Українські воїни жорстко відповіли на атаку ворога в районі н.п. Жабунькі: знищено транспорт агресора, 5 терористів ліквідовано, 3 поранено, - ІС. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник групи ІС Дмитро Тимчук.
""Натхнені" своїм учорашнім підлим обстрілом вантажного автомобіля з особовим складом сил ООС, унаслідок якого поранено 5 і зазнали травм ще 5 наших військовослужбовців, окупанти здійснили чергову спробу атаки українських позицій у районі н.п. Жабунькі. Зустрічним вогнем було знищено транспорт агресора. За попередніми даними, 5 окупантів знищено, ще 3 поранено.
Апофеоз - 24-та секунда відео", - написав він.
За даними групи ІС, за минулу добу "внаслідок безуспішної спроби ДРГ російсько-окупаційних військ підібратися до позицій ОС у районі н.п. Широкине раптово померли 4 окупанти, ще одного смерть наздогнала в районі Пісків під час спроби здійснення обстрілу позицій ОС"
Крім того, Тимчук навів уточнені дані щодо втрат окупантів: під Широкиним - 4 окупанти з 9-го полку "1-го АК ДНР", Жабунькі - 11-й полк; також за добу: 3-тя омсбр - 1; 7-ма омсбр - 1; 100-та омсбр - 1.
Нагадаємо, раніше щодо факту обстрілу автомобіля командир 72-ї омбр виступив із заявою. Він зазначив: "У ході злочинного обстрілу російсько-окупаційними військами позицій 72 омбр, розташованих на східній околиці населеного пункту Троїцьке, з ПТРК з напрямку населеного пункту Калинове було пошкоджено вантажний автомобіль, унаслідок чого зазнали поранень 5 військовослужбовців та 5 травмовано (акубаротравма)".
Нині троє бійців перебувають у важкому стані. Один боєць втратив ногу.
З трьох важко поранених один військовий перебуває в реанімації.


Жаренные орки - это правильно.
Задолбали уже
Слава Україні! Героям Слава!