У голландському місті Хілверсумі в пам'ять про загиблих висадили соняшники з насіння, знайденого на полі, де в 2014 році впав Боїнг. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в репортажі "Радіо Свобода".
Насіння було привезене з поля в Донецькій області, де впав літак. За п'ять років саме соняшники стали символом трагедії в Хілверсумі; у місті встановили також меморіал, де ці рослини символізують загиблих земляків.
Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб.
Цензор.НЕТ неодноразово повідомляв про перебіг розслідування причин катастрофи "Боїнга" рейсу МН17, а також оприлюднив ексклюзивні фотографії ангара і фотографії елементів "Бук-М1-2", які фігурують у матеріалах кримінальної справи. Прокуратури Нідерландів та Австралії підготували вельми переконливу доказову базу. Зокрема, було встановлено, що елементи, які вразили "Боїнг", точно збігаються з начинкою бойової частини саме новітньої російської зенітної ракети "БУК-М1-2". Комплекс "БУК-М-1-2" був розроблений у 1997 році, поставлений на озброєння ЗС РФ у 1998-му і ніколи не поставлявся в Україну. Також незалежні експерти з Німеччини, Англії та Польщі, вивчили фрагменти уламків і склали свою думку: це частини російської ракети "БУК". Сучасна хімічна експертиза абсолютно точно встановила склад металу, виявила частки матеріалу обшивки і скла саме збитого лайнера, які пробивали ці елементи, перш ніж уразити людей.
У листопаді 2015 року Президент Петро Порошенко під час візиту до Нідерландів заявив, що Україна використовує членство в Радбезі ООН у розслідуванні трагедії "Боїнга" рейсу МН17.
У травні 2016 року австралійська юридична фірма LHD подала позов проти Росії і російського президента Володимира Путіна в Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) від імені родичів жертв "Боїнга" "Малайзійських авіаліній" рейсу MH17, збитого 17 липня 2014 року над непідконтрольними Україні територіями східної частини країни. Позов, у якому РФ і В.Путін вказуються як відповідачі і який вимагає $10 млн компенсації за кожного пасажира, був поданий 9 травня.
Восени минулого року Міжнародна слідча група (JIT*) представила висновки, згідно з якими малайзійський "Боїнг" був збитий ракетою "земля-повітря" з установки "Бук", яка стріляла з району донбаського містечка Сніжне (на той час перебувало під контролем "ДНР"). Слідча група представлена п'ятьма країнами: Малайзія, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Україна. Росія від участі в спільному розслідуванні групи відмовилася.
24 травня Міжнародна спільна слідча група поінформувала, що літак рейсу MH17 над окупованою територією Донбасу 17 липня 2014 року було збито зенітно-ракетним комплексом "Бук", який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО російських ВС, яка дислокується в Курську.
За словами головного прокурора Нідерландів Фреда Вестербеке, вони самі не стріляли по літаку, але організували доставку на Донбас озброєння, з якого було збито "Боїнг".
Нідерланди пообіцяли направити Україні та РФ запити про видачу підозрюваних.
СБУ оголосила про підозру чотирьом фігурантам справи про катастрофу Боїнга МН17.
Или МИ-6 с их Брекзитом
Гражданам лучше знать чего требовать.
Вот у нас потребовали 95 квартал.
У них подсолнухи.
Ця трагедія стала одним з тригерів, що запустили вже реальну й цілеспрямовану глобальну операцію зі знищення СРСР.
R.I.P.
...
Пітер Бруртьєс, Жюль Дресме та усі інші, хто гідно вшанував загиблих - ось європейці.
А не безчесні меркантильні імпотенти з ПАРЕ.
А ще пам'ятаю відео, зняте дрібними ********** (років десь по 10) - із закадровими коментарями "гы-гы-гыыы! красиво укроп упал! маладцы наши апалченцы!"
.
Але зкріпоносні аналітики моментально, з легкістю розкрили усі тонкощі цинічного жидорептилоїдного злочину
Все кто соглашается работать с пынькиной прослушечной мафией должны понимать, что такая система отношений требует их же жертв.
Пынька и его шнырьки пролоббировали путем своей агентуры, подкупа и кампрамата посадку в италии маркова без доказательств на 24 года за какого-то нанятого ватными журнашлюшечника
снимать ватные фейки. Тут же какбы невзначай помогли накачать какую-то случайную правую итальянскую группировку древним оружием, даже калашника одного им не вручили и сдать ее своим агентам типа магерини и сказать что это хохлы готовили убийство. С максимальным криком в сми итальянских и своих(скабеевой для поднятия понтов пыньке) мол хохлы это фашисты и не имеют права себя защищать в украине. Потом мочат своего же агента и говорят что это все сделали хахлы.
Земана, орбана и сиярто это тоже ждет - их всех скорее всего убьют для своих целей, что это хахлы сделали. У будет делать это при приближении своего пистеца - для своего спасения пустят с распыл всю свою унылую агентуру.
Также, когда пынькисты зайдут в украину тут же вырежут всех поляков, чтобы стравить поляков против украины. Потом всех венров и тд. И сделают так же как с волынской резьней, кто бы там по какому компромату и под каким видом это не исполнил, приказ был отдан в исчадии ада - кремле.