ги
а шо, на вас заборона впн у гівнопараші не розповсюджується?
Там всё хорошо но, цена одного занятия и неодходимого для занятия оборудования далеко не маленькая. И это вполне объяснимо. Поскольку, на каждое учебное место нужен ноутбук, программатор и Ардуино. Плюс Аккамуляторы, моторчики, светодиоды, и прочья рассыпуха для рукоблудства. Всё это для украинца стоит в двое дороже чем для китайца или европейца.
Здесь много матерала (вчера случайно попалось при поиске совершенно другого в google)
http://examen-technolab.ru/posobiya.html
Например это - "
ОСНОВЫ РОБОТОТЕХНИКИ VEX IQ 8-14 ЛЕТ.
УЧЕБНО-НАГЛЯДНОЕ ПОСОБИЕ ДЛЯ УЧЕНИКА
"
Не всегда какой-то материал/учебник/пособие подходит конкретному человеку - для одного один автор понятен, при одном и том же материале, для другого - другой. Или какие-то моменты у одного автора хорошо разъяснены или подходят под склад ума обучаемого...
Может сходи к этим детям и скажи, что их детские мечты - дерьмо и, вообще, они дебилы с такими мечтами и вообще - мечтания детей это - полнейший кретинизм...