Слідчих цікавили обставини здачі Криму, пов'язані з екс-главою СБУ, який зараз подався в президенти, - Гриценко про допит. ВIДЕО
Про це після допиту розповів сам Гриценко, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
"Слідчих цікавили обставини, пов'язані зі здачею Криму, щодо одного посадовця. Я прізвища називати не буду, але це колишній керівник цієї установи (СБУ. - Ред.), який зараз подався в президенти. Мої відомості я виклав. Раніше я їх виклав ще в січні 2016 року Головному слідчому управління ГПУ. До суду не дійшли. Там ідеться про факти службової бездіяльності, які спричинили тяжкі для країни наслідки - втрату Криму, людей і території", - розповів Гриценко, відмовившись назвати прізвище екс-глави СБУ, який цікавив слідчих.
"Я дав вичерпні свідчення. На мою думку, для їхньої перевірки достатньо трьох днів, максимум. Але в умовах, коли Генеральний прокурор - кум, і влада своїх прикриває, я думаю, що ця справа не має перспективи судового вирішення", - додав він.
"Приводом (для виклику на допит. - Ред.) послужила заява на одному з телеканалів. Але виникає питання, що я разів 100 на десятках каналів центральних і в регіонах говорив те ж саме - не привертало уваги. Чому привернуло саме зараз, під час президентських виборів. Мене сьогодні на 17.15 запросили (у ЦВК. - Ред.) вручити посвідчення кандидата в президенти, а витрачаю час на те, що засвідчив ГПУ три роки тому. Такі речі мені незрозумілі. Навіщо забирати час у слідчого, а це гроші платників податків, забирати час у мене під час виборчої кампанії? Це мені не зрозуміло. Тут я вбачаю політичні ігрища", - уточнив Гриценко.
Варто зазначити, що на цей момент серед кандидатів, які заявили про намір брати участь у виборах президента, очолювали СБУ Ігор Смешко (2003-2005 рр.) і Валентин Наливайченко (2006-2010, 2014-2015 рр.).
)
Сколько можно уже елозить эту *****?? Вся страна уже выучила на тот момент подробности и все всё знают. Обосрались и сдали.. Либо дотёрли и сдали.. Что - один хер..При этом - я больше чем уверен - началась бы война в Крыму - американский флот - мигом был бы в Черном море как это было с Грузией в 2008-м и кацапы получив прямую угрозу - свалили бы домой . И войны больше не было бы. Они и не рассчитывали захватывать Крым потому что маловато подтянули металлолома в первые дни. а тут - сами ******!! "Хохлы взяли и сдали! " "Оппа! Можно! Вперед! " И только потом бегом начался разворот событий. Поэтому разведка боем переросла в захват.. Интересоваться нужно нюансами а не ******** с банковой.
порохоботом вешаться..:
Прям как в анекдоте. Типа не понятно, что речь идет о Смешко?
Ну и расскажи избирателям, как родину любишь
и где вражьи рожи.
Марчук когда-то неделями ходил с кассетой
теперь это темнит
тому імхо - територію повернути потрібно, а колаборантів на історічєскую родіну...
Ну, а что касается Наливайченко, под которого начали сейчас копать за сдачу Крыма, то он напрямую подчинялся главнокомандующему, т.е., Турчинову.
Все остальные как бы сейчас рейтинговые, это манипуляторы, много лет манипулирующие сознанием людей.