Я не підтримував жодного кандидата. Це моє послання українцям, - Расмуссен про показане на з'їзді "Батьківщини" його відеозвернення. ВIДЕО
Про це він сказав у коментарі "Прямому", передає Цензор.НЕТ.
"Ні. Неправда, я не підтримував жодного кандидата. Я лише звернувся до українців у відео з тим, що, якщо країна обрала шлях у напрямку до ЄС, то мусить проводити реформи. Це моє послання всім кандидатам. І відео доступне для всіх кандидатів", - наголосив він.У вівторок, 22 січня, під час з'їзду ВО "Батьківщина" глядачам показали відеозвернення екс-генсека НАТО Андерса Расмуссена. Раніше письменник Коельйо прокоментував показані на цьому ж з'їзді "Батьківщини" кадри з його схвальними висловлюваннями про Тимошенко: "Я ніколи не записував ніяких повідомлень з підтримкою її кандидатури". У відповідь прес-служба Тимошенко заявила: Фільм з Коельйо не агітаційний, а біографічний.
Топ коментарі
МАРГАРЕТ тЕТЧЕР..
ПАУЛО КЕЛЬЙО
тепер Расмусен.
"колись заї..ться спростовувати ..."
\Ю.Тимошенко.Моя боротьба.т.2.ст 345.в-во "Комсомолець"
https://www.bbc.com/ukrainian/news-46984823
У прес-службі Юлії Тимошенко пояснили, що інтерв'ю з письменником Пауло Коельйо, показане у фільмі під час з'їзду ВО "Батьківщина", було знято у 2010 році, а сам фільм був біографічним, а не агітаційним.
У вівторок, 22 січня, під час з'їзду партії глядачам показали фільм, в одному з уривків якого Коельйо схвально висловлюється про Тимошенко.
Після цього бразильський письменник заявив, що ніколи не підтримував кандидатуру Юлії Тимошенко на президентських виборах. Про це він https://twitter.com/paulocoelho/status/1088100609419550721 написав у своєму Twitter.
"Я ніколи не записував жодних повідомлень з підтримкою її кандидатури. Навіть якщо вона подобається мені як людина, українська політика - це не моя справа", - заявив Коельйо.https://www.bbc.com/ukrainian/features-46966519 "Кіборги Юлі": що говорять військові, які публічно підтримали Тимошенко https://www.bbc.com/ukrainian/features-46747482 Півжиття в політиці. Як це робила Юлія Тимошенко
Якщо вірити перекладу інтерв'ю письменника, продемонстрованому у фільмі, то Коельйо каже, що двічі зустрічався з Тимошенко і вважає її харизматичною людиною, яка "здатна керувати країною".
ЯКІСЬ ЩЕ КОМЕНТИ ПОТРІБНІ?
Маніпуляція "порохоботів" у наступному: я подивився оригінальний твіт Коельйо. Там сказано: «Я не висловлював підтримку Тимошенко НА ЦИХ ВИБОРАХ» ( дослівно on current candidacy). А це і не була цитата про ЦЕ КАНДИДАТСТВО. Це був автобіографічний фільм про Юлію Володимирівну, знятий раніше. А не агітаційний фільм про ці вибори. І ця цитата стосувалась характеристики Юлії Тимошенко як людини і політика, а не щодо саме цих виборів. Доречі, в сьогоднішньому твіті Коельо підтвердив ці свої характеристики Юлії Володимирівни і свою симпатію до неї.Просто той, хто сказав пану Коельйо, що Юлія Тимошенко нібито прокоментувала, що це агітація Коельйо про ці вибори - просто йому збрехав. Ми з цим працюємо. Буде так само, як було з брехнею Ющенка про патріарха Єрусалимського, який, дізнавшись правду, назвав Ющенка брехуном.
Маніпуляція "порохоботів" у наступному: я подивився оригінальний твіт Коельйо. Там сказано: «Я не висловлював підтримку Тимошенко НА ЦИХ ВИБОРАХ» ( дослівно on current candidacy). А це і не була цитата про ЦЕ КАНДИДАТСТВО.
ПІЗ,.ЄЦ
ВИБАЧЕНЬ НЕ БУДЕ!
Якщо вірити перекладу інтерв'ю письменника, продемонстрованому у фільмі, то Коельйо каже, що двічі зустрічався з Тимошенко і вважає її харизматичною людиною, яка "здатна керувати країною".
гівнометальники соєвих залили вже весь світ своїми відходами життедіяльності.просто це безнадійна справа-вкотре з лайна ліпити цукерку
- Та ви що! І коли похорон?
Простыни потом не забудьте по утру простернуть . Особенно после подсчёта голосов в в первом туре !
Нехай покажут список из более 226 членов коалиции . Нет законной коалиции - нет лигитимного ВР и правительства .
Президент - гарант исполнения Конституции ... и это даёт широчайшие полномочия по контролю над её исполением .
У Юли антирейтинг меньше , чем у енакиевского Хряка , которому Пэтя служил в 2012-м ... 25% ...
И если скотобазу под именем ВР распустят - антирейтинг только упадёт !
Особенно если до выборов новой пойдут референдумы , которые уменьшат состав вдвое . Которые переведут старану на чисто парламентскую форму правления .
Скажу больше - БПП есть чисто бизнес-образование и оно по определению не может быть в оппозиции к президент с его СБУ и Прокуратурой .
Поэтому уже сейчас (убежден) стоит очередь на лояльность к ЮВТ ...
Они уже сейчас пищать и видять , как проголосовать её законопроекты и ещё до инаугурации.
без всякой угрозы роспуска . Только под страхом риска попасть в список тех антинародных деятелей , кто проголосовал против закона о коммуналке и о использовании державного газа исключительно в целях 100% обеспечения населения .
Поэтому тощих и костливых молодух вероятность встретить выше в Израиле , чем толстых . А жопасто-толстых , да ещё с оружием - минимальная . Бо оружие девушке выдают только если она офицер или инструктор в боевых частях . В т.н. джобных подразделениях никто не даёт оружие . А стать офицером или инструктором по спорту , по стрелковому оружию , по боеприпасам долстожопой в разы сложнее .
А тут - одна крива посмішка 10 років тому і вже стільки шуму з нічого !
Як свідчення особистоі інтелектуальноі недоумкуватості й недолугості !
Тим паче вже майже середина 21 століття і в кожній кишені камера, в кожній ділянці веб-камери і результати оновлюються он-лайн.
Но нормальные форумчане тут на Цензоре уже пережили кучмонистов , рыгоблевоту -- переживём и кондитерскую ботоферму .
Заранее предупреждаю - ЮВТ не нуждается в ваших услугах и неё будут повышать её рейтинг её дела . Как сломает хребет олигархату , так одна от неё угроза будет как от власти -- бешенная популярность в народе .
Большинство тут её сторонников ещё с 2005 ... 2007 годов , когда она конкретно вернула народу 4.2 млд. баксов , украденных олигархами Ахметовым и Пинчуком , когда у Фирташки отобрала газ , когда у Хряка и Бойко отобрала черноморский шельф .
Вот с тех времён цельных 15 лет у неё и сторонники и враги - олигархи и такие как вы их холуи !
Нет , она реанимирует Леонида Ильича или даже Владимира Ильича ... готовые премьеры , батенька !
Бо антипіар за умовами будь-якої політики будь-якої нормальної країни, компанії, особистості є а 10 раз більше мерзенним явищем, ніж піар.