8538 відвідувачів онлайн
8 686 20

"Поверніть дітям Києва хокей!" - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени "Авангард" у столиці. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

.Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій

Відео: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Діти, їх батьки, тренери і активісти пікетують Кабмін з вимогою провести реконструкцію льодової арени в Києві для того, щоб юні спортсмени могли займатися хокеєм.

За словами організаторів, мета акції порушити питання відсутності льодових арен у Києві та звернути увагу уряду та прем'єр-міністра В. Гройсмана на відсутність в Києві умов для функціонування дитячого хокею: "Понад 700 дітей залишилися без можливостей для тренувань".

Основна вимога мітингувальників  - виділити кошти на реконструкцію Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" у Києві, де могли б займатися юні спортсмени.

"Починаючи з 2013 року "Спортивний комплекс "Авангард" був закритий на повну реконструкцію. Територія, інженерні мережі, будівлі "Спортивного комплексу "Авангард" наразі перебувають у незадовільному стані. Льодова арена не функціонує, відсутнє належне інженерне забезпечення (опалення та вентиляція), на території місцями відсутній благоустрій, будівлі потребують оновлення, розширення, ремонту та реорганізації . Державному підприємству "Спортивний комплекс "Авангард" належать багатофункціональні споруди, у яких можуть проходити тренування з хокею, фігурного катання, шорт-треку, гімнастики, акробатики, міні-футболу, гандболу, баскетболу, тенісу та інші. 17 березня 2014 року Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника прокурора міста Києва і повернув спорткомплекс "Авангард" у власність держави. 3 вересня 2014 року Кабінет Міністрів України підпорядкував Льодовий палац спорткомплексу "Авангард" Міністерству молоді і спорту України. 14 травня 2015 г. "Державному підприємству "Спортивний комплекс "Авангард" було присвоєно статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки. У вересні 2017 були проведені передпроектні роботи "Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефолімпійської підготовки", а також були закінчені проектно-пошукові роботи, а саме: розробка проектної документації капітального ремонту будівлі. У квітні 2018 року підприємство отримало експертний висновок. Льодовий майданчик був будинком Дитячо-юнацької спортивної школи з хокею з шайбою "Сокіл-Київ", де свої перші кроки зробили видатні українські хокеїсти. З моменту створення (1982р.) ДЮСШ ХШ "Сокіл-Київ" її тренувальною базою був "Спортивний комплекс" Авангард", на час реконструкції всі тренувальні заняття відбувалися на льодовій ковзанці за адресою вул. Йорданська, 4г. У травні 2018р. власники льодового катка за адресою вул. Йорданська, 4г повідомили про його закриття.Так що наші діти - учні ДЮСШ ХШ "Сокіл-Київ" залишаються на вулиці. Через відсутність тренувальної бази команди 2002-2003р.н., 2004 р.н., 2005р.н., 2006 р.н., 2007 р.н., 2008 р.н., 2009 р.н. та 2010 р.н. не зможуть взяти участь у Чемпіонаті України, Всеукраїнських змаганнях, відкритому чемпіонаті Києва та інших міжнародних турнірах.

На сьогодні вихованці школи залишилися без своєї льодової арени і не мають можливості тренуватися. Доля юних хокеїстів залежить від майбутньої реконструкції "Спортивного комплексу "Авангард", - пояснили ситуацію організатори.

До мітингувальників вийшов заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, який пообіцяв розібратися в цьому питанні. За його словами, у планах міністерства передбачити в бюджеті на наступний рік 89 млн грн на реконструкцію цієї льодової арени. За його даними, міністерство веде переговори з приватним інвестором щодо питання про те, де юним спортсменам займатися, поки триватиме процес виділення коштів і сама реконструкція. Однак дане питання поки не вирішено через проблеми, пов'язані з оформленням земельної ділянки в Києві під тимчасову споруду.

Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 01

Під будівлею Кабміну відбувається відразу кілька мітингів.

Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 02

Юні хокеїсти вимагають надати їм місце для тренувань

Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 03
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 04
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 05
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 06
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 07
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 08
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 09
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 10
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 11

Заступник міністра Микола Даневич спілкується з учасниками мітингу.

Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 12
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 13
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 14
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 15
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 16
Поверніть дітям Києва хокей! - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени Авангард у столиці 17

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Топ коментарі
+2
Как бы кто не относился к евробляхам, но эти падонки в кабмине, побыстрому решили прикрыться детьми, дабы рассеять фокус внимания к их митингу, технология старая, аморальная, проверенная, беспринципная
показати весь коментар
11.07.2018 12:49 Відповісти
+2
Не надо рассказывать об СССР.
Дожились до того, что большая часть страны стояла в очередях за продуктами по карточкам.
Если их не было в Москве, Киеве, Ленинграде, то остальные нахлебались вдоволь.
Все, больше не хотим.
Поэтому все пошли накуй.
показати весь коментар
11.07.2018 13:40 Відповісти
+1
А при плохом Советском Союзе был построен этот спорткомплекс Авангард и работало куча спортивных секций и дети бесплатно занимались .
показати весь коментар
11.07.2018 12:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как бы кто не относился к евробляхам, но эти падонки в кабмине, побыстрому решили прикрыться детьми, дабы рассеять фокус внимания к их митингу, технология старая, аморальная, проверенная, беспринципная
показати весь коментар
11.07.2018 12:49 Відповісти
Я тоже думаю, что это редкое скотство. ХОТЕЛОСЬ БЫ ОТ ЖУРНАЛИСТОВ УСЛЫШАТЬ ФАМИЛИЮ КАБМИНОВСКОГО ОРГАНИЗАТОРА ЭТОГО ДЕЙСТВА. И чтобы его уволили.
ИБО- толкать детей в гущу событий , где может полиция применить силу, ЭТО ВКОНЕЦ ОБОРЗЕТЬ
показати весь коментар
11.07.2018 13:10 Відповісти
А при плохом Советском Союзе был построен этот спорткомплекс Авангард и работало куча спортивных секций и дети бесплатно занимались .
показати весь коментар
11.07.2018 12:59 Відповісти
Тише тише, это же совок, а что построено в совке все херово. Тут перемога за перемогой, а вы про какой то хоккей для детей.
показати весь коментар
11.07.2018 13:19 Відповісти
Не надо рассказывать об СССР.
Дожились до того, что большая часть страны стояла в очередях за продуктами по карточкам.
Если их не было в Москве, Киеве, Ленинграде, то остальные нахлебались вдоволь.
Все, больше не хотим.
Поэтому все пошли накуй.
показати весь коментар
11.07.2018 13:40 Відповісти
летом....
стою на асфальте в лыжи обутый
чи лыжи не едут чи я ***...тый.....
показати весь коментар
11.07.2018 13:00 Відповісти
Странно, а у нас в Запорожье писали везде на плакатах, что хоккей развивается в Украине. Правая рука не знает, что делает левая. Чё они у нас этот плакат повесили - я так и не понял. Слишком далёк у нас регион от хоккея. Ещё знаю, что Украина на ЧМ по хоккею у себя в Киеве обосралась.
показати весь коментар
11.07.2018 13:03 Відповісти
Сейчас 10000 ЕВРОНОМЕРОВ под Радой и на Грушевского вы казывается протест по поводу разрешения Кабмином штрафовать их на большие суммы.
И ВОТ В ЖТУ ТОЛПУ КАКАЯ ТО ЦУКА КИНУЛА ДЕТЕЙ !!!!!
показати весь коментар
11.07.2018 13:12 Відповісти
ну как какая, Вы забыли кто у нас Президент, а кто премьер, а кто глава ВР. выбирайте по вкусу.
показати весь коментар
11.07.2018 13:20 Відповісти
Эти крэйзи-мафиози накануне выборов решили себе нулевой рейтинг опустить в минуса?
показати весь коментар
11.07.2018 13:24 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2018 13:34 Відповісти
Педалику надо Шулявский мост пилить. Идите отселя, ишь чего захотели!
показати весь коментар
11.07.2018 13:22 Відповісти
А при чем здесь Кабмин?
Есть руководитель ОДА Киева.
Есть Кличко, мэр Киева.
С какого перепугу правительство должно выделять деньги для стадиона в Киеве?
показати весь коментар
11.07.2018 13:37 Відповісти
может развивать виды спорта,которые подходят хотя бы нашему климату ?все одно хоккей у нас как то вообще не идет
показати весь коментар
11.07.2018 13:45 Відповісти
Кабмин при чем?
показати весь коментар
11.07.2018 13:49 Відповісти
))))))бедных детей привел Гройсман,а не их мамашки под АП,когда там бляхобыдло стоит - ума палата у зубожилых
показати весь коментар
11.07.2018 13:50 Відповісти
О детишки вход пошли. Щас еще бабульки за РПЦ должны подтянуться и будет полный набор руцкага мира.
показати весь коментар
11.07.2018 16:36 Відповісти
Чергова спекуляція на дітях. 700 діточок займаються і тисячі дві - три обслуги. тренерів і всіляких керівників харчуються біля того комплексу
показати весь коментар
11.07.2018 16:48 Відповісти
Дети, а воду в кране хочите? Или это только проблема для мамы?
показати весь коментар
11.07.2018 18:01 Відповісти
КЦЄВА ХОКЕЦ ???

"Поверніть дітям Києва хокей!" - під Кабміном триває мітинг із вимогою виділити кошти на реконструкцію льодової арени "Авангард" у столиці - Цензор.НЕТ 8496
показати весь коментар
12.07.2018 02:09 Відповісти