10606 відвідувачів онлайн
11 270 140

У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, інцидент зафіксували перехожі на Народному бульварі міста. За словами автора відеоролика, чоловік довго і голосно пояснював своїм супутницям, що збирається зробити, але мотиви саме такої помсти Леніну поки залишаються невідомими.

Топ коментарі
+35
нельзя винить этого человека в том, что памятники членину похожи на общественные туалеты
показати весь коментар
23.07.2018 17:21 Відповісти
+33
вата буде в шоці
головну скрєпу обіс**ли
показати весь коментар
23.07.2018 17:20 Відповісти
+27
У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 7899
показати весь коментар
23.07.2018 17:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Це фото пам'ятника ідолу в Ашхабаді (Туркменістан). Звичайно ж, зараз його нема. А колись у його постаменті всі кому не лінь справляли не лише малу, але й велику потребу. Я спецом випив пляшку пива, але гід відтягнув мене якомога далі від того пам'ятника. Це було на початку 70-х років.

У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 6797
показати весь коментар
23.07.2018 18:25 Відповісти
Чюдо, ...лять: Ілліч заміраточіл... Бггг
показати весь коментар
23.07.2018 18:27 Відповісти
біндери вже прокрались в мавпзалєй і сіли срати на валодю...
показати весь коментар
23.07.2018 18:28 Відповісти
Ось кому Героя України всучити!
показати весь коментар
24.07.2018 00:24 Відповісти
В чем вопрос сам лысый завещал вся власть народу,отлил под памятником доказал все равны перед истуканами которые завещали быть равными и не стеснятся естественных физиологических процессов
показати весь коментар
23.07.2018 18:29 Відповісти
В чем вопрос сам лысый завещал вся власть народу,отлил под памятником доказал все равны перед истуканами которые завещали быть равными и не стеснятся естественных физиологических процессов
показати весь коментар
23.07.2018 18:30 Відповісти
гуманный, а мог бы и насрать... Кто это сделал, а? Ну, кто?
показати весь коментар
23.07.2018 18:36 Відповісти
Як у 2013-му на святий стяг ригів.Вони були дуже невдоволені й засмучені.
показати весь коментар
24.07.2018 00:23 Відповісти
болєльщик Ч2018-- заблукав ...такий великий сруцький пісіюр........де ще таке є...................
показати весь коментар
23.07.2018 18:45 Відповісти
Как-то так:
У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 1355У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 6494
показати весь коментар
23.07.2018 18:46 Відповісти
Сначала насрали в вечный огонь,
потом обоссали дедушку членина..
Ждем продолжения банкета.
показати весь коментар
23.07.2018 18:56 Відповісти
Если кацапы, могут одновременно возвеличивать Ленина и считать святым Николая Второго, то посцать на истукан Ленина, вполне нормальное явление, которое вписывается в их концепцию "Русского мира" - кому поклоняюсь, на того и мочусь!
показати весь коментар
23.07.2018 18:57 Відповісти
А дЄвАчкі бубурку заценілі?
показати весь коментар
23.07.2018 19:17 Відповісти
Великий почин.
показати весь коментар
23.07.2018 19:22 Відповісти
"Архиважный" поступок молодого человека,который показывает,что в расеи ещё есть нормальные люди!
показати весь коментар
23.07.2018 19:23 Відповісти
Ну, тоже мне новость. Чувак обоссал ******. Так это нормально!
показати весь коментар
23.07.2018 19:26 Відповісти
Недалеко от Нижнего Новгорода во время археологических раскопок нашли остатки струи мочи коня комдива Василия Ивановича Чапаева
показати весь коментар
23.07.2018 19:48 Відповісти
Мотив простой...много пива...тем более сейчас бланк в рашке спорный авторитет второго плана..вот если бы он портрет действующего вождя-благодетеля обоссал, тогда бы прохожие его порвали на куски
показати весь коментар
23.07.2018 19:48 Відповісти
Твой позорный недуг мы в подвиг определим. Пошлём в десантники. Там ты ещё и сраться начнёшь.
У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 8529
показати весь коментар
23.07.2018 19:51 Відповісти
декоммунизировал илича ..
показати весь коментар
23.07.2018 19:55 Відповісти
на камне написано, а за камнем накакано?
показати весь коментар
23.07.2018 20:23 Відповісти
А чё?... Нормальный пацан.
показати весь коментар
23.07.2018 20:30 Відповісти
Лекція про звук

Це приключилося у парку.
Сидів я там, смалив цигарку,
А мимо йшов дідок з ціпком,
Вклонився чемно, сів рядком
І мовив: - Будемо знайомі.
Оце пробув три дні в дурдомі.
Чого ви дивитеся так?
Не бійтесь, я не маніяк.
А як в дурдомі опинився?
Та просто. Мимо проходя
На Бессарабці помочився,
Оббризкав пам'ятник вождя.
А тут якась лиха личина
Страшний гармидер підняла,
Поволочила у машину
І до дурдому повезла.
Мені в дурдомі мозок правив
Олег Абрамович Мунбліт,
І так же, капосний, гаркавив!
Кричав, що я антисеміт,
Бо я спитав, чому в столиці
Стоїть не гетьман, не Богдан,
А той курдупель криволиций,
Усіх гаркавих отаман?
Я вік прожив. Вивчав багато
Теорій всяких і наук
і можу впевнено сказати,
Що головне в людині - звук.
Не форма слова,
Не вимова,
А саме звук,
Окремий звук.
Старе й мале сьогодні знає,
Що то великий вождь Ілліч,
А я, як мимо шкандибаю,
То ніби слухаю-вчуваю
Його глуху гаркаву річ.
Колись я чув її давно
В документальному кіно.
У фільмі бачив,
як легенько
Ілліч таскав товсте брєвно,
Як він писав до Короленка:
"Интеллигенция - говно"...
Я не мастак в газетній справі,
То може скажете мені,
Чому там іменно гаркаві
Так ******* вислови брудні?
Чи не від Леніна пішло
Ганебне лихо це і зло?
Пролив він ріки сліз і крові,
На всю планету страх навів,
А власну мову і вимову
Впорядкувати не зумів.
Він розглагольствував по-руськи
І по-німецьки,
й по-французьки,
На всяких з'їздах горло дер,
Одне було, як кажуть, дзуськи -
Не вимовляв клятюще "ер",
Супроти нього був безсилий,
Бо звук - штукенція тонка
І що б ви з нею не робили,
Як шило виткнеться з мішка.
Звук найхитріших викриває,
Сакраментальну грає роль,
Тому збирає і єднає
Усіх гаркавих, як пароль.
Чому ж опудало це й досі
Із постамента не стягли?
Бо нам гаркаві і гундосі
Цього зробити не дали.
Він був вождем усіх гаркавих
І залишається вождем,
І ми під проводом лукавих
Його дорогою ідем.
Ми й досі ще не догадались,
Який то підлий був обман,
Коли гаркаві маскувались
Під пролєтарієв всєх стран.
Коли в Верховній нашій Раді
Бридка полеміка іде,
То хто ж себе у тій громаді
Найпренахабніше веде?
Хто учиня найбільше крику,
Щоб відновить есесесер?
То переважно недоріки,
Шо вимовлять не можуть "ер".
Побудь де-небудь на виставах
Чи телевізор увімкни:
На сценах тісно від гаркавих,
І на екранах, - скрізь вони.
Хто з-за моря-океану
Бридку "порнуху" нам припер?
Та ті ж гаркаві сексомани,
Що вимовлять не можуть "ер".

Що вимовлять не можуть "ер".
То вже така у них ментальність.
Загляньте в їхні паспорти.
Графи про їх національність
Ви там не зможете знайти.
Вони ніким не хочуть бути,
Приблуди вічні й баламути.
У них імен своїх нема
Й національності катма...
І доки вождь оцих гаркавих
В калюжу лобом не впаде,
Ні наших лівих, ані правих
Не поважатимуть ніде.
Той вождь прожив без віри в Бога,
Він світ жорстокістю потряс.
Бог відвертається від нього,
А через нього і від нас...
І через цього істукана
Олег Абрамович Мунбліт
Мене паплюжив і поганив,
Кричав, що я - антисеміт.
А я сказав йому, дурному,
Що тут євреї ні при чому,
Бо Ленін родом із хазар,
А дід його хоч Мойша звався,
Але з кагалом не братався, -
Хрещеним став і домагався,
Щоб утісняв євреїв цар.
А що хазари - не семіти,
Про це у школах знають діти
І тицять нічого мені
Під носа вигадки дурні...
Старий поволеньки підвівся,
Кашкета вицвілого зняв
і на Собор перехрестився,
Та потихеньку й почвалав.
А вслід йому якась патлата
Проджеркотіла:
- Старий хрєн, Зачєм он корчіт псіхопата -
Двух академій дважди член?
Та "дважди член"
цього не чув, Бо він уже далеко був.
показати весь коментар
23.07.2018 20:31 Відповісти
Вот это новость! Уровня бибиси или CNN
показати весь коментар
23.07.2018 20:41 Відповісти
Открыты архивы. Ленин (Бланк) был пассивным гомосексуалистом. Весь ********* борется с "гомосятиной" и поклоняется памятнику дырявого ****** и еще и держит его засушенную жопу в мавзолее... Это православие головного мозга.
показати весь коментар
23.07.2018 20:45 Відповісти
Ну и что? Я близко знал одного человека, который помочился на кремлевскую стену в 1952!!! году. Тоесть, возможно там рядом находился Сталин.
показати весь коментар
23.07.2018 21:24 Відповісти
это был сам Сталин
показати весь коментар
24.07.2018 10:18 Відповісти
"Вы любите розы?
а я на них срал!
стране нужны паровозы,
нам нужен металл!
товарищ!
не охай,
не ахай!
не дёргай узду!
коль выполнил план,
посылай всех
в **зду
не выполнил -
сам
иди
на
*уй.
"

(с)
показати весь коментар
23.07.2018 21:25 Відповісти
Почему не расстреляли на месте , где видео?
показати весь коментар
23.07.2018 21:35 Відповісти
ПИсец мужику.
<******* похоронит его возле мавзолея на Красной площади, во!
показати весь коментар
23.07.2018 21:35 Відповісти
Ми в Києві ще в 80 перетворили памятник цьому пэдіку на "туалет" на площі "жовтневої революції в Києві". Від гранітного довбня несло сцаками на весь майдан, а зліва від нього в той час було місце зустрічі гомосєків Києва...
показати весь коментар
24.07.2018 00:48 Відповісти
У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 7985
показати весь коментар
23.07.2018 22:14 Відповісти
У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 1170
показати весь коментар
23.07.2018 23:39 Відповісти
Білгород - ( а не бєлгород ) - це Українське місто і ми його повернемо.
показати весь коментар
23.07.2018 23:57 Відповісти
У російському Бєлгороді невідомий чоловік справив нужду на пам'ятник Леніну - Цензор.НЕТ 5567
показати весь коментар
24.07.2018 00:31 Відповісти
Сторінка 2 з 2