4151 відвідувач онлайн
6 630 18

Захоплення морського судна, десантування плавців і буксирування під водою: бойові водолази провели навчання в Миколаївській області. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій МВС, у навчаннях взяли участь понад сто плавців Військово-морських сил Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної поліції, а також Управління державної охорони. Національну гвардію представляли військовослужбовці окремих загонів спеціального призначення Північного Київського і Південного територіальних управлінь.

Упродовж двох тижнів учасники збору відпрацьовували різні специфічні вправи за програмою водолазної підготовки. Зокрема, військові вчилися орієнтуванню за сигналами, буксируванню групи під водою, веденню вогню зі спеціальної підводної зброї і знешкодженню ворога. Також водолази практикувалися в захопленні морського судна за допомогою спеціального обладнання, десантуванні плавців з плавзасобів та піднятті на штурмовому ходу.

Топ коментарі
+4
Правильные учения. Не можем победить козломордых флотом, нужно побеждать их диверсиями.
показати весь коментар
02.07.2018 11:12 Відповісти
+2
таких 40 команд троек-водолазов и азовской флотилии рашки нет...а после приобретения опыта можно и за севас браться
показати весь коментар
02.07.2018 13:27 Відповісти
+1
ну случится что то с этим кацапским крымомостом ....- а мы то при чем
показати весь коментар
02.07.2018 11:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Надумався монах, як гівно в штанах. Це все після того, як у Криму здали флот рашці.
показати весь коментар
02.07.2018 10:46 Відповісти
Правильные учения. Не можем победить козломордых флотом, нужно побеждать их диверсиями.
показати весь коментар
02.07.2018 11:12 Відповісти
Хто пояснить - навіщо нацполіції, удо та нацгвардії бойові плавці, які завдання вони там виконують?
показати весь коментар
02.07.2018 11:13 Відповісти
удо

ну как зачем ?
на Мальдивах Петю под водой охороняти треба
показати весь коментар
02.07.2018 11:28 Відповісти
ну не тебя же, кусок плавающего гавна, охранять
показати весь коментар
02.07.2018 12:22 Відповісти
Интеллигент ?
показати весь коментар
02.07.2018 21:49 Відповісти
а что, на время войны иметь резерв боевых пловцов это плохо???
показати весь коментар
02.07.2018 12:21 Відповісти
ну случится что то с этим кацапским крымомостом ....- а мы то при чем
показати весь коментар
02.07.2018 11:30 Відповісти
ми й так будемо ні до чого, він сам впаде
показати весь коментар
02.07.2018 11:33 Відповісти
ну це як гіпотеза... - було надбагато балачок , що кацапи його і не побудують..., хоча якщо він і сам того... , все рівно звинуватять нас...
показати весь коментар
02.07.2018 12:47 Відповісти
одне не розумію, нац.гвардія тут до чого і навіщо це їм?
показати весь коментар
02.07.2018 11:33 Відповісти
ZABERIT VUSHKU
показати весь коментар
02.07.2018 12:52 Відповісти
Ану пиз до ніть що небудь,диванні иксперди.Розкрийте нам всім очі...
показати весь коментар
02.07.2018 13:19 Відповісти
таких 40 команд троек-водолазов и азовской флотилии рашки нет...а после приобретения опыта можно и за севас браться
показати весь коментар
02.07.2018 13:27 Відповісти
... м моста, тоже - нет.
показати весь коментар
02.07.2018 16:47 Відповісти