Омелян: Наступного року в Україні запрацює мережа потужних електрозаправок - витрачаєш 10-15 хвилин на каву та їдеш собі далі. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "5 каналу" заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
"Цього року приватна компанія запускає суперчарджери - електричні заправки з потужністю від 50 кіловат. Ми хочемо спільно ще з однією державною компанією в цьому році почати, а в наступному році завершити, установку суперчарджерів, але з більшою потужністю - 100-150 кіловат на кожну зарядку, щоб українці не боялися виїжджати за місто, а могли спокійно подорожувати. Наприклад - Київ-Одеса, знаючи, що вони проїхали 100-150 кілометрів і кожні 100-150 кілометрів стоїть суперчарджер, ти витрачаєш 10-15 хвилин на кавута їдеш собі далі. Це змінить психологічну картину, адже зараз власники електрокарів хочуть постійно перебувати біля розетки", - розповів Омелян.
https://censor.net/video_news/432950/ukraina_vedet_peregovory_s_tesla_o_razmeschenii_proizvodstva_v_ukraine_staraemsya_predlojit_i_dlya_nih
https://censor.net/news/421602/nujno_sozdat_maksimalno_lgotnye_usloviya_dlya_proizvodstva_elektrokarov_v_ukraine_omelyan
он просто бредит
Источник: https://censor.net/v3075119
хорошо сказано.
тут столько официально никогда не заработаешь
Кстати, Ахметка в Киеве запустил сеть.
Стоимость зарядки с мощностью 50 кВт на станциях STRUM составляет 8 гривен за кВт•ч. При подключении к портам переменного тока Type 2 (22 кВт) пользователь получает половину потребленного объема на свой баланс в связи с чем стоимость зарядки составляет 4 гривны.
а трусняков все пытается всех заставить бумажки маупа покупать)))
дектромашины только олигархам = юГикам ахметам и прочим)))
ОККО на многих своих заправках ставит чарджеры, пока что даже бесплатно.
хоть и ватник-батник
1. Менша загазованість та зашумленість міст та нас.пунктів біля автомагістралей.
2. Зниження попиту та цін на нафту. Але перехід на електротранспорт вимагатиме в півтора-два рази збільшити інвестиції в електроенергетику, що відображатиметься в посиленому рості цін на е\е, який вже й так відбувається через збільшення "зеленої" генерації і не факт, що дешевші вуглеводні то компенсують.
Постепенный переход на электротранспорт это то, что нужно и электрические заправки шаг в верном направлении.
емельян!!!! где ремонт дорог? где деньги на ремонт дорог???
Никто только не говорит по чем там будет зарядиться.
Доказал, коньяк и кофе
Вам заменят спорт и
Профилактика https://www.youtube.com/watch?v=hsv11NorqhE (с)