"Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності ...", - "Вони метр нагадили? Ви що - знущаєтеся?" - мер Борисполя Федорчук і Зеленський обговорили очищення водойм від фекалій. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, Зеленський прочитав скаргу жителів, у якій йдеться про те, що рівень осаду у вигляді фекалій на одній з міських водойм не менш одного метра. Мер заявив, що не знає такого озера, але розповів про деякі проблеми.
"Вся справа в тому, що, на жаль, культура наших людей низька. Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності ...", - поскаржився на жителів Борисполя мер.
"Вони метр нагадили? Ви що - знущаєтеся?", - відреагував на скаргу мера Зеленський.
Відео 112
Топ коментарі
Может линеечку дать или ведро?
А мы ржали с лукашенко, который коровники проверял...
Клоун не далеко ушел... Делами государства заниматься некогда ему... очистка озер.. надписи в подъездах.. короче управдом.. В лучшем случае - начальник жэка.
1. Мне вообще-то интересно узнать, кто именно выяснил, что в озере ровно 1м, и что именно говна? Еще лучше посмотреть на сам процесс измерения.
2. Почему преЗЕ!дент сразу этому поверил?
3. Почему мало кому из комментаторов пришла в голову мысль: "А был ли мальчик?"
МІСЦЕВА ВЛАДА мала би ПРОКОНТРОЛЮВАТИ ВЕСЬ ЦЕЙ ПРОЦЕС, ЩОБ У ПІДСУМКУ ДОСЯГТИ ПОСТАВЛЕНОЇ ЦІЛІ (на яку, нібито, потратили громадські гроші).
При первом неудобном вопросе,вали все на народ.Валить можно примерно с метр
Я вас вітаю преЗеденти!