"Поверніть дітям Києва хокей!" - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени "Авангард" у столиці. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
.Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій
Відео: Олег Богачук, Цензор.НЕТ
Діти, їх батьки, тренери і активісти пікетують Кабмін з вимогою провести реконструкцію льодової арени в Києві для того, щоб юні спортсмени могли займатися хокеєм.
За словами організаторів, мета акції порушити питання відсутності льодових арен у Києві та звернути увагу уряду та прем'єр-міністра В. Гройсмана на відсутність в Києві умов для функціонування дитячого хокею: "Понад 700 дітей залишилися без можливостей для тренувань".
Основна вимога мітингувальників - виділити кошти на реконструкцію Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" у Києві, де могли б займатися юні спортсмени.
"Починаючи з 2013 року "Спортивний комплекс "Авангард" був закритий на повну реконструкцію. Територія, інженерні мережі, будівлі "Спортивного комплексу "Авангард" наразі перебувають у незадовільному стані. Льодова арена не функціонує, відсутнє належне інженерне забезпечення (опалення та вентиляція), на території місцями відсутній благоустрій, будівлі потребують оновлення, розширення, ремонту та реорганізації . Державному підприємству "Спортивний комплекс "Авангард" належать багатофункціональні споруди, у яких можуть проходити тренування з хокею, фігурного катання, шорт-треку, гімнастики, акробатики, міні-футболу, гандболу, баскетболу, тенісу та інші. 17 березня 2014 року Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника прокурора міста Києва і повернув спорткомплекс "Авангард" у власність держави. 3 вересня 2014 року Кабінет Міністрів України підпорядкував Льодовий палац спорткомплексу "Авангард" Міністерству молоді і спорту України. 14 травня 2015 г. "Державному підприємству "Спортивний комплекс "Авангард" було присвоєно статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки. У вересні 2017 були проведені передпроектні роботи "Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефолімпійської підготовки", а також були закінчені проектно-пошукові роботи, а саме: розробка проектної документації капітального ремонту будівлі. У квітні 2018 року підприємство отримало експертний висновок. Льодовий майданчик був будинком Дитячо-юнацької спортивної школи з хокею з шайбою "Сокіл-Київ", де свої перші кроки зробили видатні українські хокеїсти. З моменту створення (1982р.) ДЮСШ ХШ "Сокіл-Київ" її тренувальною базою був "Спортивний комплекс" Авангард", на час реконструкції всі тренувальні заняття відбувалися на льодовій ковзанці за адресою вул. Йорданська, 4г. У травні 2018р. власники льодового катка за адресою вул. Йорданська, 4г повідомили про його закриття.Так що наші діти - учні ДЮСШ ХШ "Сокіл-Київ" залишаються на вулиці. Через відсутність тренувальної бази команди 2002-2003р.н., 2004 р.н., 2005р.н., 2006 р.н., 2007 р.н., 2008 р.н., 2009 р.н. та 2010 р.н. не зможуть взяти участь у Чемпіонаті України, Всеукраїнських змаганнях, відкритому чемпіонаті Києва та інших міжнародних турнірах.
На сьогодні вихованці школи залишилися без своєї льодової арени і не мають можливості тренуватися. Доля юних хокеїстів залежить від майбутньої реконструкції "Спортивного комплексу "Авангард", - пояснили ситуацію організатори.
До мітингувальників вийшов заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, який пообіцяв розібратися в цьому питанні. За його словами, у планах міністерства передбачити в бюджеті на наступний рік 89 млн грн на реконструкцію цієї льодової арени. За його даними, міністерство веде переговори з приватним інвестором щодо питання про те, де юним спортсменам займатися, поки триватиме процес виділення коштів і сама реконструкція. Однак дане питання поки не вирішено через проблеми, пов'язані з оформленням земельної ділянки в Києві під тимчасову споруду.
Під будівлею Кабміну відбувається відразу кілька мітингів.
Юні хокеїсти вимагають надати їм місце для тренувань
Заступник міністра Микола Даневич спілкується з учасниками мітингу.
Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

















ИБО- толкать детей в гущу событий , где может полиция применить силу, ЭТО ВКОНЕЦ ОБОРЗЕТЬ
Дожились до того, что большая часть страны стояла в очередях за продуктами по карточкам.
Если их не было в Москве, Киеве, Ленинграде, то остальные нахлебались вдоволь.
Все, больше не хотим.
Поэтому все пошли накуй.
стою на асфальте в лыжи обутый
чи лыжи не едут чи я ***...тый.....
И ВОТ В ЖТУ ТОЛПУ КАКАЯ ТО ЦУКА КИНУЛА ДЕТЕЙ !!!!!
Есть руководитель ОДА Киева.
Есть Кличко, мэр Киева.
С какого перепугу правительство должно выделять деньги для стадиона в Киеве?