Це може бути пов'язано з агентурною діяльністю, - Сюмар про затримання керівника "РИА Новости-Украина" Вишинського. ВIДЕО
Про це в кулуарах Ради заявила нардеп (НФ), глава Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар, коментуючи затримання керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
"Потрібно побачити доказову базу від СБУ. Це дуже жорсткі заходи. За всі роки російсько-української війни ми їх фактично не бачили. Я думаю, що СБУ має достатньо доказів, якщо вже пішли на такі заходи, як затримання. Я думаю, що це не пов'язане з журналістською діяльністю, це може бути пов'язано з агентурною діяльністю. Ви знаєте, що українських журналістів затримують і в Мінську, і в Москві, і кидають за ґрати. У нас цього не було, тому докази, очевидно, повинні бути пред'явлені. За наявності доказів такі заходи є адекватними, враховуючи, що ми сьогодні перебуваємо в стані війни. Очевидно, що у них (СБУ. - Ред.) є докази, вони отримали підстави для обшуків. Подивімося докази. Якщо докази будуть недостатніми, то, звичайно, можемо говорити про свободу слова. Якщо доказів буде достатньо, то, знаєте, у нас дуже часто під журналістською діяльністю ховається зовсім інша діяльність, діяльність, яка націлена на агентурний вплив країни-агресора. Якщо доказів немає, то це зовсім інша історія. Потрібно подивитися, які докази має СБУ", - заявила Сюмар.
Нагадаємо, СБУ спільно з прокуратурою АР Крим розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур. Також було затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.
...всем прекрасно известны некоторые ники и знакома кацапская риторика "комментов", так что кидаешь в спам даже без прочтения...
В МИРЕ !!!! ??? ( МЫ ПОСЛЕ АФРИКАНСКИХ СТРАН )
ЭТО ИТОГИ МАЙДАНА ??? ?? " революции ГИДНОСТИ " ??? ???
При Януковиче - мерзавце и то такого не было !!!!!
О какой свободе слова они (песковы & co) говорят? Хотите свободу слова - это туда, за кордон. И посмотрим как будут рады. А это дерьмо посадить, аккредитацию отменить, редакцию закрыть.
Легенда о великом комбинаторе,
Или Почему в Шанхае ничего не случилось
В москве в 1945 часом не было представительства Фелькишер Беобахтер?
А, Викуся?
Нормально боремся с врагом в гибридной войне....
https://zn.ua/UKRAINE/posle-ria-novosti-sbu-prishla-s-obyskom-v-ofis-russia-today-v-kieve-283842_.html После "РИА Новости" СБУ пришла с обыском в офис Russia Today в Киеве
Но есть на сайте люди, которые охотно всех просвещают насчет потужных пырымог любимой власти. И про гибридную торговлю тоже.
Искать их нужно на ветках про Порошенка или Тимошенко.
Они там ходят косяками.
Думаю, если попросить - они проконсультируют.
Я если не компетентна , зачем комментируешь ???
Так бы и сказал. А еще бы пересказал суть ежедневной планерки на Банковой, гысторик
Прибабаханая , получилась . ( а может ты и не играешь ?? )
на бис повторяю - по поводу торговли междлу Гитлером и Сталиным не слышала
зато ваш хряк замечен в этом во время войны, которой нет
Так понятно, соя?
а то привыкло все в одну кучу мешать
ты на не фабрике Карла Маркса
журналистская профпригодность на нуле,но другая профпригодность на высоте
а,шо,природа,все хотят депутата)))
Бгг. Боброедка спалила контору, потом начала отмазываться