10904 відвідувача онлайн
20 100 216

"Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності ...", - "Вони метр нагадили? Ви що - знущаєтеся?" - мер Борисполя Федорчук і Зеленський обговорили очищення водойм від фекалій. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Зеленський прочитав скаргу жителів, у якій йдеться про те, що рівень осаду у вигляді фекалій на одній з міських водойм не менш одного метра. Мер заявив, що не знає такого озера, але розповів про деякі проблеми.

"Вся справа в тому, що, на жаль, культура наших людей низька. Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності ...", - поскаржився на жителів Борисполя мер.

"Вони метр нагадили? Ви що - знущаєтеся?", - відреагував на скаргу мера Зеленський.

Відео 112

Топ коментарі
+40
зем он вообще занимается... это какой-то лукашенко стайл, где тот за надои печеться
показати весь коментар
10.07.2019 13:54 Відповісти
+30
В интернете написали метр фекалий, значит метр. Там врать не будут.
показати весь коментар
10.07.2019 13:54 Відповісти
+30
Все, запустили такую же машину пропаганды как в *********, честный вождь публично раздает ********* зарвавшимся боярам. Это транслируется во всех медиа, новостях, газетах... рейтинги вождя летят до небес. Он то хороший, это бояре плохие. Но на деле ничего не меняется, а тоталитарные гайки закручиваются...
показати весь коментар
10.07.2019 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Порохоботьі и два метра бьістро нагадят. А с них в жизни больше взять нечего
показати весь коментар
10.07.2019 15:29 Відповісти
Вопрос вполне адекватный куда потратили 17 лямов если все засрано, что не нравиться коментаторам?
показати весь коментар
10.07.2019 15:33 Відповісти
Дожились, Президент Украины фекалии меряет.....

Может линеечку дать или ведро?
показати весь коментар
10.07.2019 15:41 Відповісти
Это зебилы засрали.
показати весь коментар
10.07.2019 15:43 Відповісти
и Зеленский обговорили очистку водоемов от фекалий..

А мы ржали с лукашенко, который коровники проверял...
Клоун не далеко ушел... Делами государства заниматься некогда ему... очистка озер.. надписи в подъездах.. короче управдом.. В лучшем случае - начальник жэка.
показати весь коментар
10.07.2019 16:08 Відповісти
Зебилы не только метр могут нагадить , а гораздо больше)особенно после шаурмы )
показати весь коментар
10.07.2019 16:43 Відповісти
Не, ну мне просто интересно:
1. Мне вообще-то интересно узнать, кто именно выяснил, что в озере ровно 1м, и что именно говна? Еще лучше посмотреть на сам процесс измерения.

2. Почему преЗЕ!дент сразу этому поверил?
3. Почему мало кому из комментаторов пришла в голову мысль: "А был ли мальчик?"
показати весь коментар
10.07.2019 16:46 Відповісти
Мер ніби натякав, що автоцистерни-асінізатори злили вночі гівно в те озеро. Але ж така ситуація схожа на правопорушення, запобігати якому і виправляти наслідки якого має поліція та інші правозахисні органи. Однак мер мав би, хоча би, подати скаргу до цих органів про даний факт (якщо це не брехня, а факт). Відповідно, порушники мали би відшкодувати завдані ними збитки, а саме - ВИПРАВИТИ РЕЗУЛЬТАТ, тобто, врешті ОЧИСТИТИ ОЗЕРО (від свого гівна).
МІСЦЕВА ВЛАДА мала би ПРОКОНТРОЛЮВАТИ ВЕСЬ ЦЕЙ ПРОЦЕС, ЩОБ У ПІДСУМКУ ДОСЯГТИ ПОСТАВЛЕНОЇ ЦІЛІ (на яку, нібито, потратили громадські гроші).
показати весь коментар
10.07.2019 16:52 Відповісти
Правило чиновника.
При первом неудобном вопросе,вали все на народ.Валить можно примерно с метр
показати весь коментар
10.07.2019 17:11 Відповісти
95-й
показати весь коментар
10.07.2019 17:46 Відповісти
В країні війна. Агресор кожного дня веде обстріл території України. Гинуть захисники - сини України. Президент, як гарант Конституції і головнокомандуючий має бути там, де небезпека, має з ранку до вечора давати докази европейцям і США, ООН, ОБСЄ в ГААГУ і інші структури заяви та інформацію про небезпеку і вимагати посилити санкції......, а він розважається, "краснословить", думає, що великий спеціаліст по фікаліях на дні озера! Це вже точно дно. В цей час країна занурується в глибину проблем по втраті суверенітету, встрату підтримки західних країн. На саміті, що бів недавно в Києві втратили можливості по таможному союзу з Єврлопою, дорожної карти енергетичної незалежності, шенгенської зони у роуминга!
Я вас вітаю преЗеденти!
показати весь коментар
10.07.2019 18:25 Відповісти
Россмеши комика...
показати весь коментар
10.07.2019 18:44 Відповісти
а они не обсуждали на уровне презедента кто должен толчки мыть и улицы мести..??
показати весь коментар
10.07.2019 20:28 Відповісти
Як цікаво...
показати весь коментар
10.07.2019 23:49 Відповісти
Борисполь более менее благопристойный город, Какого х.. Зеленский туда поперся.. Поехал бы в какой-нибудь Мухосранск и там бы раздавал п...
показати весь коментар
11.07.2019 10:55 Відповісти
Сторінка 3 з 3